marcin974

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

Polecane posty

UrsusCzesio    310

Prawko Kat ,,T" to podstawa :D:) Z tym prawkiem moge sobie porandkować :D Tylko że nie będe do niej jeździł tylko u niej jeździł :) Heh ona lubi jeździć to możemy pojeździć, tzn będziemy prasować słome. Tylko jeszcze nie mam wieku na prawko :)


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104
A teraz mam faceta który ma większa gospodarkę ode mnie i mamy problem gdzie będziemy mieszkać,

 

Dla rozwiazania problemu proponowala bym Wam wybudowac nowy dom.

 

Gdzie mieszkac to nie jest problem, gorzej jest jak nie ma sie gdzie mieszkac (bo w jednym domu 3rodzenstwa a w drugim 5) i jeszcze dziecko jest w drodze.


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafal88    13

Akurat z mieszkaniami to nie ma problemu :) jest w czym wybierac....wazne by dobrze wybrac i byc szczesliwym ze swoja polowka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martina    39

Odległość która nas dzieli to 260km :) Wiec połączyć sie za bardzo nie da. Tak mam 18 lat w październiku kończę 19.

A myślę poważnie bo balowanie mi obrzydło, trzeba wziąć sie za prace, a resztę dopisze życie :)

O za mąż pójściu to myślę za jakieś 5 lat :) Na razie musze dorosnąć do założenia rodziny :) Trzeba sie czegoś dorobić, a potem rodzinkę zakładać :)


Rolnik z zamiłowania, ratownik z powołania :)

Jeśli potrzebujesz czegoś z DeLaval pisz na PW :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19Damian89    0

@martina widze powazne plany na przyszlosc zycze powodzenia i ich spelnianiu i nich uklada sie o twojej mysli... troche daleko masz tego chlopaka nie myslalas o jakims blizej np. syn sasiada chyba ze w okolic same laski nie ma chlopakow .. wiesz zeby wrazie co mozna by polaczyc twoja i jego gospodarke i by bylo cacy :) .. a co do balowanie to mi sie znudzilo juz ile mozna:.. no to widze tylko jestes rok ode mnie mlodsza no prosze :) ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

widzę każdy ma tu już drugą połówkę to może i ja bym tu jakaś znalazł dla siebie taka co by chciała mieszkać na wsi i prowadzić gospodarstwo? :) Dziewczyny piszcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

Ja moge prowadzic gospodare,ale jak sa maszyny. Tylko ze jestem po cywilnym :):) no ale co tam cywilnych mozna brac ile sie chce. :):)


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

banan to śmigaj po rozwód :)

a mówiąc tak poważnie to szukam panny, byle nie po przejsciach... :) najlepiej z moich okolic ale nie warunek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

Ja panna. :) Koscielnego nie mam. :) Narazie mi nie potrzebny. :)


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sydney    32

No to chłopaki możecie mi pozazdrościć, moja zona jest z miasta, ale praca na gospodarstwie nigdy jej nie przeszkadzała. Mało tego, pracuje dużo ciężej niż wiele dziewczyn urodzonych i wychowanych na wsi. Jak miałem złamaną nogę to nawet obornik od świnek wywalała, jedyne czego sie boi to ...kury, ogólnie wszystko co ma pióra ją przeraża. Owszem czasami ma tego dość, ale myślę, że każdy z nas tak ma, grunt to się nie poddawać i konsekwentnie dążyć do wyznaczonego celu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

To odejdzcie wkoncu od tych monitorow i wyjdzcie po za teren swojego zabudowania. To moze i znajdziecie.


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104
banan przez neta też można poznać fajnych ludzi... :)

 

No tak; mozna porozmawiac

mozna sie posmiac

mozna sie przytulic

mozna pocalowac wszystko mozna.


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sydney    32

Najlepiej to jest przestać szukać na siłę, a miłość znajdziecie w najmniej oczekiwanym momencie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104
to i żonę można znaleźć przez internet :)

 

Tak mozna znalezc zone, a potem jej maz znajdzie i ciebie. :):)


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

Jak Cie jej maz wyczai to wtedy zczaisz ze byla zajeta. :):)


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

Apo czym ty tak czaisz ze to sa mezatki???? Ze byly ruszane??? :):) Czy moze dziewice szukasz i po tym czaisz ze wolne.


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sydney    32

Jak szuka dziewicy to chyba zostanie starym kawalerem, chociaz z drugiej strony w internecie to same dziewice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Już w najbliższą niedzielę 31 marca 2024 roku o 21:20  w TVP1 pokazane zostaną wizytówki rolników kandydujących do 11 edycji programu Rolnik szuka żony.
      https://www.facebook.com/100068842099677/posts/pfbid0cmEG3uYipVmh5j7CKx9xVcTAvyg1s4gNy4PNBRZXXxQ5jzPjzsYio44uA9iw4osel/?app=fbl
       
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj