marcin974

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

Polecane posty

andrzej2110    535

Taka duża dziewczynka a z misiem śpi <_< Pokaz tego misia nam :)


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martina    39

Zrobię fotkę i ci wyśle <_< ehhehe


Rolnik z zamiłowania, ratownik z powołania :)

Jeśli potrzebujesz czegoś z DeLaval pisz na PW :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edek18    0

Zamiast sobie faceta załatwić to Ty z Miskiem baraszkujesz <_< :) upada,bo porządne człowieki były we szkole :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klama    13

własnie a gdzie facet ? duży ten misiak chociaż ? Chociaż ma sie do kogo przytulic jak Rafała nie ma <_< heh Mi tez możesz wysłac :) heh

Pozdrawiam :)


KPK - Ochrona

Zapraszam na moje konto YT /user/klama958

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Albo ciężko pracowali (ja gnój woziłem <_<)

Martuś baraszkuje z misiem bo ma swoje zasady :) Na chłopaka przyjdzie odpowiednia pora :)


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edek18    0

KAżdy ma zasady też Je mam <_< :)

nom wazne ze jest misiu chociaż :) ojjj to ciezko nie porownuje nawet tego ze szkoła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

A czemu nie chłopaka???<_<


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edek18    0

Bo widocznie nie zasluzylam na niego <_< :) przyjdzie i na Mnie kidys kolej...albo nie przyjdzie wogóle i będzie zonk :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

witaj Karolciu :****


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klama    13

No wreszcie jak temat uporządkowany to i dziewczyny sie dużo udzielają <_< Witamy ale coś mi się przypomina ze nie powiedziałaś nam duzo o sobie :)

Jai de sie świnkami (morskimi bo innych nie mam ) zająć bo dziewczyny jeszcze nie mam i narazie nie zamierzam . Później bedzie na to czas narazie młody jestem :)


KPK - Ochrona

Zapraszam na moje konto YT /user/klama958

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolcia25    0

klama a co ja mogę pisać osobie jeśli chodzi o temat uwodzenia to ja już mam to za sobą, mam wspaniałego faceta którego kocham i z którym jestem szczęśliwa, żadnych chwytów uwodzenia nie musiałam robić może to urok osobisty albo chemia która jest niewidzialną nicią wiążąca obojga ludzi, niema konkretnego sposobu na uwodzenie każda kobieta jest inna zarówno facet i to zależy czy się jest na tych samych falach , krótko i na temat to trzeba czuć <_<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klama    13

A to ty tylko musisz niektórym pomagać w tych sprawach <_< A ile już jesteście razem jeśli można wiedzieć ?


KPK - Ochrona

Zapraszam na moje konto YT /user/klama958

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GoRAL1    63

Witam wszystkich , nie było mnie ponad tydzień i nie nadążam (jakieś 60 stron)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milanreal1    319

Oczywiście że jesteśmy. @martina a ten misiek taki malutki czy taki duży? Pisałaś że jesteś wysoka to powinien taki być duży żebyś miała do czego się przytulić :-)


Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Teraz to pewno spi i śni o kimś <_<


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BOKSKOZLOW    0

A tak sie zapytam. Co kupujecie dziewcynom na dzień kobiet albo co kupilibyście? Własnie stoje przed tym dylematem co kupić więc doradźcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klama    13

Oj własnie ciekawe co w klasie kupia dziewczyna <_< ja tylko zyczenia zloze :)


KPK - Ochrona

Zapraszam na moje konto YT /user/klama958

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mateush    2

gdybym tak ową miał to bym jej kupił moze cos z bizuteri (branzoletke,kolczyki), cos w stylu raffaelo i oczywiście czerwoną róze... al to gdybym miał... nie wiem więc nie kupie.. w szkole z racji tego ze jest zaledwie 7 chłopaków i 27 dziewcząt ograniczymy sie tylko do róż... moze jak kasy zostanie coś jeszcze zakupimy ale to sie jeszcze zobaczy... a tak na marginesie witam wszystkich


sprzedam wałek strunowy szer 2,2m z dociskiem pojedyńczy dzielony zapraszam po info na PW lub gg PŁUG RABE 4+1 w stanie idealnym na ażurach cena do uzgodnienia możliwośc przesłana zdjec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
quercus    7

Heh u nas zrzutka po 3 pln na 4 dziewczyny co w klasie bliźniaczej mamy. 24 chłopa na 4 sztuki hehe


,, Idę dalej żeby być jak najbliżej ..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klama    13

A my sie składalismy po 7 zł ale dziewczyn więcej , kupili jakies pomatki z błyszczykiem czy cos i 2 zł dla pani zostało ^_^ <_<


KPK - Ochrona

Zapraszam na moje konto YT /user/klama958

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Już w najbliższą niedzielę 31 marca 2024 roku o 21:20  w TVP1 pokazane zostaną wizytówki rolników kandydujących do 11 edycji programu Rolnik szuka żony.
      https://www.facebook.com/100068842099677/posts/pfbid0cmEG3uYipVmh5j7CKx9xVcTAvyg1s4gNy4PNBRZXXxQ5jzPjzsYio44uA9iw4osel/?app=fbl
       
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj