marcin974

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

Polecane posty

Bafix    0
Ludzie problem. Moja przyjaciółke jakis dupek prześladuje sapie do niej. i wogóle nei wiem co poradzic, a ma opory zeby tu sie zarejestrowac na AF, a myśle że tutaj coś byśmy zaradzili z nią

 

Stary do dawaj niech się loguje zaraz zrobimy porządek niech da namiary na niego ja go usadze na swoim miejscu frajer dziewczyne będzie prześladował niech się loguje


Niech swieci słońce niech zawsze będzie Pronar niech żyje mrówka niech lata sobie pszczółka i życze wam niech dłuzej będzie lato szerokiej drogi traaaaaaaaaaaaaaaktor Pronar traktor traktor Pronar :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Avendrion    40

Przestańcie już tyle pisać bo servery naszego kochanego AF przeciążycie :)


Za tym co mówię! Zawsze stanę
Za tym co myślę! Zawsze stanę
Za tym w co wierzę! Zawsze stanę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

dają rade :)


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

Nie tylko on dupek jej były dawno ale i jego ,,piekna" Też się jej czepiają zrobimy chyba masowy pogrzeb


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Avendrion    40
Stary do dawaj niech się loguje zaraz zrobimy porządek niech da namiary na niego ja go usadze na swoim miejscu frajer dziewczyne będzie prześladował niech się loguje

 

Uspokój swój młodzieńczy zapał :)


Za tym co mówię! Zawsze stanę
Za tym co myślę! Zawsze stanę
Za tym w co wierzę! Zawsze stanę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
quercus    7

Ja też spływam...

 

bon voyage all


,, Idę dalej żeby być jak najbliżej ..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarekw    2

Kolego, nie wiem jakie powody można miec w wieku 17 lat, żeby "zajechac" się stresem?

Nie będę nikomu ojca zastępował, ale wartoby się trochę nad tym zastanowic, bo za 5 lat okaże się że życie Was przerasta. Poza tym, nie wiem co robi teraz moderator, bo ostatnie dwie strony tego tematu są o narkotykach i załatwianiu jakichs porachunków pomiędzy nastolatkami.


Poszukuję osób posiadających pojemniki paszowe "POJ-PASZ" firmy BIN, proszę o kontakt przez PW lub gg 1772781

"Wymagajcie od siebie choćby inni od was nie wymagali" - Jan Paweł II

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310
No właśnie, patrze no to mało laty mnie to kusi aby napisać coś tamtej, ale dzieciaka nie będę wyzywał, bo mnie posądzą o coś, nie wiem co Ci poradzić tego frajera to mogę pocisnąć, ale nic więcej, a nie może ona tamtej pocisnąć kurde na jej miejscu to tamtą bym załatwił tak że ooooooo

 

Teraz nie ma co uzywać za bardzo słów bo moze i policja wkroczy. Dobra trzeba przejść o tematu


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535
Kolego, nie wiem jakie powody można miec w wieku 17 lat, żeby "zajechac" się stresem?

Nie będę nikomu ojca zastępował, ale wartoby się trochę nad tym zastanowic, bo za 5 lat okaże się że życie Was przerasta. Poza tym, nie wiem co robi teraz moderator, bo ostatnie dwie strony tego tematu są o narkotykach i załatwianiu jakichs porachunków pomiędzy nastolatkami.

Jutro Marcin zrobi tu porządek. Ma w tym już wprawę :)


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Avendrion    40
Kolego, nie wiem jakie powody można miec w wieku 17 lat, żeby "zajechac" się stresem?

Nie będę nikomu ojca zastępował, ale wartoby się trochę nad tym zastanowic, bo za 5 lat okaże się że życie Was przerasta. Poza tym, nie wiem co robi teraz moderator, bo ostatnie dwie strony tego tematu są o narkotykach i załatwianiu jakichs porachunków pomiędzy nastolatkami.

 

Ale to nie są takie dawki żeby nie wiadomo jak się zajechać, wszystko jest dla ludzi ale z UMIAREM! I tak z tego korzystamy :)

Bynajmniej ja nie jestem taki głupi żeby nie wiadomo jak naćpany i naj**any chodzić.

 

Możemy zrobić mu prezent i swoje posty pousuwać :]


Za tym co mówię! Zawsze stanę
Za tym co myślę! Zawsze stanę
Za tym w co wierzę! Zawsze stanę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

nie usuniesz swoich postów :)


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Avendrion    40

Właśnie widzę że nie ma takiej opcji :)


Za tym co mówię! Zawsze stanę
Za tym co myślę! Zawsze stanę
Za tym w co wierzę! Zawsze stanę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

jak nie ma?? jest ale nie u każdego :)


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edek18    0

Tylko najlepsi moga usunąć hihi :)

Dobranoc wszystkim :)

miłych snów życze :)

Do juteraaa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gorzupiak    1

Ja też mam :)

 

Jestem tajnym Pro elo elo ninga full masta na rapie MODem ! <lol>

 

Dobra może ja jednak pójdę też spać bo piszę głupoty :)


"Myślę, że w dzisiejszych czasach to społeczeństwo wywiera na tobie pewną presję, jak powinieneś się zachowywać."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martina    39
ona pewnie swojego case'a kręci w garażu :)

 

Jak już to nie mojego tylko znajomego. Bo mój to jak funkiel nówka nie rozbierany. Aha tak wogóle to remont skończyliśmy we wtorek.

 

To tato zajął kompa, a później nie chciałam go denerwować i kompa ruszać :)

 

 

Kurka ponad 10 stron miałam do nadrobienia :D I nie powiem :) hiuhiu uśmiałam się troszku :)

 

Mnie zabrakło i jakoś się dziwnie zrobiło :) Ale musicie przyznać, że jak ja z Basia dołączyłyśmy to temat się rozruszał :) Bo tak to lipa była heheh

 

Aha co do bicia kobiet... Opowiem wam co mnie kiedyś spotkało (za czasów gimnazjum)

Siedzę sobie na ławce, podbiega do mnie koleś z klasy i "hlas" mnie dwa razy z liścia po twarzy :)

No cóż co dalej z nim zrobiłam to nie będę mówiła heheeh :) Bo mnie jak ktoś wkurzy to nie jest ciekawie :) Ale wyrosłam z tego.


Rolnik z zamiłowania, ratownik z powołania :)

Jeśli potrzebujesz czegoś z DeLaval pisz na PW :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klama    13

Witam :) A ja chciałbym się dowiedzieć co sie z tym nieszczęśnikiem stało .... ? :) Osobiscie znam takie że i chłopaka brutalnie potraktuja...... :)


KPK - Ochrona

Zapraszam na moje konto YT /user/klama958

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
petes    0

Jeśli ktoś by chciał to mogę się pochwalić o uwodzeniu po trawie i akodinach. żeby nie było niejasności to każdego z tych specyfików probowałem tylko raz.

 

Ja byłem brutalnie potraktowany przez taką 1 bo sie jej coś pojebało i zamiast kogoś innego to sie na mnie rzuciła i mam uraz do końca życia ja sie już Martiny boje. Nie broniłem sie bo lasek nie bije ;D

 

 

 

klama a zaakcepowała cię karolcia bo mnie nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakub16    122

z kolanka między nogi porządnie i po sprawie :) Ja pamiętam że była taka jedna z podstawówce co się z każdego naśmiewała w tym ze mnie ze mój ojciec to bamber że ja krowy doje itd. To jej dałem liścia to się opamiętała bo naprawdę miała narypane we łbie a teraz już nigdy nie zrobię nic takiego dziewczynie


Już 5 lat na AF ;)
Pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
petes    0

a dobry dobry. Właśnie ja sie nie przywitałem.

 

 

To witam wszystkich uwodzicieli i uwodzicielki ;************** (te całusy to dla uwodzicielek rzecz jasna;D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakub16    122

wzruszyłem się :) :) :) :) :D


Już 5 lat na AF ;)
Pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
petes    0

żeby nie było że podrywam chłopaków bo w nocy już się umawiali na gay party

 

A Edek nas zdradza z nk bo tam jest online a tu nie pisze;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
petes    0

Ja zaraz spadam do obory karmić. Moze temat się rozkręci, a gdyby jakaś śliczna agrofotowiczka chciała wpaść to czekam;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
    • Przez radekz200
      Zapraszam do dyskusji na temat nowej seri 👍
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj