marcin974

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Yvonne    31

Planuję zrobić mojej drugiej połówce kolację z okazji walentynek :) Zastanawiam się jaki alkohol wybrać? Szampan, wino czy może coś mocniejszego?

 

Zastanawiasz się jaki alkohol wybrać to zaproponowałam wino. Co do reszty to nie wiem co Wy ..lubicie jeść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Planuję zrobić mojej drugiej połówce kolację z okazji walentynek :) Zastanawiam się jaki alkohol wybrać? Szampan, wino czy może coś mocniejszego?

 

No przecież nie piwo i nie wódkę :) Szampan też jakoś mi nie pasuje na tego typu okazje. Wg mnie powinieneś zainwestować w jakieś dobre wino. I nie takie za 12 czy 18 zł - tylko coś bardziej markowego. Większość kobiet lubi wina słodkie lub półsłodkie - więc celuj raczej w ten rodzaj. 

Jeżeli cię stać to zainwestuj w takie wino: http://www.vinorama.pl/Oferta_win,id,471 - miałem je raz w ustach, wymiata. 

Z tańszych, ale równie dobrych jest to tutaj: http://www.vinorama.pl/Oferta_win,id,664

 

Ewentualnie Fresco lub Carlo Rossi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawid3p    364

Zgadzam się z przedmówcą, i dodaj jeszcze do tego swoje zachowanie bo to jest ważniejsze bo wino to każdy może kupić, a taką kurtuazję i bycie dżentelmenem to chyba każda dziewczyna lubi  :wub:  :wub:  :wub:

 

co nie  :huh:  :lol:  B)

Yvonne 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Kolego kolacja fajny pomysł i w ogóle ale wiesz walentynki raz w roku, zrób kolację niespodziankę może nie tylko w ten wieczór ale wiesz inne też są dobre, dla mnie to swięto trochę przereklamowane ale jest i wiadomo jak się jest zakochanym można obchodzić wspólnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wino hmm to co sobote mozecie pic z jakas dobra kolacyjka a jak walentynki nie wiem co twoja polowka lubi ale ja swoja zabieram do kina graja pięćdziesiąt twarzy greya i dopiero potem kolacyjka wino a kolacyjke zawsze mozna kupic dobra salatke na miescie i w domu zjesc jesli ciezko z gotowaniem a mysle ze po tym w nocy oj bedzie sie dzialo przynajmniej ja tak zrobie powodzenia :-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

14 luty wielki huk w domu żona/ dziewczyna wpada do środka, co ty do cho.ery wyrabiasz, jak to co kochanie mówiłaś że dziś dzień walentynki, to  mam młotek i  majzel i walę w tynki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
artur125    1327

Planuję zrobić mojej drugiej połówce kolację z okazji walentynek :) Zastanawiam się jaki alkohol wybrać? Szampan, wino czy może coś mocniejszego?

śmiało bierz bimber,zapewniam Cie,że nigdy o tej kolacji nie zapomni :lol: a tak serio piwo odpada bo raczej meczu nie będziecie oglądac, coś mocniejszego też nie bo to nie wypad z kumplami czy impreza u wujka,szampan to miesiąc temu był ale wino to strzał w 10 tylko białe czy czerwone a to już zależy co będzie na kolacje i pamiętaj żeby schłodzic i jakieś fajne świeczki by się przydały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3047

wino to najgorsze swinstwo wsrod alkoholu, nie cierpie go i od wielu lat nie pije. co do reszty alkoholu to mozecie kupic i mi wyslac na walentynki-akurat w ten dzien mam urodziny,wole nie myslec ktore.juz z gorki jest B)


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
artur125    1327

spróbuj kiedyś kupic dakie droższe od teko za 3,5zł :D może nie cierpisz dlatego bo wino jest do picia a nie do schlania mordy :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
st220    20

wino to najgorsze swinstwo wsrod alkoholu, nie cierpie go i od wielu lat nie pije. co do reszty alkoholu to mozecie kupic i mi wyslac na walentynki-akurat w ten dzien mam urodziny,wole nie myslec ktore.juz z gorki jest B)

 

Bluźnisz, kup dobre wino nawet z tych tańszych a zmienisz zdanie, po prostu trzeba trafić w swój smak i wtedy wino jest super, z tańszych słodkich win polecam:

 

http://a.pl/zdjecie-555950/witosha-reserve-cz-s-750ml-Full

 

Kosztuje ~25zł ale w smaku jest lepsze od wielu win 2-3 razy droższych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3047

ulegacie propagandzie firm winiarskich,francuskie ze sredniej polki tez zajzajer, probowalem nawet mszalnego i tak siara zajezdza-nie moja bajka po prostu.


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiek4444    0

A mieliście tak że Wasza połówka stara się jak może a Wy nie jesteście pewni ? a lubicie poflirtować z innymi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gege17    0

Pewnie,że lubimy nawet mając swoją lubie sobie pogadać z  innymi dziewczynami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PiotrBenet    0

Też mam ten problem, że nie potrafię skutecznie nawiązać interesującej rozmowy z obcą osobą. Gada się zwykle o pogodzie i innych mało istotnych rzeczach. I przez to pewnie mam niską skuteczność w poznawaniu nowych dziewczyn ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rusto    1

Obstawiam,ze albo jesteś totalnym nudziarzem,że każda dziewczyna od Ciebie ucieka. Albo po prostu pajacujesz. Starasz się być na siłę zabawny. Dziewczyny również za tym nie przepadają bo wygląda to totalnie nienaturalnie. Po prostu wyluzuj, nie zakadaj od razu,że ta dziewczyna się z Tobą umówi. Staraj się trochę pożartować. Nie spinaj się tak. Czasami wypicie jednego piwka jest naprawdę skuteczne.

Tutaj masz poradnik: http://uwodzenieuk.com/ - o tym jakie są skuteczne metody na podryw kobiet ( wprawdzie w uk - gdzie też obecnie mieszkam ale możęsz to przełożyć do każdego kraju - wszędzie w sumie laski są takie same). 


happy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ewentualnie prubuj przez neta, jak zapoznasz jakąś dziewczynę będzie ci łatwiej potem w realu porozmawiać, nie mówię tutaj o portalach randkowych a o nawet zwyczajnym gg, z pozoru zwyczjny a tak namieszał mi pozytywnie w życiu że szok;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bieniek_88    69

A mi się wydaje, że te feromony to pic na wodę. Tutaj chodzi o efekt placebo, podświadomość informuję Cię o niby skutecznośći perfum. Stajesz się pewniejszy siebie, bo wierzysz w działanie tych 'zapachów'. Dziewczyny to zauważają i stąd to złudne przekonanie o korzyściach wynikających z używania powyższych feromonów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grego    385

rany ja to nie rozumie jak można tak na siłę latać za kobietami, które w końcu i tak najpewniej was oleją mrugną oczami i znajdą następnego frajera, który poleci z taką z jęzorem przy ziemi. Sorry ale jakieś zachody czy cyrki z feromonami aby dziewczyna chociaż na ciebie spojrzała i co potem jak przestaną specyfiki działać? Trochę to jest żałosne według mnie i żadnym kobieciarzem nie jestem jednak pewne doświadczenia mam, a i widzę co się dzieje u znajomych czasem lepiej dac sobie spokój i czekać na taką której nie trzeba uwodzić wtedy jest dużo rozsądniejszy związek, a jak się taka nie trafi to trudno czasem lepiej być samemu bo można sobie spaprać życie. Ale taka świadomośc przychodzi z wiekiem dlatego młodziakom się nie dziwie aczkolwiek trochę mi ich żal.  W okolicy znowu się chłopak (19lat) powiesił przez jakąś dziewczynę już chyba 4 czy 5-ty odkąd pamiętam.

Edytowano przez grego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

grego bo od dawna mówili i mówią w tym cały ambaras aby obydwoje chciało naraz , to swięta prawda jest, jeżeli dziewczynie zależy na facecie a jemu na niej nie ma szans aby się nie udało, ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gege17    0

Jak facet piz*a to żadne feromony nie pomogą bo wszystko jest w twojej głowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masquerade    2

ja uważam, że internet bardzo pomaga bo można poznać kogoś, kto ma podobne zainteresowania i jest w naszym typie, wszystkie portale typu sympatia umożliwiają znalezienie osoby posiadającej ważne dla nas cechy, choćby miałby to być gust muzyczny. Na żywo trudniej jest przejść od razu "do rzeczy". Podobno połowa zawieranych teraz małżeństw w usa to pary, które poznały się przez internet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grego    385

z punktu widzenia kobiety zapewne tak jest, kiedy na jedną zainteresowaną przypada z 10 chętnych i zasypywana jest wiadomościami i przebiera jak makaron w supermarkecie, na odwrót już tak różowo to nie wygląda

Edytowano przez grego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Już w najbliższą niedzielę 31 marca 2024 roku o 21:20  w TVP1 pokazane zostaną wizytówki rolników kandydujących do 11 edycji programu Rolnik szuka żony.
      https://www.facebook.com/100068842099677/posts/pfbid0cmEG3uYipVmh5j7CKx9xVcTAvyg1s4gNy4PNBRZXXxQ5jzPjzsYio44uA9iw4osel/?app=fbl
       
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj