marcin974

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

Polecane posty

Endrju korzystaj bo Ci się kobieta rozmyśli <_<


sprzedam

Opryskiwacz Pilmet 

www.olx.pl/oferta/opryskiwacz-pilmet-2018-18-m-2000l-nie-hardi-rau-evrard-CID757-IDxqwma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

Panowie mam taki problem albo i nie a wiec:

 

za kilka tygodni beda swieta wielkanocne i obmyslalam plan zeby jezdzic na imprezy tylko zeby znalezc kozla ofiarnego zeby przewiozl mi moja dupe z miejsca A(dom) do miejsca B (impreza). Tylko ze taki koziol bedzie zapewne cos chcial za to. Jak tego uniknac??? Do pomocy bede miec kolezanke ktora bedzie sie brac niby w ostatniej chwili. Co wy o tym myslicie??? Da sie Was tak wyrolowac????? <_<

 

ps Jedrus nicka mam @banan575 a nie banan


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Jak mu dacie to się taki znajdzie <_<

 

PS Ja użyłem skrótu :)


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mateush    2

gdzie takiego barana znajdziesz to nie wiem... ale szukaj a nóż Ci sie uda... ja osobiscie bym sie tak zrobić nie dał...;p live is brutal... coś za cos;p


sprzedam wałek strunowy szer 2,2m z dociskiem pojedyńczy dzielony zapraszam po info na PW lub gg PŁUG RABE 4+1 w stanie idealnym na ażurach cena do uzgodnienia możliwośc przesłana zdjec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Mówiła ze mieszka w dużej miejscowości. Moze znajdzie <_<


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin974    30
mmmmmmm czuje się zaproszony <_<

Tylko jeszcze by Ci pasowało żeby sama do Ciebie przyjechała... :)


Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak znajdzie takiego co wozi z punktu A do punktu B to może i przyjedzie <_<


sprzedam

Opryskiwacz Pilmet 

www.olx.pl/oferta/opryskiwacz-pilmet-2018-18-m-2000l-nie-hardi-rau-evrard-CID757-IDxqwma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

ta może jeszcze by miała do ciebie jechać. w końcu już nie tak daleko by było <_<

 

PS ja na łóżku siedzę :)


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

Takich baranow jest mnostwo. Wystarczy zadzwonic i glupia gatka hej? co slychac? slyszalam ze impreza jest fajowa na LOWISKU a koles juz sie szykuje ze przeleci (chyba jeszcze po drinka <_< ) i jedzie, a tacy sa co przyjezdzaja z zagranicy i tylko szukaja na se....


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A banan575 nie daje ....

 

tego co chcieli <_<


sprzedam

Opryskiwacz Pilmet 

www.olx.pl/oferta/opryskiwacz-pilmet-2018-18-m-2000l-nie-hardi-rau-evrard-CID757-IDxqwma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mateush    2

jak ją do Andrzeja zawiezie to zapraszam do mnie;d 300km w ta czy w tą róznicy nie zrobi;p no może ponad 300;d zalezy gdzie mieszka @banan575;d

 

ale ja tu czegoś nie kumam... takie co daja za kase to sie nazywa kurtyzany... chyba ze dzisiaj ładniejsza nazwa sponsoring... więc chyba nie szukasz typa z zagranicy;>


sprzedam wałek strunowy szer 2,2m z dociskiem pojedyńczy dzielony zapraszam po info na PW lub gg PŁUG RABE 4+1 w stanie idealnym na ażurach cena do uzgodnienia możliwośc przesłana zdjec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104
A Banan sie daje ....

 

tego co chcieli <_<

czytaj uwaznie post 1077

wyjasnilam dokladnie na temat banana


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

zadna modelka ja mam imie BARBARA albo nick @BANAN575 a nie banan, bo banan to jest owoc.

 

ps. A gdzie reszta dziewoszek???????


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

grzecznie spio <_<


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pietras892    945

ale w sumie to wymaga dużo zawieź punktu A do punktu B jeszcze najlepiej zeby się najadła napiła wytańczyła itp. a co w zamian? zgodnie z takim tokiem myślenia NIE MA NIC ZA DARMO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jednym wystarczy "dziekuje" a inni chcą czego innego.


sprzedam

Opryskiwacz Pilmet 

www.olx.pl/oferta/opryskiwacz-pilmet-2018-18-m-2000l-nie-hardi-rau-evrard-CID757-IDxqwma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Już w najbliższą niedzielę 31 marca 2024 roku o 21:20  w TVP1 pokazane zostaną wizytówki rolników kandydujących do 11 edycji programu Rolnik szuka żony.
      https://www.facebook.com/100068842099677/posts/pfbid0cmEG3uYipVmh5j7CKx9xVcTAvyg1s4gNy4PNBRZXXxQ5jzPjzsYio44uA9iw4osel/?app=fbl
       
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj