marcin974

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
banan575    104

a czy ktos mowi cos o zmianach????? <_< ma byc tylko do przewiezienia w swieta.


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

no ale jak ma cie wozić kilka razy to za darmo się nie uda.


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pietras892    945

Mowisz na swięta.... mój motor ma tylko dwa miejsca jak załatwisz deche długą na siedzenie to wezme i koleżankę <_<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104
no ale jak ma cie wozić kilka razy to za darmo się nie uda.

 

takich kolesi namierzylam kilku bo jak jednemu BMW nawali to dzwonie do drugiego z AUDIciem <_<


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

za darmo będziesz jo woził?? W sumie zapodzieliśmy o koleżance. może ona będzie regulować rachunek <_<


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

ona jest po to zeby kolesia zalatwic. bo przeciez nas obie nie wezmie <_<


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pietras892    945
takich kolesi namierzylam kilku bo jak jednemu BMW nawali to dzwonie do drugiego z AUDIciem <_<
to Bmw się wogóle psuje? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535
ona jest po to zeby kolesia zalatwic. bo przeciez nas obie nie wezmie <_<

czemu nie?? trójkąty podobno w modzie :)


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak odpada naklejka M3 POWER i traci 30 % mocy.


sprzedam

Opryskiwacz Pilmet 

www.olx.pl/oferta/opryskiwacz-pilmet-2018-18-m-2000l-nie-hardi-rau-evrard-CID757-IDxqwma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mateush    2

Basia jeleni czeba szukac w lesie a i to ostatnio trudno bo wybito dużo albo sie nawróciły na droge rozumu i sie nie ujawniają... pozatym takie wykożystywanie kogoś nie skończy sie dobrze dla Ciebie w przyszłosci... zawsze jakas zapłata za usługe mósi być (nie mówie tu o naturalnej zapłacie;p).... ale takiego chłopka co nie będzie chciał zapłaty w naturze to Ty raczej nie znajdziesz... a jesli znajdziesz to moze tylko dla tego, ze sie w Tobie zadużył a w ten sposób zranisz jego uczucia... moze nie zyciowe to co powiedziałem i głupie ale to jest moje zdanie na ten Temat a twojej osoby nie chce podsumowywać bo zawcześnie na to...

 

BMW Ci szybciej padnie niż AUDI..;p


sprzedam wałek strunowy szer 2,2m z dociskiem pojedyńczy dzielony zapraszam po info na PW lub gg PŁUG RABE 4+1 w stanie idealnym na ażurach cena do uzgodnienia możliwośc przesłana zdjec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104
to Bmw się wogóle psuje? <_<

 

bez urazy ale BMKAMI to jezdza kolesie co szukaja panienek na seks, bo wiekszosc lasek leci na BMKI.

 

Zreszta takie szukaja to takie znajduja. prawdziwe LIVE

 

@Mateush jelenie byly, sa i beda. Ogladajac ZLOTOPOLSKICH albo PLEBANIE to fakt tam ich nie znajdziesz.

 

Jakie uczucia???? Ktos mnie zawiezie na impreze i odrazu sie zakochuje????? Chyba w NA DOBRE I NA ZLE.


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mateush    2

a kto Ci powiedział, że to oglądam;> nie mam czasu na takie pierdoły;d nie powiedziałem, że nie ma jeleni bo zawsze jakegos znajdziesz;p wkońcu po to są polowania... ale uważaj bo czeto mysliwy staje sie zwierzyna;p


sprzedam wałek strunowy szer 2,2m z dociskiem pojedyńczy dzielony zapraszam po info na PW lub gg PŁUG RABE 4+1 w stanie idealnym na ażurach cena do uzgodnienia możliwośc przesłana zdjec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A kogo szukają ci którzt jeżdza Volvo albo Passatem? Bo u nas Passatem to zazwyczaj jeżdzą ruscy któzy szukają kupca na ruska ropę


sprzedam

Opryskiwacz Pilmet 

www.olx.pl/oferta/opryskiwacz-pilmet-2018-18-m-2000l-nie-hardi-rau-evrard-CID757-IDxqwma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pietras892    945

a na tych z poloneza? już nie ma amatorek? co to sie porobiło na tym świecie <_<

a Bmkami jezdzi też na nasz rząd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104
a kto Ci powiedział, zę to oglądam;> nie mam czasu na takie pierdoły;d nie powiedziałem,z ę nie ma jeleni bo zawsze jakegos znajdziesz;p wkońcu po to są polowania... ale uważaj bo czeto mysliwy staje sie zwierzyna;p

 

 

ja juz od dawna jestem zwierzem, ale bede teraz mysliwym,i bede polowala. <_<

 

nie ma tego ze boli. Koles teraz jak nie ma CHATY albo MIESZKANIA to adios amigos. Taka jest prawda tylko dziewczyna tego nie powie CI.


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widiocznie nasz rzad tez szuka soebie panienek hehe

Stzrelam ze lepper tez jezdzil betka <_<


sprzedam

Opryskiwacz Pilmet 

www.olx.pl/oferta/opryskiwacz-pilmet-2018-18-m-2000l-nie-hardi-rau-evrard-CID757-IDxqwma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

pyt do WAS.

 

Co oczekujecie od panienek uwiedzonych na dyskotece??? <_< :)


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535
ja juz od dawna jestem zwierzem, ale bede teraz mysliwym,i bede polowala. biggrin.gif

 

nie ma tego ze boli. Koles teraz jak nie ma CHATY albo MIESZKANIA to adios amigos. Taka jest prawda tylko dziewczyna tego nie powie CI.

 

Czyli lecisz na kasę. papap


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stasiek84    2

puste panienki tzw: blacharki łatwo poderwać ale komu poważnemu na takiej zależy, a na dyskotekach nie ma czego uwodzić bo jak jakaś poważniejsza to się nie da, jedyne na co bezpiecznie można liczyć to na zabawę na dyskotece i dobre słowo na koniec zabawy, jak ktoś jest zdesperowany może dalej brnąć ale to grozi podłapaniem jakiejś choroby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

a co TY tam wiesz na co Ja lece.

 

Kase to Ja mam swoja, wiec cudza mi nie potrzebna aczkolwiek przydac sie moze.


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Lecisz na kasę ale nie w portfelu a w formie mieszania lub domu.


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

@Andrzej dom to ja juz sobie postawilam za swoje, narazie w surowym stanie, ale za swoje wiec mi nie pisz ze na kase lece.

 

To myslales ze panienka zarwiesz jako golodupiec??? Nie te czasy.

 

Nie masz auta nie masz mieszkania albo domu to i nie bedziesz mial dziewczyny.


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535
nie ma tego ze boli. Koles teraz jak nie ma CHATY albo MIESZKANIA to adios amigos.

Sama tak powiedziałaś wiec się teraz nie wykręcaj.


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Już w najbliższą niedzielę 31 marca 2024 roku o 21:20  w TVP1 pokazane zostaną wizytówki rolników kandydujących do 11 edycji programu Rolnik szuka żony.
      https://www.facebook.com/100068842099677/posts/pfbid0cmEG3uYipVmh5j7CKx9xVcTAvyg1s4gNy4PNBRZXXxQ5jzPjzsYio44uA9iw4osel/?app=fbl
       
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj