marcin974

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
BukeR    10

Jest tak złota myśl ... :rolleyes:

Ja też mam złotą myśl... Klucz który pasuje do wielu zamków to dobry klucz, jednak zamek którego można otworzyć każdym kluczem jest do d***y zamkiem. :D I to ma odbicie w w stosunkach damsko-męskich.

Jednak też nie można szufladkować całej populacji męskiej i sugerować się stereotypami. To, że większość z nas myśli główką, a nie głową nie znaczy, że nie ma odstępstwa od tej reguły. :P

 

A tak na marginesie czytałem gdzieś, że kobiety mają większą skłonność do skoków w bok. Jak to jest u was drogie Panie? ^^

 

Łatwe - termin używany w stosunku do kobiet ,które traktują s** jak mężczyźni .

Nie lubicie Panowie swojego odbicia ...?

Znaczy szybko, dużo i mocno? ;) Na nasze usprawiedliwienie można powiedzieć, że jesteśmy tak skonstruowani przez naturę i nasz okres godowy twa cały rok. :) 24h na dobę, 7 dni w tygodniu. :P A u kobiet to bywa różnie, szczególnie wliczając wieczorne migreny. -_-:D


Evolving agriculture - Dutz Fahr




Pomogłem? Kliknij na zieloną strzałkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Natura powiadasz ...? :P To Ci powiem tak ,odnośnie większych skłonności kobiet do skoków w bok jak twierdzisz ( moim zdaniem czytasz nie wiarygodne źródła informacji ) ,też to wynika z kobiecej natury . Cezary Pazura w kabaretonie doskonale to ujął ,mianowicie ... Jak wiesz Bóg stworzył kobietę z żebra Adam i teraz my kobiety jesteśmy winne mężczyzną to żebro i niektóre Panie oddają je Wam w postaci rogów :lol: Także te skoki w bok ,to z poczucia winy że Wam coś winne jesteśmy :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty
A u kobiet to bywa różnie, szczególnie wliczając wieczorne migreny. -_-:D

Kobiety potrzebują powodu, żeby uprawiać seks :rolleyes: Meżczyzni potrzebują jedynie miejsca B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BukeR    10

Także te skoki w bok ,to z poczucia winy że Wam coś winne jesteśmy :lol:

 

Ciekawa teoria, chociaż nie znam mężczyzny który byłby zadowolony z takiej wdzięczności. :P Zresztą kobiety posiadają wysoko zaawansowane umiejętności wykorzystywania mężczyzn (w każdym znaczeniu tego słowa).

 

Kobiety potrzebują powodu, żeby uprawiać seks :rolleyes: Meżczyzni potrzebują jedynie miejsca B)

 

Taaa, i to jest kolejny dowód naszej prostoty. ;) Na szczęście są dwa sposoby na zachęcenia kobiety do seksu... Pierwszy nie działa, drugi nie istnieje. <_< :lol:

Edytowano przez BukeR

Evolving agriculture - Dutz Fahr




Pomogłem? Kliknij na zieloną strzałkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty
Na szczęście są dwa sposoby na zachęcenia kobiety do seksu... Pierwszy nie działa, drugi nie istnieje. <_< :lol:

Ale za to jak Ci się uda zachęcić,to pół drogi do sukcesu,i kobiecy orgazm może przybrać 5 form: :D

1. Relaksacyjna: Ach, ach, ach.

2. Uległa: Tak, tak, tak.

3. Geograficzna: Tuu, tuu, tuuu.

4. Religijna: O mój Boże!

5. Kryminalna: Zabiję Cię, jeśli teraz przestaniesz!

:lol: :lol: :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BukeR    10

Hmmm, tylko jak zachęcić, żeby się nie zniechęcić? :P

Tylko jak się usłyszy podczas rozgrzewki z ust kobiety słowa "moment", lub "chwileczkę", to można przypuszczać, że oznacza to zazwyczaj: "sama nie wiem kiedy, ale na pewno nie w ciągu najbliższej doby". I na rozgrzewce się kończy. :D

 

 

//edit:

A co do orgazmów to nasz jest zawsze prawdziwy i "nie do podrobienia". :lol:

Edytowano przez BukeR

Evolving agriculture - Dutz Fahr




Pomogłem? Kliknij na zieloną strzałkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty
Tylko jak się usłyszy podczas rozgrzewki z ust kobiety słowa "moment", lub "chwileczkę", to można przypuszczać, że oznacza to zazwyczaj: "sama nie wiem kiedy, ale na pewno nie w ciągu najbliższej doby". I na rozgrzewce się kończy. :D

No wiesz miłość jest jak gra w brydża,nie masz dobrego partnera to musisz mieć przynajmniej dobrą rękę. :P

Edytowano przez ania25

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BukeR    10
nie masz dobrego partnera to musisz mieć przynajmniej dobrą rękę. :P

I bujną wyobraźnię... :lol:

Nie tak dawno prezenter Rmf Max zapuścił mniej więcej - "naukowcy odkryli specjalny rodzaj ciasta które całkowicie zatrzymuje popęd seksualny u kobiet... Jest to tort weselny". Myślałem, że zdechnę ze śmiechu. Tylko, że chyba jakieś ziarenko prawdy w tym jest? :D:P


Evolving agriculture - Dutz Fahr




Pomogłem? Kliknij na zieloną strzałkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maciejo    33

Ale za to jak Ci się uda zachęcić,to pół drogi do sukcesu,i kobiecy orgazm może przybrać 5 form: :D

1. Relaksacyjna: Ach, ach, ach.

2. Uległa: Tak, tak, tak.

3. Geograficzna: Tuu, tuu, tuuu.

4. Religijna: O mój Boże!

5. Kryminalna: Zabiję Cię, jeśli teraz przestaniesz!

:lol: :lol: :lol:

 

 

jest jeszcze 6 forma....

Udawany: połączenie wyżej wymienionych form w jedną B)

 

 

 

 

@BukeR no to mnie teraz zaskoczyłeś. Raczej powiedziałbym że tort weselny powinien pomagać a tu lipa ..... rozczarowałeś mnie tą wiadomością :lol: :lol: :lol: :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BukeR    10

@Maciejo i coraz mnie zaczyna się wierzyć w sens tej imprezy. ;) Jeszcze dodając do tego fakt, że w pakiecie 2in1 dostanie się teściową, to już się wszystkiego odechciewa. :D


Evolving agriculture - Dutz Fahr




Pomogłem? Kliknij na zieloną strzałkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maciejo    33

Teściowa może nie być taka zła zależy na jaką się trafi. Jest takie powiedzenie chcesz zobaczyć swoją żonę jak będzie wyglądała za 20 lat? -spójrz na teściową ;) więc panowie najpierw oblukać trzeba teściową później się żenić dopiero :lol: :lol: :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

No jak urodzi cie coreczke w wieku 16-18lat i gdy ta corka dorosnie do 18, to bywa czasami ze gdy pojawi sie zieciuniu to bywa tak ze tesciowa bardziej warta grzechu jak jej corka.


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BukeR    10

Znam takie przypadki doskonale. I to w obydwie strony. :D Pan xyz w wieku niespełna 40 lat chodził to Pani, która była również przed 40, co miała córeczkę w wieku 20 lat i mu się w nocy łóżka pomyliły. -_-;)


Evolving agriculture - Dutz Fahr




Pomogłem? Kliknij na zieloną strzałkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty
gdy pojawi sie zieciuniu to bywa tak ze tesciowa bardziej warta grzechu jak jej corka.

Ale za to teściowa będzie przepadać za zięciem. :P

Będzie córka miała migrenę, to teściowa będzie dysponowana na pewno. :P :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

Ale za to jak Ci się uda zachęcić,to pół drogi do sukcesu,i kobiecy orgazm może przybrać 5 form: :D

1. Relaksacyjna: Ach, ach, ach.

2. Uległa: Tak, tak, tak.

3. Geograficzna: Tuu, tuu, tuuu.

4. Religijna: O mój Boże!

5. Kryminalna: Zabiję Cię, jeśli teraz przestaniesz!

:lol: :lol: :lol:

 

i najlepsza

 

6. Szalona; och!!! och!!! ach!! ach!! mocniej!!!!!!!!!! :rolleyes: :rolleyes:


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty
6. Szalona; och!!! och!!! ach!! ach!! mocniej!!!!!!!!!! :rolleyes: :rolleyes:

Byle nie z takim czymś. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BukeR    10

Hahahahaha, ale od minuty 2:25 najlepszy moment. :P :P :P Zadziwiająca jest pomysłowość niektórych autorów zamieszczających swoje filmy na YT.

Randka – spotkanie, na którym jedynym zajęciem jest udawanie, że wcale nie chodzi o seks. ;) Encyklopedyczna definicja. ^^

Edytowano przez BukeR

Evolving agriculture - Dutz Fahr




Pomogłem? Kliknij na zieloną strzałkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty
Randka – spotkanie, na którym jedynym zajęciem jest udawanie, że wcale nie chodzi o seks. ;) Encyklopedyczna definicja. ^^

Ale u nas randka po polsku wygląda tak :D :

Pierwsza randka: Wypełniasz formularz zgłoszeniowy na którym uwzględniono wszystkie Twoje dochody.

Druga randka: Idziesz z dziewczyną do parku, a cała jej rodzina podąża za nią.

Trzecia randka: Twierdzi, że jest dziewicą i odmawia sexu.

Czwarta randka: Ona nadrabia wszelkie zaległości w seksie za ostatnie dziesięć lat. Ciebie odwożą do szpitala. :P

Edytowano przez ania25

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
StasiekS    73

Jeszcze niedawno jak tu byłem, to panowie mieli problem ze znalezieniem dziewczyny. A teraz, już się zaczęły porady o seksie. Panowie, chcecie urozmaicić zabawę z ręką? Czy tacy zdolni jesteście, że już partnerki macie(mając na myśli partnerka nie chodzi mi o dmuchaną lalę)? Ta dzisiejsza młodzież...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty
Jeszcze niedawno jak tu byłem, to panowie mieli problem ze znalezieniem dziewczyny.

I sam teraz widzisz jak ten czas szybko leci. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Bóg stworzył kobietę z żebra Adama

 

A to dobre :lol: ,tak Ci się tylko wydaje: Bóg widząc samotnego Adama [zauważyć jest łatwo że facet był pierwszy] chciał dać mu towarzysza życia z którym mógł by Adam przebywać, rozmawiać, poprostu żyć i by Bóg nie musiał patrzyć na niego jak chadza sam po raju smutny.

I wtedy postanowił stworzyć kobietę. Gdy Adam zasną głęboko Bóg wyciągnął jedno jego żebro i wtedy niespodziewanie nadbiegł - pies i złapał to żebro i zaczął ganiać po raju podgryzając je, Bóg biegał za psem po ogrodzie między drzewami, szarpał się z nim ale nie mógł sobie z nim poradzić,upytolone to żebro już było strasznie.

Kiedy pies leżał w cieniu pod drzewem i bawił się żebrem Adama to Bóg podkradł się i z nienacka wyskoczył na niego ale że pies był szybszy to uciekł z tym żebrem a Bóg zdążył go złapać jedynie za ogon i urwał go,nie miał wyjścia i Bóg stworzył kobietę właśnie z psiego ogona - koleżanko :P

Edytowano przez esgreg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FINN    1478

czyli to wszystko wina Adama... skoro był taki nie ruchliwy... ;) żeby goły chłop z gołą baba nie mógł??!! w raju...??!! ;) a on chodził i podziwiał "sysunie" i "mlecyki" ;) aż Ewe przez to rozbolała głowa... ale całe szczęście, ze to nie do końca wina Adama... tylko oprogramowania... :D


"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arturo    36

Budzi się Adam w raju po ciężkiej popijawie wszystko go nap.....la maca się po całym ciele , nagle przerażony woła ku..a gdzie moje żebra ?!!! Na to głos z góry - A kto dziewczynki wczoraj zamawiał ?


Zabudowa ciężarówek specjalistycznych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Dobrze, dobrze a kto powiedział,że Adam był pierwszy :blink: A może taka wersja :D

Pewnego dnia w rajskim ogrodzie , Ewa zwraca się do Boga.

- Mam problem.

- O co chodzi Ewo?

- Ja wiem, że dzięki Tobie istnieję i mam ten przepiękny ogród, wszystkie zwierzęta, tego zabawnego węża, ale ja po prostu nie jestem szczęśliwa.

- Dlaczego Ewo?

- Jestem samotna i po prostu rzygać mi się chce jabłkami.

- Aha Ewo, w takim wypadku stworze ci mężczyznę.

- Co to jest "mężczyzna"?

- Mężczyzna będzie wadliwym stworzeniem, mającym wiele złych cech. Będzie kłamać, oszukiwać i będzie próżny, tak czy inaczej będziesz miała z nim ciężkie życie. Będzie większy, szybszy i będzie lubił polować i zabijać. Będzie wyglądał głupio, kiedy się pobudzi, ale odtąd nie będziesz narzekać. Stworzę go w taki sposób, aby dostarczał ci fizycznej satysfakcji. Będzie nierozsądny i będzie zabawiał się walką lub kopaniem piłki. Nie będzie zbyt sprytny, więc również będzie potrzebował twojej rady, aby postępować rozsądnie.

- Brzmi wspaniale - powiedziała Ewa z ironicznym uśmiechem - ale w czym tkwi pułapka?

- Hm... Możesz go mieć pod pewnym warunkiem.

- Jakim?

- Będzie on dumny, arogancki, egocentryczny, więc musisz wmówić mu, że został stworzony pierwszy. Pamiętaj, to nasz malutki sekret... Wiesz, tak między nami kobietami...

Edytowano przez ania25

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Już w najbliższą niedzielę 31 marca 2024 roku o 21:20  w TVP1 pokazane zostaną wizytówki rolników kandydujących do 11 edycji programu Rolnik szuka żony.
      https://www.facebook.com/100068842099677/posts/pfbid0cmEG3uYipVmh5j7CKx9xVcTAvyg1s4gNy4PNBRZXXxQ5jzPjzsYio44uA9iw4osel/?app=fbl
       
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj