marcin974

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

Polecane posty

banan575    104

Myslaby kto ze sie odrazu kapniesz. Na jumpie to myslicie zeby co poderwac postawic piwo lub drinka a potem co wylizac.


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martina    39

Ja znalazłam swojego chłopaka w internecie i to w dodatku na tym forum :)

W sumie to przez przypadek do mnie napisał na gg :) a ja go potraktowałam jak kolejnego usera z AF :)

Miałam u niego pracować we żniwa, ale w końcu coś między nami za iskrzyło :)


Rolnik z zamiłowania, ratownik z powołania :)

Jeśli potrzebujesz czegoś z DeLaval pisz na PW :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19Damian89    0
Czy moze dziewice szukasz i po tym czaisz ze wolne.

 

 

ja tylko takich szukalem i same takie znalazlem :) no i teraz mam taka no i sie jej juz trzymam a poznalem ja przypadkeim troche dluga historia ale w skrocie na imprezie poznalem jej kolezanke wymienilismy sie numerami bylem z nia miesiac no a po nastepnym mieisacu pisalem z nia na gg spotkalismy sie no i tak jakos jestesmy razem (w sumie teraz drugi raz bo sie roztalismy na 4 miesiace) no i teraz jzu bedzie roczek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bezeta10    11

w nawiązaniu do tematu i szukaniu znajomości w internecie moja opinia jest taka ze mozna odrazu sobie dac na luz byłem zalogowany na kilku portalach randkowych i co tam znalazłem nimfomanki , zakompleksione panienki z wyglagem pozostawiajacym wiele do zyczenie lub panienki pracujace w duzym miescie i pod przykrywka zakochania szukały darmowego loku lub szukajhace dobrej zabawy ale wszystko jest dla ludzi i nie nalezy sobie niczego w zyciu odmawiac.

szukac dziewicy to jak walka z wiatrakami panowie sami sobie odpowiedzcie na pytanie wszyscy chcemy zaliczac laski a na zone chcemy miec dziewice jak dlamnie to brak tu logiki jak odnich tego wymagamy to dlaczego sami tacy nie jestsmy u nas to sie nazywa meskoscia a u nich dziwkarstwem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

Bardzo zaciekawila mnie Twoja wypowiedz. Zero sciemy, zero bajeru wprost i na temat.


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bezeta10    11

juz mam taki sposob bycia i nie patrze ze boli i do tego jestem bacznym obseratorem a przez rozne sytuacje w zyciu przeszedłem wiec i mam pewien dystans i wiem jak to wyglada z kobietami tak mi sie bynajmniej wydaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19Damian89    0
szukac dziewicy to jak walka z wiatrakami panowie sami sobie odpowiedzcie na pytanie wszyscy chcemy zaliczac laski a na zone chcemy miec dziewice jak dlamnie to brak tu logiki jak odnich tego wymagamy to dlaczego sami tacy nie jestsmy u nas to sie nazywa meskoscia a u nich dziwkarstwem.

 

wiekszosci na tym zalezy ale to swiadczy o tym ze nie szanuje dziewczyny z ktora jest jak jest z nia tylko po to aby ja zaliczyc i zostawic .. wiesz jak znajdziesz dziewice a jest takich nawet sporo tylko trzeba dobrze poszukac i nie miec nie wiadomo jakich wymagac co do laski i jak sie z nia jest to trzeba sie jej trzymac chyab ze przestanie sie ukaldac a kto ci kaze isc z nia do lozka od razu czy po miesiacu .. pojdzie z nia po slubie i chyba ci korona z glowy nie spadnie co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

@bezeta10 a jacy sa faceci?????


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz20    688

drodzy userzy trochę szacunku dla tych dziewic!!! Może źle odbieram wasze posty ale czuję jakby mowa była o jakiś przedmiotach które można mieć lub nie mieć a tak wielu tego pragnie. Dla mnie to jest jedna z najpiękniejszych rzeczy jaką mogą sobie dać partnerzy...pozdrawiam


Ursus 360 3p
Władimiriec T-25
dają radę:)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

lukasz20 ja nie mowie ze ich nie szanuję, bo zlego slowa na dziwice nie powiedzialem. mi poprostu chodzi o o to ze dzisiaj to dziewczyny same sie pchaja facetom do lozka, gówniary w gimnazjum po lekcjach chodzą w krzaki, trudno dzis o naprawde normalne dziweczyny i dziewice, nie mowie ze ich nie ma, sa ale malo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz20    688

@jacekkombajnista moja poprzednia wypowiedź była komentarzem do wcześniejszych postów nie akurat do Twojego :) masz na pewno trochę racji. Zaobserwowałem ostatnio że ciąża jest coraz bardziej modna w sumie to dobrze nasz przyrost naturalny wyjdzie na plus ale ludzie czy koniecznie w tak młodym wieku??


Ursus 360 3p
Władimiriec T-25
dają radę:)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bezeta10    11

moze i tak ale patrzac na zycie raczej wole osobiscie doswiadczenie kazda ze stro wie czego chce i zawsze mozna wczesniej porozmawiac co kto i jak lubi a z dziewicami nie jest tak słodko szczegolnie jest pierwszy raz i na tobie spoczwa szczegolny obowiazek zebys nie spaprał sprawy niedał ciała nazwijmy to jak chcesz i wypaczył jej spojzeniue na seks dawanie rozkoszy sam raczej za duzo nie mozesz sie sodziewac ze otrzymasz za wiele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bezeta10    11

@bezeta10 a jacy sa faceci?????

wydaje mi sie ze zakopleksieni zaganiani i zaduzo pijacy alkoholu wiekszosci przechwalajacy sie swoimi podbojami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirasek    13
wiekszosci na tym zalezy ale to swiadczy o tym ze nie szanuje dziewczyny z ktora jest jak jest z nia tylko po to aby ja zaliczyc i zostawic ..

Skąd taki czarny scenariusz? :)

 

Tak szczerze, ciężko mi wyobrazić sobie związek, udany związek, dziewczyny i chłopaka mających po 20-pare lat którzy czekali by "do ślubu" ze sprawami wynikającymi bądź co bądź z natury człowieka... Pewnie słabą mam wyobraźnie, ale widze to co widze :) i związki sie trzymają bardzo dobrze, z perspektywami na grubszą impreze po kościele :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz20    688

wiem co to znaczy to jest trudne ale warto być cierpliwym i uważać by nie zrazić do siebie i do współżycia swojej partnerki


Ursus 360 3p
Władimiriec T-25
dają radę:)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

Haha myslalby kto ze jak panna by ci powiedziala ze po slobie za 7 lat ci da,ciekawe czy bys tak cierpliwie czekal. Chyba ze swoja graba bys sie zadawalal, albo jezdzil na inne w innej wiosce a swojej wciskal kity ze auto zepsute albo chory jestes.


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bezeta10    11

widze ze w wiekszosci sami idealisci az zal czytac ewentualnie bardzo młodzi ludzie i jeszcze wiara w ideały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz20    688

akurat nie o taką cierpliwość mi chodziło no ale...


Ursus 360 3p
Władimiriec T-25
dają radę:)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

Tak jak napisal @bezeta10 szukacie do slobu dziewic a sami chcieli byscie bzyknac przed. Wiec skad one maja sie brac????

 

Takie sa tylko w domu u mamusi a jak wyjada gdzies do miasta a jeszcze jak studiuja 200km od domu to kur....ska nie z tej ziemi, a w domu swiete krowy.


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz20    688

bo widzisz jak ktoś "bzyknie" przed i mu sie znudzi to już inna historia. i nie mierz wszystkich jedną miarą bo to się ma nijak do rzeczywistości!!nie powiesz mi że jak już dziewczyna nie mieszka w domu to od razu szuka takich atrakcji :) nie mówię że takich przypadków nie ma ale raczej nie stanowią one wiekszości


Ursus 360 3p
Władimiriec T-25
dają radę:)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirasek    13
widze ze w wiekszosci sami idealisci az zal czytac ewentualnie bardzo młodzi ludzie i jeszcze wiara w ideały

Ostatnimi czasy czuję sie bardzo młodo, idealistą nie jestem ale wierzę w Boga Ojca Wszechmogącego, reszte musze obadać z autopsji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104
No Andrzej ma wiele ukrytych zalet złoty chłopak do wszytskiego heheheh :):) :) :) :)

 

Nie zawsze zloto to co sie swieci. :) Powiadasz zloty chlopak do WSZYSTKIEGO????? :)

 

Ja slyszalam ze to co jest do WSZYSTKIEGO to jest do NICZEGO. :)

 

A czy to dotyczy ludzi to nie wiem. :)


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
    • Przez radekz200
      Zapraszam do dyskusji na temat nowej seri 👍
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj