marcin974

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
zen88    0

Akurat na 8 marca nikt niczego lepszego od kwiatów nie wymyslił , oczywiście jesli chcesz tak bardziej oficjalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oficjalnie czy nie na 8 marca nie ma nic lepszego niż kwiaty.

 

A z mojego marnego doświadczenia wiem ze jesteśmy ślepi :) Widzimy to co chcemy i niekiedy nie zauważamy oczywistych znaków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarcinPykuS    68

A nie wiem sam... Poznaliśmy się w gimnazjum, ona do mnie zagadała pierwsza, wszystko było ok, ale ja zawaliłem :) . Źle to rozegrałem (zamiast mniej sms-ów i gadu-gadu, miałem się z nią osobiście spotykać-ale głupi wtedy byłem-może i nadal jestem, ale teraz postaram się to inaczej rozegrać, o ile mi się uda). Układało się między nami dobrze-tak sądzę, zwierzała się mi, wierszyki miłosne itd...No i potem okazało się, że jeszcze jeden chłopak się przyczepił, akurat rzuciła go wtedy dziewczyna, no i próbował do niej. Ja wtedy odpuściłem (niepotrzebnie, mogłem próbować dalej, bo i tak się mu nie udało :)). Znajomość się urwała, ale po pewnym czasie chciałem jeszcze raz spróbować, ale nie było już tak jak na początku. No i kiedyś tam mi napisała, że nie chce mieć ze mną nic wspólnego itd, a teraz znów jest ok-zapytałem o co była zła-a ona, że nie była zła...jak tu zrozumieć dziewczynę :) :) . Będę próbował to powolutku "pchać" do przodu. Może się uda...Eh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek0303    50

Witam wszystkich uwodzicieli i uwodzicielki:) choć swieżak ze mnie na tym forum, widzę że akurat ten temat może być ciekawy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
quercus    7

Stary mając taka okazje to nic tylko działać :)

Jedyny problem że to cienki lód hehe


,, Idę dalej żeby być jak najbliżej ..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zen88    0

nie ma ryzyka nie ma zabawy. @MarcinPykuS a co Ci szkodzi spóbowac , a nóż sie uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moze i ma cienki lód ale jak to mawiają w życiu nie ma game over, jest tylko next level =) Wiec do roboty...... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarcinPykuS    68

Próbowałem zapomnieć, ale się nie da...ciągle się na nią natykałem :) .

 

W dodatku moja mama, chodziła z jej mamą do klasy...więc się znają (tu jest mały +)...

 

:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek0303    50

Marcin z mojego nieduzego doswiadczenia moge Ci tylko dardzic aby sie nie czaic jak Ci zalezy podbijaj ostro i nie patrz sie na innych jak bedzie sie za bardzo opierala daj spokuj nie jeden kwiat na ziemi a kiedys bedzie zalowala. Jak to moja pewna kolezanka stwierdzila ze dziewczyny lubia takich troche zimnych draniow nie mozesz jej pokazywac ze bezgranicznie Ci na niej zalezy bo wtedy ona przestanie sie o Ciebie starac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
petes    0

Witam wszystkich uwodzicieli i uwodzicielki mam zamiar dołączyć się do tematu. Ja kiedyś miałem tak że jedna laska była napalona a ja dzień wcześniej podorywki robiłem i miałem do niej wpaść w niedziele a byłem po zeszłym dniu tak słaby że zasnąłem a ona czekała obraziła sie i teraz ma kogoś innego a ja jestem sam ;(((. Są tu jakieś dziewczyny z woj śląskiego okolice Wodzisławia śląskiego??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek0303    50

petes niefortunny okres wybrala na rozstania z Toba ta niewiasta, bo nici z imprez teraz ;/ bo tak to bym Ci polecil wpasc na impreze i sie zabawic napewno bys jakas ciekawa poznal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
petes    0

też tak myślę aby wyskoczyć gdzieś później i się zabawić i złowić coś ;DD Czemu dziewczyny niektóre nie rozumią że zmęczenie jest bardzo silne i niekiedy nie da się zasnąć. Ale nic mówi się trudno;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek0303    50

heh trzeba bylo wymyslec inny powod np. cielak ci uciekl i go szukales mysle ze wtedy bylo by latwiej;p u mnie kiedys gosc jak bym na waksach i na drugi dzien facetka sie go pyta dlaczego go nie bylo a ten mowi ze bym na pogrzebie babci wiec widzisz jak byla potrzeba to nawet babke usmiercil;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
petes    0

a powiec takiej jak ona nigdy nie miała nic do czynienia z gospodarką ale fajna laska była

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek0303    50

demografia naszego kraju mowie ze jest u nas wiecej kobiet od mezczyzn wiec chlopaki nie pekajcie dla kazdego starczy jak nie ta to inna:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mateush    2

jak masz okazje naprawić błedy to to zrób bo później całe życie będziesz żałował... pozatym jest ryzyko jest zabawa... najwyżej powie Ci, że nie... ( ja to sobie moge mówić;/ sam bym nie chiał czegos takiego usłyszeć... pozatym nie mam doświadczenia) ale wiem jedno kuj żelazo póki gorące...

 

@Edek 18 moze napisz mu sesemesa albo na gg co jest grane... tak jest dużo łatwiej wiem z doświadczenia jak dostałem wiadomośc, ze mam sie odczepić;( no cóż live is brutal... ten sposób bo jest łatwijszya kolega to może taki sam slepiec jak 3/4 chłopaków... albo też mysli tak jak Ty...


sprzedam wałek strunowy szer 2,2m z dociskiem pojedyńczy dzielony zapraszam po info na PW lub gg PŁUG RABE 4+1 w stanie idealnym na ażurach cena do uzgodnienia możliwośc przesłana zdjec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
petes    0

Naprawić się nie da ja już żałuję ona ma już kogoś i go kocha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
petes    0

Ja lecę spać bo rano do szkoły może jakąś w busie spotkam ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
staszek    3

witam wszystkich. mam nadzieje ze można się podłączyć do tematu może jakieś ciekawe spostrzeżenia mógłbym napisać. ale tak ja tu czytałem nie i sam tak twierdze nie można odpuszczać jak na kimś nam zależy!! po co potem załowac!! ja miałem takie szczeście ze to dziewczyna mnie poderwała! i tak to juz razem jestesmy 4 lata!!:) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nasil90    97

Heh z kąd ja to znam kiedyś pisałem z dziewczyną jedną ręką drugą odkręcałem śruby w końcu przestałem pisac i już foch że nie piszę no i weź takiej wytłumacz


Massey Ferguson-Uniwersalność przede wszystkim.
mariusz(ZDUN) sprawdzony mechanik polecam.
mirek maszyny sprawdzony sprzedawca maszyn polecam.
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mateush    2

ale widzisz dla dziewczyny nawet dziadków warto poświęcić... tylko czy zawsze warto? szukaj szukaj może a nóż sie jakaś do Twojej miejscowości przeprowadzi i ją w busie zobaczysz..;d


sprzedam wałek strunowy szer 2,2m z dociskiem pojedyńczy dzielony zapraszam po info na PW lub gg PŁUG RABE 4+1 w stanie idealnym na ażurach cena do uzgodnienia możliwośc przesłana zdjec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edek18    0

Wie co jest grane bo kiedys napisalam...nie chce stracic przyjazni ktora mam od niego,a jak bede naciskac i nic z tego to jeszcze sie zrobi dystans to bedzie wtedy juz totalna klapa !! :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adamo91    7

staszek a cały temat czytałeś?? to się naczytałeś


jutro to to samo co dzisiaj tyle, że jutro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
    • Przez radekz200
      Zapraszam do dyskusji na temat nowej seri 👍
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj