marcin974

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

Polecane posty

martina    39
Oki rozumiem. Tylko ze jak Ja napisalam o planie na swieta jak pojechac na impreze czy mozna to zrobic? to na Mnie siedli ze Ja lece na kase, do Mnie trzeba przyjezdzac z wyciagiem z konta itp itd.

 

Ale jak Ty piszesz o bizuteri jak mozna dac komus tandete to dla Mnie jest troche dziwne. Bo nie kazdego stac jest wydac 200zl na bizuterie. To sie liczy gesst ze sie dostalo a nie ile to ma wartosc. A @andrzej zeby Cie wybronic to zaczol pisac o kwiatach suszonych.

 

Ciekawe czemu nikt nie napisal o TOBIE ze idziesz na chate, jak w tamtej czesci napisalas ze idziesz na dzierzawe, bo moim rozumowaniem to oznacza ze po slubie idziesz do meza a nie np na swoje albo zostajesz u siebie.

 

Czemu nikt nie napisal ze szukasz goscia z chata. :)

 

Wiec jestes materialistka jak kazda z nas. :)

 

A panowie do was jedna prosba. posty CZYTAC, CZYTAC A NIE OGLADAC, jak co to poprosic brata lub siostre zeby posta przeczytala i wytlumaczyla. :):)

 

ps. nie wnikac skad mialam kase na dom, bo ja niepytam sie was skad macie na nowe maszyny i ciagniki.

 

@martina tandetna bizuteria kosztuje 15zl a roza tylko 5zl,ale roza zwiednie a bizuteria zostanie. Czyli jaki wniosek tandeta byla drozsza i dluzej bedzie nasz kwiat.

 

Czyli Dla CIEBIE liczy sie jakosc prezentu, a nie ze dostalas od serca?

 

 

 

Oj Basiu grubo się mylisz.... :)

Z ta dzierżawą się śmiałam, a tak to mnie zostaje przepisane 9 ha i wszystkie maszyny nie tylko rolnicze ale także i budowlane. Ja jestem dziedziczka!!! Więc nie IDE na chatę bo ja mam własną i poszukuje pana na moje włości. Na kasie też mi nie zależy bo sama potrafię sobie zarobić na swoje zachcianki. :)

 

Nie wiesz kim ja jestem i możesz się przeliczyć bo ten twój dom w surowym stanie to ja będę mogła kopić za jedna moja maszynę.

 

A co do biżuterii to nie wiesz kto kupował i na jaką okazje. Nie zależy mi na drogich prezentach i wolałabym dostać róże za 5zł niż tą tandetę. Nie chodziło mi o wydanie 200zł!!!

 

Ładny srebrny pierścionek z cyrkoniami można już kupić za 25zł... Wiem bo ostatnio odkładałam na taki jeden.

 

Wiec co się bardziej opłaca???

 

Nie jestem materialistką i wiem co to znaczy ciężka praca. NIe pracuje w sklepie czy budce tylko z ojcem w garażu czy u ludzi na usługi.

 

Nie wymądrzaj się nie znając mnie osobiście...

 

 

A tak z innej beczki :) Kotek (chodzi o Rafała żeby nie było) co ty masz na myśli z tym cyckaniem??? Hmmm.... Oj Ty :)

Nie wiem jak mam to odebrać :)


Rolnik z zamiłowania, ratownik z powołania :)

Jeśli potrzebujesz czegoś z DeLaval pisz na PW :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

@MARTINA

Ja sie nie wymadrzam.

 

po1) zapytalas sie jak mozna komus dac tandete???? @andrzej Cie bronil sciemniajac o kwiatkach

 

po2) po drugie Ty trzymaj swoje zasady dla siebie.

 

po3)Ja nie wnikam gdzzie Ty robisz czy pracujesz

 

po4) Ty sie smialas ze lece na kase, Mnie wysmiali ze na kase lece to i TY lecisz


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Marta nie leci bo już ma. Tobie brakuje na wyjazd na dyskotekę i kombinujesz jak tu za darmo jechać.


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

@Andrzej zejdz na ziemie i nie bujaj w oblokach bo robisz z siebie...............

 

znasz @martine osobiscie??????

 

wiec sciagnij noge z gazu.

 

PS.@martina mnie to lata kolo ..... kim Ty jestes. alebys sie wstydzila pisac takie cos *jak mozna komus dac taki prezent?*. Ciesz sie ze go dostalas przynajmniej takiego.... zreszta

Mnie to kolo ......lata czy Ty lecisz na kase czy nie. Sama widzisz jak tu sie ocenia

 

Ciekawi mnie @Andrzej2110 niezna nikogo a broni.


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Moze taki się nie znajdzie :)


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

kto moj???? jestes w bledzie.

 

Jestem otwarta a nie jakies bzdety wciskam z *PLEBANI* albo *ZLOTOPOLSKICH*

 

@Andrzej Ciebie to bym tak zamotala ze szok!!!


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetorek12    0

a co do martiny to się zgodzie że chłopcy z mojej wioski lubią dziewczyny które pomagają im w gospodarstwie


ŻyJ SzybKo, Umrzyj Młodo..Zostaw Atrakcyjne Zwłoki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Baska ty motasz na całym AF :)


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GoRAL1    63

andrzej2110 właśnie mnie oświeciło ty ją przyciągasz.

 

 

UWAŻAJ :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

Nic nie motam. wyrazam tylko swoje zdanie ktore nie zawsze musi sie zgadzac z waszymi zasadami

 

@goral jestes w bledzie


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

kolego @mirasek kiedys Ci pisalam. Cytujesz zdania badz slowa jakie Tobie pasuja, a potem burdel wychodzi, bo reszta odpisuje na ostatniego Twojego posta.


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Zacytował całego posta a nie słowa które mu pasują :)


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirasek    13

A dlaczego mam nie zacytować wypowiedzi Andrzeja? W jaki sposób ten cytat robi burdel? Uzasadnij sensownie, choć w Twoim przypadku może być z tym problem :)

 

@Andrzej

Ja wiem, Ty wiesz, wszyscy wiedzą, ale ona nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

w jaki sposob??? Bedac na wakacjach kazalam @andrzejowi wkleic cytat do @martiny zeby kolesia olala tylko inaczej to pisalo mianowicie MARTINA OLEJ GO

 

A potem wyskoczyliscie z haslami ile to oleju przepalonego macie w domu.

 

Sorki ale tego nie da sie wam wytlumaczyc.A jak wytlumaczysz to dostaniesz bana za OT

 

@Andrzej jestes najwiekszym SPAMEREM i OTowcem co robi balagan w tym temacie.

 

Mam nadzieje ze zrozumiales co napisalam @Marcin nie raz cie upominal.


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mateush    2

ja sie tu nie odzywałem przez 2 dni bo mi głupio jest nadal jak mi Basia powiedziała to co powiedziała... w sumie Andzej zejdź z niej!! temat o dyskotece sie skończył i po co do niego wracac? na dyskoteke zawsze można zaprsoić kolege który chce spędzić miło czas z fajnymi koleżankami bez opłat dodatkowych;P Basa nie znam Cie nie wiem ja jesteś i pochopnie określiłem, że lecisz na kase (jestem z osób które częto powiedzą coś za nim pomyslą);/ ale fakt faktem wiekszośc dziewczyn na kase leci,nie ma co ukrywać... charakterek to Ty pewnie masz;p uważam, że czasam za czesto siadamy na Baśke... i z teamtu robi sie kłutnia a nie "poradnik" który miał wyjść... a prawdą jest że Basia nam tu dobrze radzi widać już dośwadczona w tym jest... Andrzej moze wypadało by jej posłychać i wybrac sie na "polowanie" mając na uwadze to co tu pisze... w końcu dziewczyna i wie co i jak;p jak najlepiej..... Basia jeszcze może jakieś pomysły masz;p moze jakis z nikch nawet wprowadze w życie;p pozdrawiam...


sprzedam wałek strunowy szer 2,2m z dociskiem pojedyńczy dzielony zapraszam po info na PW lub gg PŁUG RABE 4+1 w stanie idealnym na ażurach cena do uzgodnienia możliwośc przesłana zdjec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirasek    13

@banan575

Widze że zadałem pytania których nie ogarnia Twoja percepcja... Cóż, bywa, niestety nie potrafie prościej ich sformułować :)

 

Odnosze niczym nieuzasadnione wrażenie że traktujesz forumowiczke martine jako silną konkurencje na forum AF, aż Cie skręca. Wiem też że nie odpuścisz, także oszczędze sobie dalszej eksploatacji klawiszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

@Mateush nikomu tu na sile nie kaze stosowac moich dzialan i co na nas dziala. Ja mam swoje zdanie i dziwi mnie to jak mozna kogos bronic nie znajac go.

 

Pisalam ze @andrzeja jak bym chciala to bym tak wyrolowala ze szok jadac do Mojej kolezanki do PLOCKA i jeszcze by zaplacil za moje zachcianki.

 

Jeszcze jedno @Martina masz swoje masezyny to miej mi one nie sa potrzebne (ps.plac tam gdzie mam dom to nie kupisz za swoja maszyne)

 

Kolego @Jedrusko Ty nie osadzaj Mnie kim Ja jestem i na co lece, tylko poczytaj co pisze i do czego kobieta (nie koniecznie Ja czy @martina) jest zdolna

 

kolego @mirasek spusc z tonu, ja nie bede tlumaczyc CI bo dostane bana za OT. ps te Twoje pytania mam................ bo na nie nie potrafie odpowiedziec pisalam ci kiedys lapiesz mnie za sloweczka to co Tobie odpowiada. Tak samo bylo z olejem.


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Nie przeceniaj swoich możliwości. Nic byś nie dostała :) Ani zł


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

kolego @Andrzej przeczytaj pierwszego posta i trzymaj sie tej wersji. Nie jestes tu nikogo adwokatem.

 

jestescie moderatorami wiec trzymajcie sie punktu pierwszego w czwartej pozycji w REGULAMINIE

 

kolego @mirasek Mnie @martina i jej zasady kolo .............. lataja ja pisze jak jest i na co mozna natrafic.

 

Ps. Jak bedziecie chcieli kupic prezent to nigdy nie kupujcie bizuteri, lepiej kwiatki


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin974    30
Nie jestem materialistką i wiem co to znaczy ciężka praca. NIe pracuje w sklepie czy budce tylko z ojcem w garażu czy u ludzi na usługi.

Heh ja tez dużo, bardzo dożo pracuje na usługach, ale ciągnikiem :)

Zazwyczaj odgrywam pozytywne wrażenie :)


Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirasek    13

@banan575

Wybacz, nie moja wina że nie rozumiesz prostych pytań. Jadnak sprawdzają sie moje spekulacje, zwyczajnie zazdrościsz martinie, widzisz w niej konkurentke na tym portalu a przynajmniej w tym temacie, mimo ze próbujesz wmówić nam co innego. Uskuteczniasz przepychanke na rzekomo posiadane dobra materialne (dom, plac vs maszyny, ziemia) jednak obawiam sie że może być to mało skuteczne, mężczyźni to nie blachary, nie lecą na posiadaną kase (w dowolnej formie), więc nie tędy droga... Uwierz że dom i trzy samochody na F to nam to lotto :)

 

kolego @mirasek spusc z tonu

Co Ty wiesz o spuszczaniu... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

sorki @martina masz racje Ja Ciebie rozumiem, Ty pracyjesz a Ja nie wie co to oznacza praca, Ja sobie leze i opalam sie na KARAIBACH. U Mnie wiklina sama sobie rosnie, sama sie wygrzewa w kotle i sama sie koruje.

 

Ja tylko czekam na kase, a ci co u Mnie pracuja to im w naturze place.

 

Kolego @mirasku Ja zadnej konkurentki nie widze. @martina ma swoje zasady to niech ma, a Ja mam swoje.

 

@mirasek teraz pewnie bedziesz cytowal ze w naturze place.


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
frutis    0
Ps. Jak bedziecie chcieli kupic prezent to nigdy nie kupujcie bizuteri, lepiej kwiatki

 

I tu się z koleżanką nie zgodzę, biżuteria jest też bardzo dobrym prezentem dla swojej drugiej połówki. :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Już w najbliższą niedzielę 31 marca 2024 roku o 21:20  w TVP1 pokazane zostaną wizytówki rolników kandydujących do 11 edycji programu Rolnik szuka żony.
      https://www.facebook.com/100068842099677/posts/pfbid0cmEG3uYipVmh5j7CKx9xVcTAvyg1s4gNy4PNBRZXXxQ5jzPjzsYio44uA9iw4osel/?app=fbl
       
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj