marcin974

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

Polecane posty

martina    39

Ja mogę pomóc :) Lubie robotę ze zbożem :) I ze zwierzakami :)


Rolnik z zamiłowania, ratownik z powołania :)

Jeśli potrzebujesz czegoś z DeLaval pisz na PW :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mateush    2

@Edek18 stwierdzam to po swoich obserwacjach.. pozatym nie wszystkie są normalne tak jak Ty lub Martina...


sprzedam wałek strunowy szer 2,2m z dociskiem pojedyńczy dzielony zapraszam po info na PW lub gg PŁUG RABE 4+1 w stanie idealnym na ażurach cena do uzgodnienia możliwośc przesłana zdjec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edek18    0

No uratowałeś sytuacje Mateush :) :) miło,ze tak sądzisz :) no są takie nie złe ziułka i wogóle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535
Ja mogę pomóc :) Lubie robotę ze zbożem :) I ze zwierzakami :)

 

u mnie jest zboże i zwierzaki :)


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mateush    2

są są... sam jestem chłopak miastowo/wiejski... i na obliczu 34os klasy gdzie mamy 7 chłopaków... to 3/4 dziewczyn albo jest taka głupia albo tylko udaje... pozatym najnormalniejsze sa te ze wsi własnie... ale podkreślam zawsze są dochyły od normy tzn wyjątki


sprzedam wałek strunowy szer 2,2m z dociskiem pojedyńczy dzielony zapraszam po info na PW lub gg PŁUG RABE 4+1 w stanie idealnym na ażurach cena do uzgodnienia możliwośc przesłana zdjec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mateush    2

napisałem, że są wyjątki...


sprzedam wałek strunowy szer 2,2m z dociskiem pojedyńczy dzielony zapraszam po info na PW lub gg PŁUG RABE 4+1 w stanie idealnym na ażurach cena do uzgodnienia możliwośc przesłana zdjec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Ja znam fajno dziewczynę właśnie z miasta :)


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

w studium rolniczym tez nie miałem :)


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martina    39

A ja na 29 osób to mam 4 chłopa :) I co to za polityka?? A mogłam iść do technikum mechanicznego jak chciałam na początku :)


Rolnik z zamiłowania, ratownik z powołania :)

Jeśli potrzebujesz czegoś z DeLaval pisz na PW :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edek18    0

Ja tam lubie ludzi ze wsi i nie tylko to zalezy od człowieka :) i są wyjatki :) :) a to ktore Skięt z miast sa fajne ?? :) bo napewno są :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotruniu25    3160

Ale za to w gimnazjum miałem dużo kuleżanek i nawet nawet nie które były miały czy oddychać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535
A ja na 29 osób to mam 4 chłopa :) I co to za polityka?? A mogłam iść do technikum mechanicznego jak chciałam na początku :)

 

na af jest odwrotnie. Prawie same chłopstwo :)


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edek18    0

Nom właśnei za to na af prawie same chłopczyki :) no napewno jakas sie znajdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mateush    2

kto powiedział, że na af znajde? pozatym ostatnio tacy jak ja nie są w modzie... teraz jest pogoń za typem "szpuncik"- kolega sie tak nazywa, pewien pokrój bardzo często spotykany, cwaniak co to nie on i wogóle...


sprzedam wałek strunowy szer 2,2m z dociskiem pojedyńczy dzielony zapraszam po info na PW lub gg PŁUG RABE 4+1 w stanie idealnym na ażurach cena do uzgodnienia możliwośc przesłana zdjec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skiet135    5

Jak to które z miasta są fajne no ty Ewelinko ,Madzia :) i jeszcze kilka innych by się znalazło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martina    39
kto powiedział, że na af znajde? pozatym ostatnio tacy jak ja nie są w modzie... teraz jest pogoń za typem "szpuncik"- kolega sie tak nazywa, pewien pokrój bardzo często spotykany, cwaniak co to nie on i wogóle...

 

A kto powiedział że nie znajdziesz??

 

 

A @semos to cwaniak :) Bo jest z moich terenów :) Ja na Zygmunta to ze 2 razy w tygodniu bywam ostatnio :) BO do pani od PO przychodzę na strzelnice :)


Rolnik z zamiłowania, ratownik z powołania :)

Jeśli potrzebujesz czegoś z DeLaval pisz na PW :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310
kto powiedział, że na af znajde? pozatym ostatnio tacy jak ja nie są w modzie... teraz jest pogoń za typem "szpuncik"- kolega sie tak nazywa, pewien pokrój bardzo często spotykany, cwaniak co to nie on i wogóle...

 

 

Ludzie!!! Dawać flaszke i 100zł dla pana. Powiedział cos za mnie czego nie potrafiłem zinterpretować. Ani ,,Aruczek" grubas spasła swinia, choidzi w dresie wozi się po szkole jak mój gnój na polu i wogóle i wogólew podskakuje itp, wkurzam nie kolo, powinien by dostać wpier****

Ale mogą byc problemy. Cwaniaczek. Ch** mu w du*-**


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martina    39

NA przykład :)


Rolnik z zamiłowania, ratownik z powołania :)

Jeśli potrzebujesz czegoś z DeLaval pisz na PW :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
semos    77

oooo kurcze czego to się można dowiedzieć dzięki AF, zawsze myślałem i sądziłem, że jestem skromny, spokojny i małomówny a tu ZONK jestem CWANIAK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawid16    0

Jęsli mogę to wtrącę swoje zdanie :). Edek może powiedziec jak jest w miescie, są różni ludzie którzy zostali wychowani tak a nie inaczej. Więc to że na wsi są normalniejsze dziewczyny to trochę nie bardzo... Tym z "miasta" często odpowiadają te inne dziewczyny... Zgodzę się z tym że jest dużo takich którzy mają odchyły ale są też i normalni :) Za przykład mogę podać koleżankę pod nazwą Edek18 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edek18    0

Oczywiście,ze tak JA mieszkam w miescie,ale znam ludzi ze wsi i są wporząsiu :)

i naprawde Ja JEstem w porządku >>?? hihi fajnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Już w najbliższą niedzielę 31 marca 2024 roku o 21:20  w TVP1 pokazane zostaną wizytówki rolników kandydujących do 11 edycji programu Rolnik szuka żony.
      https://www.facebook.com/100068842099677/posts/pfbid0cmEG3uYipVmh5j7CKx9xVcTAvyg1s4gNy4PNBRZXXxQ5jzPjzsYio44uA9iw4osel/?app=fbl
       
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj