marcin974

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

Polecane posty

marcin974    30
Tak jak wszyscy, oprócz Marcina :)

 

 

miłość aż iskrzy między Andrzejem i Marcinem :)

POKAŻ mi post wskazujący na to!

Szukasz zaczepki? Bym napisał co myślę o Tobie ale odpuszczę sobie :)


Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Marcin spokojnie. Przecież to tylko są żarty :)

 

 

Ale nie rozumiesz ze są takie osoby ktore nie znają nie na żartach i szukają zaczepki?

 

 

Kolego @krzysiek jeszcze trafi kosa na kamień :)

Marcin974


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mateush    2
POKAŻ mi post wskazujący na to!

Szukasz zaczepki? Bym napisał co myślę o Tobie ale odpuszczę sobie :)

 

 

no @marcin ale z Ciebie poeta;d poszalałeś;d no a no są tacy co niebadzo wiedza o czym mówią i nie zastanowią sie a piszą... Andrzej ja bym na MArcina miejscu też nie był spokojny... na żywo za takie słowa to by ktoś w kły dostał;d

 

 

Nie podpuszczaj mnie bo doskanale wiem co robię i panuje nad sobą :)

M974

 

Marcin ja Cie nie podpuszczam... nawet nie próbuje... ja tylko sie z Tobą zgadzam że typ sie nie tak zachował;p pozdrawiam...

 

 

Spoko, ja tez lubię żarty, ale bez przesady, z Andrzejem jak żartuje to wyczuwam i wiem do jakiego momentu mogę się posunąć, a kolega wskoczył tak z znienacka i wielce kozaczy...

Pozdro

Marcin974


sprzedam wałek strunowy szer 2,2m z dociskiem pojedyńczy dzielony zapraszam po info na PW lub gg PŁUG RABE 4+1 w stanie idealnym na ażurach cena do uzgodnienia możliwośc przesłana zdjec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xena    0

Marta :) dobrze że sie odezwalas :) zastanawialam sie kiedy napiszesz :) :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Jest i Ksenia :) Tez cicho dziś siedzisz :)


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Żyjemy. Witaj :)


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gorzupiak    1

Ja wróciłem z szkoły(ledwo żyje :/) zjadłem obiad i trzeba przeglądnąc forum ;p

 

Witam


"Myślę, że w dzisiejszych czasach to społeczeństwo wywiera na tobie pewną presję, jak powinieneś się zachowywać."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klama    13

ja tak samo :) tylko po objedzie trzeb swinkom morskim jesc dac i dopiero forum :) witam wszystkich :) 3 jest :)


KPK - Ochrona

Zapraszam na moje konto YT /user/klama958

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edek18    0

Ulalalala szalejemy :) jak nie było nikogo tak juz 3 :) ciecham się ogromnie chłopoki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klama    13

My tez ale ja zmeczony jestem ....... :) ide sie troche na rowerze rozerwac :) Piszcie cos bo dawno zaleglosci nie mialem :)


KPK - Ochrona

Zapraszam na moje konto YT /user/klama958

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edek18    0

A Ja tak na moment :) bo się stęskniłam :) a tu nie ciekawie,bo śnieg sypiee :) :) nic tylko zaraz pojde na chwile spac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

a mnie coś prawa ręka boli :)


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Jak będziesz wiedzieć to mi powiedz bo tez jestem ciekawy :)


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edek18    0

Heheheheh...:) moja ciekawość jest większa jak to u kobiety bywa :) Dobra Ja idę się przespać :) Żyjcieee :* pozdrawiam do wieczorka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Przespać??? Ciekawie brzmi :)


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mateush    2

żyjem żyjem.... tao ja sie zastanawaim czy nawóz siac w sobote i owies a u was śnieg pada.... heh... już wiem czemu u mnie tak zimno;p panowie i panie jak tam polowanie idzie?


sprzedam wałek strunowy szer 2,2m z dociskiem pojedyńczy dzielony zapraszam po info na PW lub gg PŁUG RABE 4+1 w stanie idealnym na ażurach cena do uzgodnienia możliwośc przesłana zdjec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafal88    13

"polowanie" hehe :) gdybym polowal....zapewne Ktos bylby zly :) z reszta juz nie musze :)

Ps. ostatnio cos slabo posty nabijacie :) @Edek18 zebys tylko nie przespala najlepszych momentow w temacie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Witak xena :) co tam w szkole słychać?? nie zasypało???


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edek18    0

A widze ze nic ciekawego....wiec moglam pospac :) hehe

przydalo by się gdzies wyjsc,ale nie bardzo Mi sie chce :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
    • Przez radekz200
      Zapraszam do dyskusji na temat nowej seri 👍
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj