marcin974

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

Polecane posty

andrzej2110    535
A słyszliście taki kawałek "Żółte tulipany, zwiastuny rozstania..." ? <_<

 

http://alicjakoszalin.webpark.pl/wiersze/mowa.html

Poszukajcie co oznacza zółty tulipan. :)

 

Czyli to było na koniec... zrozumiała gdy dostała kwiaty czy dopiero potem??


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie o to chodzi że to nie było na koniec. To był chyba Dzień Kobiet <_< Poprostu ja nie wiedziałem wcześniej co te kwiatki oznaczają. Ładne były to kupiłem. Ale ile smiechu później było z tłumaczeniem dloaczego takie a nie inne hehe :)


sprzedam

Opryskiwacz Pilmet 

www.olx.pl/oferta/opryskiwacz-pilmet-2018-18-m-2000l-nie-hardi-rau-evrard-CID757-IDxqwma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pietras892    945
ze sa swiete, ze to jest dziewczyna taka jaka powinienes miec, a potem wychodzi ze jest calkiem inaczej

 

Oj odrazu święte...moim zdaniem po jakimś czasie da się wyczuć że to jest ta jedyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin974    30
Panowie dziewczyne poderwijcie w sklepie. np. przy stoisku z makaronem. Lapiesz 2 paczki podchodzisz do dziewczyny i pytasz ktory jest lepszy na spaghetti??bo masz smaka zjesc a niewiesz co i jak.

 

To dziala. Ajak bedziesz jak mumia egipska to pozostaje tylko biuro matrym..... :)

 

kolejna sprawa apropo prezentu.

 

Najlepszym prezentem sa kwiatki i chcialabym tu zaznaczyc ze kazdy kwiatek ma inne znaczenie. np urodziny, imieniny, szacunek, kocham cie.

 

A taki kwiatek to smieszne 5zl

 

Kwiatki zawsze dawaj w ilosci nie parzystej. Wyjatkiem jest TUZIN (12) ale ten tuzin dajesz np w 2 kolorach (11czerwonych i 1biala).

 

A co do kolczykow to odradzalabym. Poniewaz nie kazda dziewczyna moze nosic kolczyki np zlote albo srebrne czy inne tam. Np Ja nie nosze ZLOTYCH bo ucho mnie boli, a na SREBRNYCH jest oki.

 

ps.Uroda to nie wszystko bo ona z czasem przemija. Jedni sa tak obdarowani inni jeszcze inaczej.

 

O własnie, i posty tego typu są nonsensem tego tematu, Dziękuję :)

 

 

 

A słyszliście taki kawałek "Żółte tulipany, zwiastuny rozstania..." ? <_<

 

http://alicjakoszalin.webpark.pl/wiersze/mowa.html

Poszukajcie co oznacza zółty tulipan. :)

Tytuł brzmi "Żółte tulipany" a wykonawcą jest Skalar -Mało sie tego przy pracy słuchało :)


Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535
Właśnie o to chodzi że to nie było na koniec. To był chyba Dzień Kobiet wink.gif Poprostu ja nie wiedziałem wcześniej co te kwiatki oznaczają. Ładne były to kupiłem. Ale ile smiechu później było z tłumaczeniem dloaczego takie a nie inne hehe wink.gif
Czyli ona wiedziała co one oznaczają a ty niechcący jej to "powiedziałeś" teraz to się można z tego śmiać ale mogło być nieciekawie.

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martina    39

Aha jeśli mogę wtrącić ja jeżdżę BMW serii 5 i jakoś nie szukam sobie wozi d**y bo sobie sama wszędzie pojadę :)

Na imprezy zabieram autko i koleżanki, ściepa na paliwo i jazda :)

 

A co do prezentów to spoko są kwiaty i biżuteria. Na pewno nie słodycze bo przez jednego pana przytyłam 3 kg i mam mu to za złe. No ale cóż było minęło.

 

Teraz czekam na wiosnę żeby dawną figurkę odzyskać <_< ( jest dobrze ale może być lepiej )


Rolnik z zamiłowania, ratownik z powołania :)

Jeśli potrzebujesz czegoś z DeLaval pisz na PW :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Marta kochanego ciała nigdy za dużo <_< Ja osobiście nie lubię "wieszaków"

Ja bardzo lubię słodycze. :)


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli ona wiedziała co one oznaczają a ty niechcący jej to "powiedziałeś" teraz to się można z tego śmiać ale mogło być nieciekawie.

 

Dokładnie. Wszystko się szczęśliwie skończyło. dobrze że niebyliśmy wtedy pokłóceni i nie kupywałem kwiatków na zgode. Wtedy mogłaby być jazda.


sprzedam

Opryskiwacz Pilmet 

www.olx.pl/oferta/opryskiwacz-pilmet-2018-18-m-2000l-nie-hardi-rau-evrard-CID757-IDxqwma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

Sorki ale nie bede brac przykladu bo nie mam bmki 5 mam tylko lagune, mondeo i FIATA126fl

 

To jest moja sprawa czy Ja jade sama za kierownica czy ktos mi przewiezie tylek. Wy martwcie sie o siebie.

 

Bo jezeli mam ochote to wsiadam sama za kierownice i jade.

 

Kolejna uwodzenie to na parkiecie ale na zabawie przy zespole a nie na aerobiku w dyskotece co stoisz albo skaczesz.

 

Ale to tylko moje zdanie.


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martina    39
banan575 powinna brać z Ciebie przykład

 

NIe...

 

Ja jestem jaka jestem ale przykładem nie chce być.

Mi tato powtarza całe życie żebym nie robiła nikogo w konia i nie naciągała na kasę bo później obrobią mi d**pe.

Jeśli z kimś nie jestem to nie namawiam go na nic i nie zawracam mu głowy. A ty Basiu rób jak chcesz. Ja tam nikomu nie wtrącam się w życie i go nie umoralniam. Każdy robi to co dla niego jego zdaniem jest najlepsze :)

 

A kwiaty to fajny prezent :) Ja mam bukiet z zasuszonych kwiatów które dostawałam na różne okazje od kolegów czy chłopaków <_< Taka miła pamiątka :)


Rolnik z zamiłowania, ratownik z powołania :)

Jeśli potrzebujesz czegoś z DeLaval pisz na PW :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

a propo kwiatów i suszonych bukietów to coś mi się przypomniało.

 

pare lat temu do siostry przyjechała koleżanka i zauważyła bukiet zasuszony na oknie. Siostra powiedziała ze to od Mariusza(jej chłopaka) pierwszy jaki dostała od niego (ładny był - 12 czerwonych róż). Koleżanka powiedziała ze nie można zasuszać pierwszego kwiata od chłopaka bo ususzy się miłość. Powiedziała ze ona pierwsze kwiaty jak zwiędły wyrzuciła.

Siostra byłą z tym chłopakiem około 4 lata, koleżanka wyszła za mąż za swojego. Przypadek???


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

zauwaz ze jezeli dostaniesz bukiet roz z milosci to one dluuuuggooooo nie usychaja. A jezeli o tak zeby tylko dac to i po kilku dniach opadna.


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martina    39

Właśnie :) masz racje :) Zawsze mnie to dziwiło... Ale to prawda, gdy kobieta dostanie bukiet od chłopaka który darzy ja uczuciem to nie więdną i długo trzymają się <_<


Rolnik z zamiłowania, ratownik z powołania :)

Jeśli potrzebujesz czegoś z DeLaval pisz na PW :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Siostrze dość długo się ładnie trzymały. Aż się dziwiliśmy ze jeszcze nie zwiędły.


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirasek    13
mam tylko lagune, mondeo i FIATA126fl

Nie kupuje sie samochodów na F: fordów, fiatów i francuskich <_<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majranjd    8
Właśnie :) masz racje <_< Zawsze mnie to dziwiło... Ale to prawda, gdy kobieta dostanie bukiet od chłopaka który darzy ja uczuciem to nie więdną i długo trzymają się :)

To znczy że ma szczęscie... Kwiaciarka nie zrobiła go w trąbę :) i nie upchneła ostatnich sztuk z danej parti,ktore ledwo żyją, tylko swieże dobrze trktowane... A wy tu zaraz o uczuciu... Pamiętajcie Polak potrafi, Polak kombinuje jak może:)


DEZERTER

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

A co to za różnica jaki?? ważne aby zawiózł tyłek z jednego miejsca w drugie i spowrotem <_<


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin974    30

Andrzej, Tobie to by sie przydała taka co by Cię woziła, pasowałaby Ci...

 

 

<_< :) :)


Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

Jedni maja tylko do przedostania sie zmiejsca A do miejsca B, a inni po to zeby zaszpanowac przed dziewczyna i gumy palic, a jeszcze inni bo lubuja sie w takich autach.

 

Mlodzi to druga opcje preferuja.

 

@Marcin teraz chlopcy lubia jak dziewczyna ma prawko, bo chlopak jedzie na impreze a dziewczyna wraca z imprezy za kierownica.

 

 

Na pewno musi to być "piękny" widok <_<

Ja jak bym był na Jej miejscu to chłopak na pieszo by wracał...

Marcin974

 

Czasami bywa ze pojedzie para na goscine i chlopak z tesciem chlupnie a potem dziewczyna wraca juz za kierownica. LIVE

 

Taaa chłopak przegnie u "kobity" ale ma poparcie u teścia i po czasie wszystko wraca do normy :)

Marcin974


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535
Andrzej, Tobie to by sie przydała taka co by Cię woziła, pasowałaby Ci...

 

 

<_< :):)

 

Ja od dawna mam prawko :) (od końca 2000 roku :))


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stasiek84    2

wózek jest dobry ale jak jedziesz na dyskotekę to wiele osób nie chce być kierowcami, trzeba losować, a zawsze lepiej wygląda jak facet zawozi kobietę a nie na odwrót, choć z droga powrotną różnie bywa, ja nie mam problemu z jazdą bo sporadycznie coś wypije. Ale tu się pojawia inna sprawa bo dla wielu osoba niepaląca i niepijąca jest conajmniej dziwakiem, czy to znaczy że żeby mieli kogoś za normalnego ma się spijać do nieprzytomności we mgle dymu papierosowego?? <_<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

@Jedrus chyba na rower albo T. <_<

 

Przeczytaj temat i trzymaj sie tej wersji. :)

 

@Stasiek Ja nie popieram palenia papierosow (kategorycznie zabraniam w domu to opierd i braci i ojca) ale alkohol moze byc ale odpowiednia ilosc. Sama pije bimber z tonikiem


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Mam tylko kat B

 

Co do papierosów to ja nie pale. Wypić wypije ale nie tak żeby film się urwał. Nie widzę sensu pic do upadłego.

 

No i kto zaczyna robic OT i sprowadzać temat na psy?

Marcin974

 

 

zobacz posta wyżej <_< andrzej2110


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirasek    13

Andrzej, to tylko taki zabobon :)

 

Choć zauważyłem ze panny jakoś dziwnie czesto zwracają uwage na samochody... Swego czasu poznałem na imprezie dziewczyne, zdawało by sie ambitną, niebanalna do zdobycia... Wyłaże z nią na fajka (nie pale ale czego sie nie robi dla podtrzymania nawijki), ona zapala kopciucha i gapi sie na na auto którym przyjechałem -Twój? pyta, -Nie, starego <_< odpowiadam z głupim uśmiechem -A ty czym jeździsz? znowu pyta, a ja z jeszcze głupszym uśmiechem odpowiadam -Pekaesem :) ...zagasiła fajka i poszła bez słowa, czar prysł :) Do dzisiaj mam polewke z tej dziewczyny :)

 

@Marcin teraz chlopcy lubia jak dziewczyna ma prawko, bo chlopak jedzie na impreze a dziewczyna wraca z imprezy za kierownica.

Po ciężkiej sobocie :) stoje rano na światłach na krzyżówce, spoglądam w lusterko, za mną drugie auto, za kierownicą dziewczyna, obok chłopak widać wymęczony troszki. Nagle koleś otwiera drzwi, wychyla sie i haftuje na jezdnie :) Widok miny dziewczyny za kółkiem nieziemski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Już w najbliższą niedzielę 31 marca 2024 roku o 21:20  w TVP1 pokazane zostaną wizytówki rolników kandydujących do 11 edycji programu Rolnik szuka żony.
      https://www.facebook.com/100068842099677/posts/pfbid0cmEG3uYipVmh5j7CKx9xVcTAvyg1s4gNy4PNBRZXXxQ5jzPjzsYio44uA9iw4osel/?app=fbl
       
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj