marcin974

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Mateush    2

w sumie temat stworzony po to, żeby dziewczyny sie w nim wpowiadały... a chopak chłopaka raczej uwodzić nie będzie;d za to @xena nowy obiekt który moze uda sie uwieść? ;>


sprzedam wałek strunowy szer 2,2m z dociskiem pojedyńczy dzielony zapraszam po info na PW lub gg PŁUG RABE 4+1 w stanie idealnym na ażurach cena do uzgodnienia możliwośc przesłana zdjec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xena    0

<ahhahaha-zabojczy smiech> a co ja jestem i inne dziewczyny workiem treningowym uwodzenia ?? <lol> zartoje> :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Worek treningowy" - dobre hehe. Witam koleżanke


sprzedam

Opryskiwacz Pilmet 

www.olx.pl/oferta/opryskiwacz-pilmet-2018-18-m-2000l-nie-hardi-rau-evrard-CID757-IDxqwma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milanreal1    319
w sumie temat stworzony po to, żeby dziewczyny sie w nim wpowiadały... a chopak chłopaka raczej uwodzić nie będzie;d za to @xena nowy obiekt który moze uda sie uwieść? ;>

No oczywiście. Już raz podrywali się chłopacy... Lepiej niech już to nie wraca...


Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xena    0

bylo tak ?? nio nie no ;] spoznilam sie :P i jak wam wychodzilo "meskie" uwodzenie ?:P traumatyczne przezycie ?:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310
A tak na poważnie to napisz cos o Ani i sie rozkręci -oby w dobrym kierunku :)

Dobra napsize, dziś, rano wchodzi do szkoły podchodzi do mnie na przywitanie :) jak zawsze tylko tak jakoś inaczej niż zawsze podała ręke i podniosła wzrok, miała cos w oczach, patrzała sie przesz chwile prosto w oczy, bardzo blisko, była, kurcze jak odchodziła to też odwrócoan do mnie, tak jak by coś chciała powiedziec a nie mogla jak cy chciała wzrokiem coś zakomunikowac takim ciepłym do mnie :) . A drugi raz to podeszłem przed biola do jej wychowawczynie ona i inne tam były ja gadam z koleską a ona choć pod słońce to prosto na mnie nie wiem o co kaman ale jestem zaniepokojony czy to ma znaczyc wypier**** czy cuś innego :):)


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mateush    2

@xena nie workiem treningowym... pozatym Ty to powiedziałaś.... ja nie traktóje tego jak trening ponieważ przez monitor to ja sobie dużo moge... pozatym inaczej sie "uwodzi" wirtualie a inaczej uwodzi sie tak na prawde... co do uwodzenia sie Panów tu pytanie kierój do mod;p patrz Marcin i Andrzej...;d ale pamietajmy, że wszystko było w żartach... przeczytaj temat od poczatku a moze znajdą sie tam posty tego dotyczace... pozdrawiam

 

@UrsusCzesio może z nią o tym porozmawiaj? wyjaśni co jest nie tak bo jeśli w niepewności zyć będziesz to na zdrowie Ci nie wyjdzie...


sprzedam wałek strunowy szer 2,2m z dociskiem pojedyńczy dzielony zapraszam po info na PW lub gg PŁUG RABE 4+1 w stanie idealnym na ażurach cena do uzgodnienia możliwośc przesłana zdjec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milanreal1    319
bylo tak ?? nio nie no ;] spoznilam sie :) i jak wam wychodzilo "meskie" uwodzenie ?:) traumatyczne przezycie ?:]

 

Dla mnie raczej tak. Ale z drugiej strony chłopacy sobie żartowali. A we wcześniejszych postach raczej nie znajdziesz bo mi się wydaję że tamte posty zostały usunięte.


Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czlowieku czy Ty wiesz co Ty mówisz? :) Wiesz co to znaczy przezcytać temat od początku? :) 2 tygodnie czytania :)


sprzedam

Opryskiwacz Pilmet 

www.olx.pl/oferta/opryskiwacz-pilmet-2018-18-m-2000l-nie-hardi-rau-evrard-CID757-IDxqwma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin974    30

Przeciez chyba juz śladu nie ma po moim i Andrzeja uwodzeniu? :)

 

 

Czesio, a trzeba było zagadać, bys ją wyczuł i wiedział na czym stoisz a tak to żyjesz w niepewności,

 

Mi coś sie wydaje ze wszystko zmierza w dobrą stronę :)


Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mateush    2

no Marcin zrobił porządek i wszystko będzie tak jak powinno być;d nie wiem czy jest po tych postach ślad nie sprawdzałem... poza tym to jest tylko 38 stron a nie nie wiadmo ile (gdyby Marcin porządku tu nie zrobił) tak więc nie jest nie ma tego tak dużo..


sprzedam wałek strunowy szer 2,2m z dociskiem pojedyńczy dzielony zapraszam po info na PW lub gg PŁUG RABE 4+1 w stanie idealnym na ażurach cena do uzgodnienia możliwośc przesłana zdjec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xena    0

hehe toscie niezle sie rozpisali a tak zapytam kiedy zaczeliscie pisac ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535
no Marcin zrobił porządek i wszystko będzie tak jak powinno być;d nie wiem czy jest po tych postach ślad nie sprawdzałem... poza tym to jest tylko 38 stron a nie nie wiadmo ile (gdyby Marcin porządku tu nie zrobił) tak więc nie jest nie ma tego tak dużo..

 

to było w części 1 czyli strona od 150 trzeba przejrzeć :)


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mateush    2
hehe toscie niezle sie rozpisali a tak zapytam kiedy zaczeliscie pisac ?

 

temat zaczoł @marcin974 5 lipca 2007r o godzinie 6:31, pierwsza część liczyła 256

stron tak więc już troszke piszą... ja sie dołączyłem niedawno... prawda;> w tej cześci też sie uwodziliście;p ale mniejsza z tym nie roztrząsajmy tematu i nie denerwójmy Marcina;d %%% mi nie potrzebne


sprzedam wałek strunowy szer 2,2m z dociskiem pojedyńczy dzielony zapraszam po info na PW lub gg PŁUG RABE 4+1 w stanie idealnym na ażurach cena do uzgodnienia możliwośc przesłana zdjec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

hmm w tej tez mnie uwodził?? już nie wiem gdzie to było :)


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klama    13

w tej tez :) porzadek musi byc :) dobra ja juz zegnam bo rano trzeba wstac i na plastyke jeszcze pokombinowac bo juz mi sie niechce :) heh dobranoc :)


KPK - Ochrona

Zapraszam na moje konto YT /user/klama958

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milanreal1    319
hmm w tej tez mnie uwodził?? już nie wiem gdzie to było :)

Ja tez nie wiem gdzie to było. Ale tego tekstu o kamerze w twojej łazience to był klasyk :)


Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310
Przeciez chyba juz śladu nie ma po moim i Andrzeja uwodzeniu? :)

 

 

Czesio, a trzeba było zagadać, bys ją wyczuł i wiedział na czym stoisz a tak to żyjesz w niepewności,

 

Mi coś sie wydaje ze wszystko zmierza w dobrą stronę :)

No niby tak ale lepiej mi się żyje z nadzieją że coś będzie niż się dowiedzieć ocś czego nie chcę usyszeć :):) Ale to nie było surowe spojrzenie więc chyba nie ma co sie bać ze coś nie tak będzie :)


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xena    0

UWAGA !! dla wszystkich chlopow tu zgromadzonych na AF ;] chcialam zlozycz serdeczne zyczenia z okazji dnia "chlopa" :) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mateush    2

a dziękujemy dziękujemy....


sprzedam wałek strunowy szer 2,2m z dociskiem pojedyńczy dzielony zapraszam po info na PW lub gg PŁUG RABE 4+1 w stanie idealnym na ażurach cena do uzgodnienia możliwośc przesłana zdjec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Dziękujemy "Babo" :)


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edek18    0

Wszystkiego Najlepsiejszego ::MĘŻCZYŹNI:: życze udanych łowów hihi :) :*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Już w najbliższą niedzielę 31 marca 2024 roku o 21:20  w TVP1 pokazane zostaną wizytówki rolników kandydujących do 11 edycji programu Rolnik szuka żony.
      https://www.facebook.com/100068842099677/posts/pfbid0cmEG3uYipVmh5j7CKx9xVcTAvyg1s4gNy4PNBRZXXxQ5jzPjzsYio44uA9iw4osel/?app=fbl
       
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj