marcin974

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
banan575    104

Temat ucichl bo nie ma kto go prowadzic, teraz liczy sie dziewczyna na gospodarke a nie do zycia :rolleyes:


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GoRAL1    63

Jestem w wieku gdy ludzi dopada kryzys wieku średniego

ja jednak nadal uwodzę swoja druga polowe ( czasem sam siebie nie poznaje)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

I oto @Goralu chodzi zeby caly czas uwodzic :rolleyes:


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamillo0    132

Jest 567 stron w tym temacie, poza tym forum jest obszerne, dodatkowo ludzie mają też inne życie niż forum. Czego wy oczekujecie? Według mnie takie tematy powinny być zamykane z konkretnego powodu - kto to wszystko przeczyta? Ci co piszą od początku (jeśli tacy jeszcze są) już większości nie pamiętają a jak ktoś nowy chce się zapoznać to zrezygnuje po kilku stronach. Może już czas na "AgroRandke" w życiu bo sądząc po ilości zapisanych stron niektórzy połowę życia spędzają w tym temacie - z tego wynika, że drugą połowę we własnym gospodarstwie (jeśli takie posiadają) więc zastanawia mnie kiedy widzieliście płeć przeciwną (poza zdjęciem na komputerze)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WeSolyRomeK    17
co myślicie o takim sposobie na poznawanie dziewczyn? a może ktoś stosuje? jest to możliwe czy to raczej zwykłe ustawki?

Macarena, macarena, baila, baila, ella, ella
Macarena, macarena all night long

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiek4444    0
Napisano (edytowany)

każdy temat można reaktywować ;) ja dziś wszedłem w zakładki i zobaczyłem że wcześniej się udzielałem będąc w związku moje posty z 2011r i czytam siebie i aż mi się gęba śmieje bo kiedyś potrafiłem czarować kobiety a teraz po rozstaniu zrobiłem się jakiś nieśmiały. Może dużo czasu nie upłynęło bo niebawem będzie 3 miesiące ale widze po sobie że gadając z obcą laską robie z siebie idiote ;) chociaż po alkoholu jestem zbyt śmiały ;) aż za nadto ;) ale dalej jestem tego samego zdania na imprezie nie można poznać normalnej laski ;) może ktoś będzie też chętny do reaktywacji ?? :)

Edytowano przez misiek4444

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Famer21    6

@misiek4444, ja odkąd mam dziewczynę już 2 lata to w tym czasie kompletnie zapomniałem jak się "flirtuje".. Kiedyś człowiek potrafi bajerke puścić z miejsca i zaraz uśmiech u dziewczyny, a teraz.. Kobieta mnie pozbawiła umiejętności bajerki.. Fakt, że ją kocham i to ta jedyna i inne poprotu przestały mnie pociągać jak kiedyś, ale teraz rozmawiając z jakąś obcą nie potrafie puścić żadnej bajerki ;/ Rozmowa, rozmową, nie plącze się jezyk, ale nie ma człowiek w sobie tego czegoś, że na zawałonie zdania same przychodziły przy jakieś obcej 2 min temu poznanej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiek4444    0

Zawsze jakoś damy rade. Na chwilę obecną nie zamierzam sobie szukać nikogo:) sama przyjdzie :) tak jest najlepiej :) fajne uczucie widzisz kogoś pierwszy raz i wiesz od razu że łączy Cie z nią więcej niż by Ci się wydawało ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamillo0    132

Dokładnie- sama nie przyjdzie. nawet jak los chce się uśmiechnąć to trzeba mu pomóc. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Famer21    6

fajne uczucie widzisz kogoś pierwszy raz i wiesz od razu że łączy Cie z nią więcej niż by Ci się wydawało ;)

 

Tak, to jest właśnie to :) Na to trzeba właśnie czekać i szukać, ja to właśnie znalazłem i szczęście jest :) Każdy znajdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamillo0    132

To zależy jakie kto ma wymagania. :P Smutne jest to, że młodsze pokolenie się stacza i Ci "normalni" będą mieli gorzej znaleźć drugą połówkę według swoich kryteriów. Każdy był kiedyś dzieciakiem ale jak patrze na zachowanie tych młodszych i na miary jakie teraz obowiązują (co raz wcześniej pierwszy raz, co raz więcej narkotyków, inne wyznaczniki zaje...ości) to czarną przyszłość widzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiek4444    0

widze kolega @Kamillo0 z moich rejonów :) chodzi mi o to że właśnie jak szukam kogoś to nigdy nie znajdziesz... a miłość spotkasz w takiej chwili kiedy nawet sie nie spodziewasz... tak było z moją ostatnią...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

 

Poszukuję dobrego gabinetu dentystycznego bytom lub miechowice, możecie coś polecić

Dziewczyno,w tym temacie to prędzej dziecko sobie zrobisz niż zęby, sorry ale taki temat.     hahahaha

Edytowano przez KORSARZ1
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawid3p    364

wielkie nudy nastały i znalazłem ten temat :D panowie musimy się zgadać i razem gdzieś wyskoczyć :D :D na  :wub:  :wub:   :lol:  B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rusto    1

Ja dziś idę na imprezkę - tylko zauważyłem, że ostatnio trudno jest mi wyrwać jakąś fajną laskę. Niby się człowiek stara, a jednak mnie zbywają. Kiedyś było łatwiej. A może teraz mam za wysokie oczekiwania? Może podzielicie się swoimi patentami na podryw?


happy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
conan    4

A,może to dziewczyny mają teraz kosmiczne wymagania,oczekują księcia z bajki (oczywiście nie wszystkie). Trzeba mieć szczęście i trafić na tą ,,normalną".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PiotrBenet    0

No z tym to nie jest latwo :P

Bo niby tego kwiatu jest pol swiatu ale powiem Ci,że 3/4 to jest tak naprawde nic nie warte.

Sam jestem zdania,ze na kazda mozna znalezc sobie sposob. No moze nie na mlodze mezatki od razu po slubie poniewaz te są najbardziej zakochane ale na inne to czemu nie... Wystarczy czasami dobra gadka, pewność siebie. Nie musisz być jakimkolwiek przystojniakiem, nie musisz zarabiac nie wiadomo ile kasy. Na pewno znasz gości, którzy są nie za specjalni ale za to podobają się wielu dziewczynom. Słyszałeś może o perfumach z feromonami? Sam przetestowałem kilka i działają. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rusto    1

Coś tam mi się przewineło przez uszy ale jeszcze nie uzywalem. Mozesz tutaj napisac jakich używasz? I nie jest to aby efekt placebo? 


happy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
artur125    1327

chłopaki nie wierzcie w perfumy z feromonami pewnośc siebie i dobra gadka wystarczą rozmowa o wszystkim i o niczym jakiś żarcik i jakoś poleci samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Filipoo    14

Ale to trzeba jechac po za swoja gmine bo w gminie to sie wiekszosc zna, ty znac nie musisz ale dziewczyna moze cie z kas kojarzyc i mimo staran i tak olewa, sprawdzone nie raz przez pare osób...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawid3p    364

chłopaki nie wierzcie w perfumy z feromonami pewnośc siebie i dobra gadka wystarczą rozmowa o wszystkim i o niczym jakiś żarcik i jakoś poleci samo

Dokładnie, i jedna zasada mniej Męskiej logiki a więcej empatii w STOSUNKU do płci  przeciwnej  :wub:  i nie liczcie na jakieś bajerowanie bo to nie działa B)  najlepiej być autentycznym, nie imponować tylko zachowywać się naturalnie   :rolleyes:  I nie opowiadajcie dziewczynie że życie jest ciężkie bo wstajesz o 5 rano i idziesz gnój wywalać, ją to nie interesuje  :mellow:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marta1c    1

Kobiety bardzo, ale to bardzo pociąga autentyczny facet. Jeżeli niczego nie udajesz, mówisz o rzeczach jakimi są, naturalnie zaczniesz przyciągać do siebie ludzi :)

Pozdrawiam ;) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Już w najbliższą niedzielę 31 marca 2024 roku o 21:20  w TVP1 pokazane zostaną wizytówki rolników kandydujących do 11 edycji programu Rolnik szuka żony.
      https://www.facebook.com/100068842099677/posts/pfbid0cmEG3uYipVmh5j7CKx9xVcTAvyg1s4gNy4PNBRZXXxQ5jzPjzsYio44uA9iw4osel/?app=fbl
       
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj