marcin974

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Mateush    2

dziewczyna skomplikowaną istotą jest... ale nie można pozwolic zeby weszła Ci na głowe...

 

Edek 18 powiedz raz i staczy... przyjaźń chyba nie powinna sie od tego zawalić...

ps. zrób jak uwazasz i nie krzycz na mnie jak sie posłuchasz i coś będzie nie tak <boi się>


sprzedam wałek strunowy szer 2,2m z dociskiem pojedyńczy dzielony zapraszam po info na PW lub gg PŁUG RABE 4+1 w stanie idealnym na ażurach cena do uzgodnienia możliwośc przesłana zdjec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
staszek    3

no myśle ze róże najlepsze!!! a co mi poradzicie dla mamy dziewczyny na 8 marca??? :) @ adamo91 te 11 straon przeczytałem a z ,,pierwszej edycji'' tez troche przez kilka dni przeczytałem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek0303    50

nie zaluj bo to jest najgorsze co moze byc napisze Ci taka historyjke z wlasnego doswiadczenia startowalem do takiej laski juz ja kiedys widywalem ale sie nie znalismy pewnego sierpniowego wieczoru gdy cala gmina balowala bo obchodzilismy dozynki;p ja juz po kilku browarkach (nie bylo widac ze je wypilem) odwazylem sie do niej podejsc wiesz zaczela sie gadka itp kilka razy zatanczylismy wmiana spojzn itp. doszedl koniec tej nocy nastepnego dnia odezwalem sie do niej na gg jakis czas pisalismy sobi itp spotykalismy sie na imprezach nie mowielm jej ze mi sie podoba itp bo i tak to widziala a jak nie ona to jej kolezanki pewnego dnia zaprosilem ja na troche bardziej kameralna impreze a ona mi na to ze nie moze bo ma chlopaka... pomyslcie jak ja sie wtedy poczulem no ale coz juz sie do niej nie odezwalem;p dlugo to przezywalem a ze tak wspaniale moglo byc itp. a teraz na przestrzeni czasu moge stwierdzic ze dobrze sie stalo ze takie cos odwalila teraz jestem sam moge sobie robic co tylko zechce nikt sie na mnie nie obraza jak za pozno przyjade itp heh wole krotsze epizody bez zbednych zobowiazan , coz kiedys mam nadzieje ze sie zjawi ta godna uwagi i majaca w sobie cos co bedzie przyciagac i po 20 latach bycia razem:) pozyjemy zobaczymy jak to mowie nic na sile na kazdego kiedys przyjdzie czas:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A kto mi pomorze albo cos podpowie

Poznałem dziewczynę, dala mi swój numer , lecz tylko w grę wchodziły smsy lub gg czasami rozmowa tel ponieważ studiuje 300km ode mnie. Bardzo chętnie i za każdym razem odpisywała, sama jak ja nie pisałem wysyłała smsy. Lecz juz od 14 dni sie nie odzywa nawet nie odpisała jak jej wysłałem 3 wiadomości . I postanowiłem poczekać ale to już dwa tygodnie. A tak w żartach wiem ze żyje bo rozmawiałem z jej mama :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nasil90    97

Moim zadaniem ona czeka na kolejny twój ruch albo albo ma tam już innego :)


Massey Ferguson-Uniwersalność przede wszystkim.
mariusz(ZDUN) sprawdzony mechanik polecam.
mirek maszyny sprawdzony sprzedawca maszyn polecam.
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wg wywiadu tzn jej mamy to nie ma :) co jest na plus dla mnie. 14 lutego zrobiłem ruch ale nici z niego ponieważ brak odezwu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
staszek    3

i właśnie to są uroki związków na odległość!! może sobie tylko o tobie zapomniała bo ma sesje teraz napewno!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mateush    2

ja bym sie przychylił do odpowiedzi, że sobie kogos już owineła wokół palca... ale to ejst ten jagorszy scenariusz a ja jestem pesymistą... mama nie mósi wiedzieć o wszytskim... moze myśli nad tym wykonanym ruchem.. oglądałeś film "kłopoty z bolndynką" tam potrzebowała ponad roku... fakt, ze troszke inny wątek ale jakiś przykład mósiałem przytoczyć....


sprzedam wałek strunowy szer 2,2m z dociskiem pojedyńczy dzielony zapraszam po info na PW lub gg PŁUG RABE 4+1 w stanie idealnym na ażurach cena do uzgodnienia możliwośc przesłana zdjec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja się zastanawiam bardziej nad tym czy nie maczały w tej sprawie jej koleżanki palców ponieważ dwie hmmm jakby to określić są bardzo "namolne " w stosunku do mnie . Poczekam do 8 marca i wtedy wyłożę karty na stół i się na pewno dowiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mateush    2

kolezanki mmmmmm najgorsza zaraza...


sprzedam wałek strunowy szer 2,2m z dociskiem pojedyńczy dzielony zapraszam po info na PW lub gg PŁUG RABE 4+1 w stanie idealnym na ażurach cena do uzgodnienia możliwośc przesłana zdjec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
quercus    7

Heh jak ja bym miał jakąś to moi rodzice dowiedzieli by się ostatni. :)


,, Idę dalej żeby być jak najbliżej ..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edek18    0

Jak bym zyskala wspanialego faceta...to by pewnie Go szybko zobaczyla mamuska,ale czsem to sie boje,ze cos bedzie gada,ale w glebi to mam to gdzies,bo to moj wybor :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
quercus    7

Zacznijmy od tego że bym musiał z jakąś krecić czy coś ,a ja to raczej mam nikłe szanse u dziewczyn heh


,, Idę dalej żeby być jak najbliżej ..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
staszek    3

@ Edek18 to musisz zyskać! skoro Ci na nim zależy! życzę powodzenia no choć by sie rodzicom cos nie podobało to i tak bym wg własnego zdania posątapił! ale wszystko jest ok jak się mi nie chce to przyjezdza do mnie! :)

@ quercus nie bądź takim pesymista, i zacznij łowy, :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
quercus    7

Czemu mi wszyscy mówią że jestem pesymista ?? Jestem realista a life nie jest kolorowe.


,, Idę dalej żeby być jak najbliżej ..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milanreal1    319

Co by nie gadać z Twoich postów tak można stwierdzić. No nikt nie mówił że będzie łatwo w życiu. Życie cały czas nam kładzie kłody pod nogi a naszym zadaniem jest je skutecznie omijać...


Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
quercus    7

Czy łatwe życie byłoby ciekawe ??


,, Idę dalej żeby być jak najbliżej ..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edek18    0

Ech latwe nie latwe,ale mogło by być bardziej dla Nas łaskawe :) a przynajmniej dla Mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skiet135    5

Życze powodzenia wszystkim uwodzicielom którzy wybierają się na nocne łowy :)

 

Dobranoc wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Już w najbliższą niedzielę 31 marca 2024 roku o 21:20  w TVP1 pokazane zostaną wizytówki rolników kandydujących do 11 edycji programu Rolnik szuka żony.
      https://www.facebook.com/100068842099677/posts/pfbid0cmEG3uYipVmh5j7CKx9xVcTAvyg1s4gNy4PNBRZXXxQ5jzPjzsYio44uA9iw4osel/?app=fbl
       
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj