marcin974

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

Polecane posty

andrzej2110    535

i po jakim czasie się to rozpadło i dlaczego??


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

[*][*][*]

 

i wszystko co piekne pryslo w jednej chwili.


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

Nic sie niestalo, nie TY to kto inny by zapytal.

 

Do dzis pamietam slowa w sluchawce z firmy JANOSIK i nawet nie poznalam ERRHHHH


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

@Edek18 podalam przyklad jak mnie bajerowal, a bylo kilka takich przypadkow jednego dnia dostalam od niego kosz roz czerwonych bylo ich 100 tzn z kwiaciarni mi przywiezli. Gosc z kwiaciarni pytal sie mnie od kogo te roze mam ze az 100, bo nigdy w histori tego sklepu nikt nie zlozyl az takiego zamowienia .

 

Tomek te roze telefonicznie zamowil, a jak zaplacil nigdy mi tego nie powiedzial.


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edek18    0

Nie wazne jak prawda <_< liczy się intencja :)

aleeee słodko...uwielbiam dostac kwiatka bezinteresownie za to ze Jestem po prostu :) a 100 to juz bym byla w 7 niebie :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

Ja to juz w osmym bylam. Jego sposob jak dziewczyna ma pieknie wygladac. Przyjechal do mnie rozyczka i BASKA JEDZIEMY DO KORYTA co oznaczalo ze jedziemy na kolacje i przyjezdzal w garniturze albo pod krawatem i Ja zawsze ubieralam na ta okazje sukienke albo zakiecik. ON ladny to i Ja piekna. <_<


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edek18    0

Hehe... no no na taką okazję to i Ja bym wyjątkowo tą spodnice ubrała <_< normalnie ach...az Mi się tak zachciewa :)

Nie miałam takiej okazji więc się tutaj nie wymądrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

tzn. Ja tu sie nie wymadrzam, poprostu Tomek wiedzial jak podejsc do kazdej sprawy.

 

Kazdy by chcial zeby dziewczyna chodzila w spodnicach tylko jak to powiedziec??? i czy wypada???

 

Tomek wiedzial jak to powiedziec nic nie mowiac, poprostu sam sie ubieral elegancko to i Ja tez musialam.


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edek18    0

Źle się wyraziłam po prostu nie wypowiem się,bo nie mam doświadczenia <_<

Ach nom jak któraś nie lubi spodnicy to Ją nic nie zmusi jak Mnie w tym przypadku :) tylko wyjątkowa okazja jedynie,właśnie taka: dla mężczyzny i tylko dla Niego :) jak się razem świetnie czuje para,a jeszcze do tego dochodzi nastrojowy ubiór i kolacja to mmm jak miło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

zreszta Ja zawsze lubilam chodzic w spodnicy (midi) no a dla Niego to juz co dzien i o kazdej porze tylko w szafach przewalalam jaka dzis ubrac.

 

Ale do spodnicy trzeba miec figure i nie kazdemu pasuje. nie kazdy w tym lubi chodzic, nawet jak chlopak by chcial to dziewczyna ma opory zalozyc bo zle bedzie wygladac.

 

Jak dlugo @Edek18 Tobie schodzi sie przyszykowac na jakis przypadkowy wypad na impreze lub cos w tym stylu??


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edek18    0

NOm dokladnie tak nie ktore wogole nie noszą <_< :)

hmm...taki spontan jak ktos zadzwoni lub napisze,zebym przyszla do pubu czy cos to raczej z ubiorem nie mam problemu ide jak bylam wcześniej byłam ubrana :) więc tak z 30 min dobre :) no chyba,ze juz taka troszke imprezka bardziej to jeszcze cos przewertowac w szafie to z 40 jak nic :) a Tobie ?? :) tylko jako tako zbytnio często nie mam takiej imprezki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

kiedys to 15min (od podstaw) oczy juz malowalam w aucie <_< teraz godzina, i zawsze mi cos nie pasi. :)

 

ciekawe gdzie sa te kocury????


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edek18    0

hehe...no czasem też sie zdarzy w 15 <_< ale lubie czasem postac przed lusterkiem :)

Pasować Ja wiem...nie zwracam wielka uwage,najwyzej bedzie nie idealnie jak ktos lubi to i bez makijau bedzie lubiec moje towarzystwo :) ale bez to jakoś zadko wychodze,bo lepiej sie czuje jak się troche maźne kosmetykiem :)

A wiem Ci tooo gdzie :) pewnie śpią,albo imprezują i podrywają kobiety :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

Kolejna rada dla kocurow.

 

Zapros dziewczyne na kolacje i nie zaluj wydac tych 50zl na kolacje, i podczas kolacji nie mysl tylko o se.... a efekty zobaczysz po kolacji.

 

Uwaga. Nie stosowac tego jak komus nie odpowiada.


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edek18    0

Oooo właśnie <_< s.. nie jest najwazniejszy :) kurczeee chętnie bym takie zaproszenie wymusiła na kimś hehe :) ale najlepiej gdyby przyszło samo...nie wymuszone :)

Idę spać koleżnako :) Do usłyszenia wszystkim :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martina    39

@banan575 w sumie to jestem materialistka ale w innym sensie. Nie lecę na kasę tylko zawsze kombinuje jak ją zarobić i potem mądrze wydać. Byłam z kolesiem co do mnie fiatem 126p przyjeżdżał i mi to nie przeszkadzało bo on był ważny nie samochód, a jak mieliśmy gdzieś jechać to zawsze pożyczał auto od jakiegoś kolegi bo: "Moja Martunia maluchem nie będzie jeździła". Zawsze potrafił coś wymyślić <_<

 

Ps. co do kasy i wyzyskiwania chłopaków możecie zapytać Rafała88 on wam wszystko powie :)


Rolnik z zamiłowania, ratownik z powołania :)

Jeśli potrzebujesz czegoś z DeLaval pisz na PW :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

Oki rozumiem. Tylko ze jak Ja napisalam o planie na swieta jak pojechac na impreze czy mozna to zrobic? to na Mnie siedli ze Ja lece na kase, do Mnie trzeba przyjezdzac z wyciagiem z konta itp itd.

 

Ale jak Ty piszesz o bizuteri jak mozna dac komus tandete to dla Mnie jest troche dziwne. Bo nie kazdego stac jest wydac 200zl na bizuterie. To sie liczy gesst ze sie dostalo a nie ile to ma wartosc. A @andrzej zeby Cie wybronic to zaczol pisac o kwiatach suszonych.

 

Ciekawe czemu nikt nie napisal o TOBIE ze idziesz na chate, jak w tamtej czesci napisalas ze idziesz na dzierzawe, bo moim rozumowaniem to oznacza ze po slubie idziesz do meza a nie np na swoje albo zostajesz u siebie.

 

Czemu nikt nie napisal ze szukasz goscia z chata. :)

 

Wiec jestes materialistka jak kazda z nas. :)

 

A panowie do was jedna prosba. posty CZYTAC, CZYTAC A NIE OGLADAC, jak co to poprosic brata lub siostre zeby posta przeczytala i wytlumaczyla. :):)

 

ps. nie wnikac skad mialam kase na dom, bo ja niepytam sie was skad macie na nowe maszyny i ciagniki.

 

@martina tandetna bizuteria kosztuje 15zl a roza tylko 5zl,ale roza zwiednie a bizuteria zostanie. Czyli jaki wniosek tandeta byla drozsza i dluzej bedzie nasz kwiat.

 

Czyli Dla CIEBIE liczy sie jakosc prezentu, a nie ze dostalas od serca?


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Baska ale ciebie było stać na wybudowanie sobie domu a skąpisz 10-20 zł na benzynę żeby jechać na imprezę. No chyba ze to jest na kredyt i teraz będziesz go spłacać.


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

pytasz wiec odpowiadam. Ja nic nie skapie. Ja napisalam zeby zawiesc mi tylek z miejsca A do miejsca B, a nie zeby koles mi fundowal (czytaj sponsorowal) moje wybryki. Koles jedzie w milym towarzystwie a nie zeby nam sponsorowac drinki wstepy itp

 

teraz zapytaj sie @martiny Jakie znaczenie ma dla Niej prezent???? Ale nie wymyslaj kwiatow. :)

 

ps. czytajac Twoje posty w pierwszej czesci to sam pisales ze Ty juz masz chate i szukasz kobiety do pracy a nie zony zeby kochala tylko ROBOLA. :):)

 

a do tych co sie tu udzielaja to powiem tak zanim cos bedziecie pisac to proponowalabym czesc pierwsza tej telenoweli poczytac i zaznajomic sie o co tu chodzi a potem udzielac krytykowac itp.

 

Bo to jest to samo jak ogladanie filmu np AMERICAN PIE jak zaczniesz ogladac od czesci 4 to niezrozumiesz o co chodzi i skad sie to wzielo, bo trzeba calosc sledzic. To tylko tak na marginesie.

 

pozdrawiam bananica albo @ubrana w zapach


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

No pisałaś ze chcesz za darmo żeby cie zawieźli i przywieźli z imprezy. Nie mówię tu o kosztach imprezy.

 

Ale ja tej chaty nie budowałem :)


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

za darmo czyli bez oplat w naturze.


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
    • Przez radekz200
      Zapraszam do dyskusji na temat nowej seri 👍
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj