marcin974

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

Polecane posty

heh i żeby sobie ktoś nie pomyślał to nie jestem homo po prostu wolę być wolnym strzelcem i poczekać na tą która bedzie miała 100%tych zalet ;)

 

soory bo ktoś mnie chyba źle zrozumiał te koleżanki mają po 19 21 22 wiosenki więc dlatego nie mają menopauzy.................

Ja mam 21 i uważam że mam jeszcze czas ;) a jesli chodzi o podryw to według mnie najlepiej jest udawać niedostępnego wtedy się laski nakręcają :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535
Jak dla mnie to kobietka musi być :sympatyczna,inteligentna,miła,kreatywna,szczera,seksowna,wrażliwa,tolerancyjna,

zmysłowa,otwarta,uczciwa,kulturalna,elokwentna,przyjazna,wesoła,zgrabna,pomysłow

a,zwariowana,opiekuńcza,wykwintna

,pomocna,pomysłowa,ale przede wszystkim musi być skromna :D jak się taka urodzi do dajcie mi znać ;)

 

A to ty widzę ze chcesz mieć cały harem ;)

 

af muli ;/


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a banan 575,powiedz która kobieta po 60 jest seksowna i zwariowana,bo nie znam takiej,nom i która babka po 60 ma jeszcze całe uzębienie??hyhy chyba że sztuczne od dziadka pożyczy ;)

 

NO a co andrzej2110,tego kwiatu jest pół światu więc trzeba dobrze szukać i wybrać,tym bardziej że ta kobieta ma resztę życia z Tobą spędzić na wsi na dobre i na złe albo raczej tak jak w rodzinie mostowiaków z m jak miłość ;)

 

 

Nie pisz posta pod postem !!!!!

Edytowano przez andrzej2110

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

pewnie ze pol swiatu. Szukajcie hehehe albo niech one Was szukaja.


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nom pewnie że nas znajdą ;) i się banan575 zdziwisz :Pmyślisz że co tylko faceci zarywają do lasek,to nie jest średniowiecze rycerzyki już nie istnieją teraz są prawdziwi faceci z jajami ;) i oni wiedzą czego chcą i, jaka samica im pasuje a jaka nie, nom może to troszkę źle powiedziałem, lecz chyba wiecie o co mi chodzi :D

Edytowano przez andrzej2110
cytowanie posta wyżej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adamlupus    2

podryw nie istnieje ;) to tylko takie wyimaginowane zjawisko

 

 

"Gdybyś kiedy we śnie poczuła, że oczy moje już nie patrzą na ciebie z miłością, wiedz, żem żyć przestał."

— Stefan Żeromski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

Smiech na sali ten podatek. To ludzie teraz beda mowic sakramentalne TAK po to zeby podatku uniknac. Czyli na sile ludzi zmuszaja. Oni naprawde chyba sie nudza w tym sejmie.

 

@maverick1803 jak taki koles ma kase, chate, auto to zawsze kozaczy i szuka cud kobiety madrej ladnej itp, a jak nie masz nic to zapomnij ze tak pokozaczysz.

 

Jak Cie panna rozszyfruje to znajdzie sobie szybko innego, i co powiesz wtedy o niej jak Cie zostawi ze to K.....wa???


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

banan575 jesteś śmieszna!!! ja mam kasy srednio,i nie kozacze się bo nie mam czym na to wszystko co teraz mam pracowali moi rodzice, dziadkowie,mój kolega ma kasy w chu.........jest on moim sąsiadem jego ojciec ma największą firmę budowlaną w powiecie jarocinskim teraz w jaroc budują aqwa park za 13mln zł,wszyscy znają jego nazwisko kumpel jest również przystojny i inteligentny,ma super auto pasata B6 a ma dopiero 18 lat ja mam 21 i mam golfIII i on również nie kozaczy,bo również uważa że nie ma czym,a wszkole nigdy się on nie wywyższał ani przy mnie i nikomu nie wygaduje że ty jesteś biedny a ja jestem bogaczem i jak bede chciał to będziesz mi buty czyścił lub coś. i mam też kumpla który nie ma za dużo kasy,samochodu,internetu,pięknej chaty,zaje..........rodziców i w ogóle może on liczyć tylko na siebie i jakoś ma on dziewczynę która jest piękna inteligentna,kreatywna i w ogóle super laska i ona zna jego sytuację majątkową zna też mnie i mojego młodszego kumpla sąsiada który ma kasy że hej i jakoś nie zrezygnowała ze swojego chłopaka więc co ty tu mi piszesz,to są stereotypy!!!ja mam koleżanki z miasta które są bardziej nadziane niż ja a mają też chłopaków ze wsi którzy mają gosp i nie często mają kasę ale one są gotowe zostać a mimo to w okół nich kręci się też kilku nadzianych kolesi i jakoś one nie zrezygnowały ze swoich chłopaków....dziwie się że ty uważasz inaczej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

Przepraszam ale co mnie interesuje jakas firma, jakies pieniadze, jakies auta. Cz wy nie potraficie co innego powiedziec???? Ai moge byc smieszna.

 

Wez sobie maluch i jedz na podryw potem cos napisz. ;);)

 

Tylko potraficie sie chwalic co to nie macie. zaznaczam nie kazdy


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martina    39

Och :)

Życie jest słodkie ;)

W końcu....

Buziaki dla rafała88 ;):D:)


Rolnik z zamiłowania, ratownik z powołania :)

Jeśli potrzebujesz czegoś z DeLaval pisz na PW :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

sorry,ale ja się niczym nie chwalę!!!pisałem wyżej dlaczego!!!myślisz że co wezmę fiata 126p czy ktoś inny to nie poderwie laski !!! nie wszystkie to blachary!!!!!!!!!! i materialistki a jeśli poznam jakąś nawet fajną laseczke ale wyczuje że jest materialistką czy blacharą to mówie jej spadaj i kumpel tak samo więc czasami nawet tym bardziej zamożnym jest o wiele trudniej odnaleźć tą 1 jedyną....nie mówię że w każdym przypadku ale tak i czasami bywa...acha i istnieje coś takiego jak MIŁOSĆ i jak 2 osoby się w sobie zakochają i chcą być se sobą razem aż do śmierci to nie patrzą na to jaki kto ma majątek........chyba że jedziesz tylko na podryw to bierzesz BMW sprzedajesz byka jedziesz na impreze szalejesz z forsą i poznajesz jakąś umalowaną cizie póżniej możesz ja bzyknąć i co dalej to nie miłość i nie w moim stylu!!!kiedyś zobaczyła mnie laska przy barze jak pije któregoś drinka i do mnie wali z takim pytaniem TO u mnie czy u Ciebie i powiedziałem jej na to u Ciebie!!!bo ja będę u siebie i się odwaliła głupia....i śmieszna niech sobie innego sponsora szuka a nie mnie zaczepia bo to nazywałoby się sponsoring!!! a nie Miłość!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

chlopak to chlopak dziewczyna to juz co innego.

 

Tez mam kolege co Jego tato ma kilka stacji paliw i maja samochody, i ma siostre ktora tylko szuka kolesi z takiej samej branzy kasiastych i rozbija sie nowymi merolkami i sportowym smartem, a jej brat jezdzi stara BMW i polonezem i jest normalny nie ukazuje tego.

 

Zreszta kazdy ma swoje zdanie.

 

Wy chlopcy chcieli byscie miec dziewczyne ladna, madra, piekna, inteligentna, zgrabna, dziewice itp itd

 

A jak dziewszyna tylko sie pocaluje czy pojdzie do lozka to szybko oceniacie taka ze to ........

 

Wy sami tez kumpli szukacie jak maja kase. Jak ktos biedak to na co wam taki potrzebny chyba ze jak ma prawko to autem pokieruje na jumpe.

 

Chyba ze to tylko w moim regionie takie dziwne zasady panuja.


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

Narazie nie podrywam trzeba zasiać było, jeszcze buraki za tydzień jak dobrze pójdzie to prosto z drzwi otwartych w piatek ruszamy do wioski sexu i biznesu ;) ;) niby ogladac przyczepy i Zetorki :D to tylko taka przykrywka tak naprawde co innego mamy w planach :)


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PIECIA555    0

no musi być"ladna, madra, piekna, inteligentna, zgrabna" dziewica nie koniecznie ;) ale to wszystko nie działa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104
no musi być"ladna, madra, piekna, inteligentna, zgrabna" dziewica nie koniecznie ;) ale to wszystko nie działa ;)

 

A jak bedzie przy kosci to co wtedy na straty spisana???? To jej wina ze takie geny przejela po rodzicach???


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

o kurw.................o czym ja tu mam pisać,masakra to chyba banan tylko u ciebie tak jest!!!bo o ilę ja wiem to w WLKP jest inaczej!!!ja mam dużo prawdziwych przyjaciół!!mam 21lat ile tłustych???może z siedem!!!wiesz co mam wielu przyjaciół i we wsi i w szkole byli zamożni i mniej zamożn zawsze trzymamy się razem,jak kumpel w klasie nie miał kasy na wycieczkę w góry czy to na Agroshow w bednarach to każdy się dorzucał i zawsze wszyscy razem się trzymamy i na wycieczkę razem jechaliśmy>I jeśli ktoś uważa że biedny to tylko nadaje się na szofera to soory ja ile razy kierowałem jechaliśmy całą ekipą na 2 3 samochody ci co kasy nie mieli to pożyczyliśmy i nic nikomu nie wypominam że bawił się za moją kase czy drugiego kumpla ,bo wiem że to prawdziwy przyjaciel i wiem że mogę na niego liczyć jak sytuacja by się odwróciła lub coś,mój znajomy mie miał czym pola zaorać to tata wzioł traktor wjechał mu na pole zasiał i nie pytał się o kase lub coś niczego nie oczekiwał od tego pana...pisze 21 lat ile tłustych może 7!!!! a co do dziewczyny to pisałem wcześniej że mam kilka koleżanek które są nadziane że chej i mają chłopaków ze wsi i jak będzie trzeba to na wsi razem z nimi zostaną NA DOBRE I NA ZŁE a za nimi wielu równie nadzianych kolesi się kręci i co jakoś nie szukają one sobie kolesia który miałby taką firmę jak ich tatuś tylko mają zwykłych chłopaków którzy mają po 8 10 ha chodzą do pracy i jeszcze pracują na gosp i tym koleżanką jakoś to odpowiada!!!nie umiesz czytać ze zrozumieniem banan575 czy co?? nie dociera chyba u ciebie.........że może być tak że piękna królewna zakochuje się w "biednym chłopczyku" olewa ona swój majątek a raczej majątek rodziców i zostaje z nim!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

czytac to umiem ale to bajki co piszecie to czasami mnie zadziwiaja. Tu piszecie ze wszystko cacy pieknie oki a w zyciu? to jestescie cha...... to malo powiedziane. Ale powiedzialam nie wszyscy. Wyjedz dalej niz w pole (bez urazy dla innych uzytkownikow) to zobaczysz co sie dzieje.

 

A jak jezdzisz BMKA i dziewczyny nie mozesz znalezc to pewnie Cie to urazilo.


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to zapewne czytać nie umiesz!!!a na pewno nie ze zrozumieniem!!! bo tak się składa że Bmw nie mam...tylko WV III jak to wcześniej napisałem...nie szukam jakiejś zakompleksionej w sobie dziewczynki która szuka sponsora,tylko dziewczyny z którą chcę być do końca chyba to wcześniej wyjaśniłem....ale ty nadal swoje,aż mi żal ciebie ponieważ nie chce mi się dalej Tobie wszystkiego od początku tłumaczyć to kończę tą konwersację tzn.dialog a jesli masz nadal jakieś problemy to sobie poczytaj moje dzisiejsze posty na AF tylko nie wyczytaj że chodziłem do szkoły rolniczej do Marszewa jak chodziłem do Kożmina WLKP.

aha i nie wiem dlaczego nie potrafisz uwierzyć w to co piszę,może masz jakąś traumę z dzieciństwa lub coś...nie wnikam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

czy Ja Ci cos wciskam??????? Czasami naprawde takie bajki piszecie ze ja szukam fajnej spokojnej itp za ja inteligentny itp a jak tylko poznacie kobiete to wychodzi szydlo z wora ze alkoholik pijak awanturnik panne traktuje jako przyjemnosc w lozku wiec odposc sobie jakies linki. I Mnie Twoj golf nie interesuje.

 

Pierwsza zaleta chlopakow chwala sie co maja koledzy, przy okazji mowiac co oni posiadaja.


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ok jestem awanturnikiem pije dziennie 4 jabola tak na prawdę to jestem analfabetom ukończyłem,tylko szkołę podstawową,lecz to dlatego że moja bogata ciotka znała dyrektora i wiesz co szukam takiej laski jak ty to prawdziwy ideał kobiety jesteś w 100%zajebi........ wyjdziesz za mnie??? to co bardziej realistycznie....ale mam z tego bekę a TY myślałaś że ja te wcześniejsze posty to na poważnie pisałem *****!!!! ;)

 

 

Kolego wyzwiska i obelgi zachowaj dla siebie, trochę kultury

Edytowano przez Balzak
Cenzurowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

panowie moderatorzy napisal do mnie IDIOTKA czyli mnie obrazil w regulaminie pisze ze za obraze leca %% . Prosze to wykonac.

 

@maverick.... a jak Cie boli ze nie masz kobiety czy tam ja masz a moze Cie olala to nie wyzywaj sie na FORUM.


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Już w najbliższą niedzielę 31 marca 2024 roku o 21:20  w TVP1 pokazane zostaną wizytówki rolników kandydujących do 11 edycji programu Rolnik szuka żony.
      https://www.facebook.com/100068842099677/posts/pfbid0cmEG3uYipVmh5j7CKx9xVcTAvyg1s4gNy4PNBRZXXxQ5jzPjzsYio44uA9iw4osel/?app=fbl
       
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj