marcin974

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

Polecane posty

fenomen1990    1

50 zł słabo widze ta inwestycje:) na dziewczynę nie ma co żałować wiec mógł byś już cosik kupić za 100zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To tylko koleżanka. Jeśli jest ok to byle drobiazg ją ucieszy. Kobiet się nie kupuje.


sprzedam

Opryskiwacz Pilmet 

www.olx.pl/oferta/opryskiwacz-pilmet-2018-18-m-2000l-nie-hardi-rau-evrard-CID757-IDxqwma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

No chyba ze leci na kasę to trzeba cos drogiego kupić. No ale czy dziewczyna która widzi tylko $$ jest godna uwagi??


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Andrzej - pytanie retoryczne :)


sprzedam

Opryskiwacz Pilmet 

www.olx.pl/oferta/opryskiwacz-pilmet-2018-18-m-2000l-nie-hardi-rau-evrard-CID757-IDxqwma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mateush    2
Znów temat idzie na manowce, największe OT zaprowadza Andrzej (a powinien być przykładem), trochę mateush, gorzupiak...

 

jak bys nie zauważył ja sie staram żeby temat nie zbiegał na OT... jak widziesz po postach....

 

co do prezentu.... bielizny nie polecam bo to tak jak Marta napisała ze moze pomyłśeć, ze

chcesz ja zaliczyć tylko... a chyba nie chcesz, zęby tak pomyłśała i masz pozamiatane w tym wypadku... polecam biżuterie teraz są w modzie kolczyki takie w kaształcie jakiegoś pryzmatu... ładnmy łańcusze z zawieszką np srebny łacuszek i rózychka ze srebta... bardzo ładnie to wyglada... mozesz też kubiżc ładną branzoletke... też dziewczyny lubią... albo jakas w kształcie takiej swijki co sie ładnie błyszczy albo zwykła... ewentualnie komplet i łacuszek i brazoletka...

 

co do wydania kasy, ze kolega którys napisał, ze nawet 100zł.... ja proponuje ostrożnie 50zł to i tak dużo jak na pierwszy raz... pozatym inwestój w dziewczyne jak będziesz pewny tego co jest między wami... bo mozesz dużo kasy zinwetowac i nic z tego nie będzie... zrobisz jak uważasz... ale dow wydawania kasy bądź ostrożny... mozesz jej coś kupic z tego co wymieniłem+rózyczka i do tego zaprosic do kina... to by wg. mnie był wogóle zajeb***** pomysł... ale to są moje uwagi....


sprzedam wałek strunowy szer 2,2m z dociskiem pojedyńczy dzielony zapraszam po info na PW lub gg PŁUG RABE 4+1 w stanie idealnym na ażurach cena do uzgodnienia możliwośc przesłana zdjec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ooo bardzo dobry pomysł :) Tylko ciekawe czy poszliby do kina czy na film ? :)


sprzedam

Opryskiwacz Pilmet 

www.olx.pl/oferta/opryskiwacz-pilmet-2018-18-m-2000l-nie-hardi-rau-evrard-CID757-IDxqwma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mateush    2

a na co by mieli iśc? ;> bez skojażeń prosze kolego;p to forum o uwodzeiu a nie o biologi;p ja bym poszedł do kina na komedie romantyczna najlepiej.... teraz grają "kochaj i tańcz" i chyba na to pójde w przyszła niedziele z kolezanka lub dwiema;d bez żanych podtekstów poprostu dobre znajome z klasy... nic więcej;p

 

a propo polowań dzisiaj namierzyłem ładna dziewczyna na ulicy... na nk też ją odnalazłem... tylko teraz pytanie czy ma kogoś? i czy warto w tamtą strone patrzeć.... hmmmm


sprzedam wałek strunowy szer 2,2m z dociskiem pojedyńczy dzielony zapraszam po info na PW lub gg PŁUG RABE 4+1 w stanie idealnym na ażurach cena do uzgodnienia możliwośc przesłana zdjec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolego ja nic nie sugeruje :) Głodnegu chleb na myśli :)


sprzedam

Opryskiwacz Pilmet 

www.olx.pl/oferta/opryskiwacz-pilmet-2018-18-m-2000l-nie-hardi-rau-evrard-CID757-IDxqwma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gorzupiak    1

Bielizna ? U chybiony pomysł :)

 

Zrobię tak jak mi doradzacie kupie jakieś ładne kolczyki :) Ale więcej niż 50 nie wydam tak od sobie na pewno no może do kina w następny weekend :) zobacze jak się sytuacja ułoży : )

 

dzięki za rady :)


"Myślę, że w dzisiejszych czasach to społeczeństwo wywiera na tobie pewną presję, jak powinieneś się zachowywać."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może nie trafić z zapachem.


sprzedam

Opryskiwacz Pilmet 

www.olx.pl/oferta/opryskiwacz-pilmet-2018-18-m-2000l-nie-hardi-rau-evrard-CID757-IDxqwma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
denzel    28

o 4rano na giełdzie z samochodem bylem i kicha nie sprzedalem ;)

jutro powtórka o 4rano

 

Co to wnosi do tematu? ;)

Marcin974

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Tata rozsiał trochę nawozów a potem zmieniłem olej w ciapku ;)

 

Co to wnosi do tematu? ;)

-Proszę jak moderator świeci przykładem

Marcin974

 

Dziewczyna zapytała to odpowiedziałem ;)


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
denzel    28

dało rade wiechac bez wiekszych komplikacji

tzn wyjechac ;)

 

Co to wnosi do tematu? ;)

Marcin974

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pawel20    49
Dzień Dobry ;) ale pogodaaaa mmm :P jakie plany na weekend macie ludziska ??? ;)

Racja pogoda piękna, a jeśli chodzi o plany to dziś miałem poważniejszą robotę z drzewem i sobota umkneła, jest jeszcze niby wieczór, ale skonkretyzowanych planów nie mam. A jutro niestety książki i ukochana nauka... ;)

 

 

 

Co to wnosi do tematu? ;)

Marcin974

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535
dało rade wiechac bez wiekszych komplikacji

tzn wyjechac ;)

 

Tak. rano był mrozek. Gdyby słonce nie przygrzało tak szybko to jeszcze by na więcej posiał. Można by siać ale szkoda psuć kołami zborze i robić koleiny.

 

Co to wnosi do tematu? ;)

moderator daje przykład...

Marcin974


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martina    39
a na co by mieli iśc? ;> bez skojażeń prosze kolego;p to forum o uwodzeiu a nie o biologi;p ja bym poszedł do kina na komedie romantyczna najlepiej.... teraz grają "kochaj i tańcz" i chyba na to pójde w przyszła niedziele z kolezanka lub dwiema;d bez żanych podtekstów poprostu dobre znajome z klasy... nic więcej;p

 

 

Aha ;) Tak a propos tego filmu. Jest to bardzo nie udana produkcja polska. Ostatnio pół moich znajomych pojechało do krk na ten film i wszyscy mówili że to bagno i szmira. Po pół godzinie poszli spać bo szło się za nudzić na śmierć ;)

 

Super, chociaż niektóre osoby potrafią nakierować temat ;)

 

Marcin974

 

Dzięki ;)


Rolnik z zamiłowania, ratownik z powołania :)

Jeśli potrzebujesz czegoś z DeLaval pisz na PW :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Wiec jak iść to do kina a nie na film ;)


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martina    39

Kino to fajna rzecz ;) Jak byłam w zeszłym roku w walentynki na ,,Lejdis" To wszystkie pary na początku były spokojne i zachowywały się grzecznie ;) A gdy mnie pocałował mój chłopak ( który zostawił mnie w czerwcu zeszłego roku) całe kino się rozjuszyło i wszyscy poszli w nasze ślady ;)


Rolnik z zamiłowania, ratownik z powołania :)

Jeśli potrzebujesz czegoś z DeLaval pisz na PW :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Daliście dobry początek ;) tylko nie wiem czemu cie zostawił... Chyba upadł na głowę.


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martina    39

To chyba był impuls... I napisał mi tekiego smsa ;)

 

A ze mną zrywa się tylko raz ;) Na drugi dzień chciał do mnie wrócić, ale ja powiedziałam stanowcze NIE!!!!


Rolnik z zamiłowania, ratownik z powołania :)

Jeśli potrzebujesz czegoś z DeLaval pisz na PW :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

popełnił błąd. trudno. Ktoś inny skorzysta na tym ;)


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mateush    2

Martina nie chodzi mi, żeby poszedł na ten film... samo to, ze zaprosi dziewczyne do kina już jest inaczej przez was postrzegane... prawda;> a tak propo tego filmu kady moze miec swoje zdanie... swoje powiem jak je obejże... w sumie o "idealny facet dla moejej dziewczyny" też nie były najlepsze ale film mi sie osobicie podobał lebszy niż "mama mia"...

 

a tet Twój kolega to kretyn mósiał byc;p


sprzedam wałek strunowy szer 2,2m z dociskiem pojedyńczy dzielony zapraszam po info na PW lub gg PŁUG RABE 4+1 w stanie idealnym na ażurach cena do uzgodnienia możliwośc przesłana zdjec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martina    39

hehehh ;)

No cóż zrobić tak już jest.

,,Życie to jedno wielkie bagno.. Sztuką jest się w nim nie utopić..." Takie jest moje zdanie ;)

 

A co do chodzenia do kina to jestem za :P uwielbiam to ;)

Aha jeszcze fajnie jest zaprosić potem dziewczynę na jakieś ciastko czy coś do cukierni czy kawiarni :P Można sobie pogadać, po oceniać film i popatrzeć w oczka ;)


Rolnik z zamiłowania, ratownik z powołania :)

Jeśli potrzebujesz czegoś z DeLaval pisz na PW :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
    • Przez radekz200
      Zapraszam do dyskusji na temat nowej seri 👍
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj