marcin974

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty
A ja myślałem, że mężczyzna jest prosty niczym budowa cepa i nie ma zbyt dużej filozofii, aby kobieta mu się podobała,

Czy ty zaraz musisz o nas wszystko zdradzać. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Nie pytali tych strasznie wybrednych, z czasem sam będziesz wiedział co Cię bardziej kręci a co mniej.

To tak jak w sklepie z ciastkami, najpierw wszystkie Ci się podobają i wszystkie chcesz zjeść, a z czasem wybierasz te najlepsze, najsmaczniejsze :P

W końcu życie też musi mieć jakiś smak ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BukeR    10

Raczej nie sądzę, bo jak dziewczyna jest w moim guście, zadbana to nie patrzę na mało istotne detale jak na tym filmie. ^^ No, ale kto wie, może z wiekiem moje gusta się zmienią.

Czy ty zaraz musisz o nas wszystko zdradzać. :P

Myślałem, że to nie jest tajemnicą. :P Facet ma bardzo prosto zbudowany mózg, który został bardzo dokładnie przebadany:

327px-Brain.jpg

:D :D :D

Edytowano przez BukeR

Evolving agriculture - Dutz Fahr




Pomogłem? Kliknij na zieloną strzałkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty
Nie pytali tych strasznie wybrednych, z czasem sam będziesz wiedział co Cię bardziej kręci a co mniej.

Po prostu @BukeR z czasem nie jesteś tylko konsumentem, byle dużo, a raczej bardziej smakoszem. :P Zresztą koleżanka chce się zrobić na bóstwo, a doradzają jej fachowcy a nie jacyś Szopenfeldziarze, to i porady muszą być profesjonalne nie? :P :lol: :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BukeR    10

Panowie, nikt nie podważa waszego profesjonalizmu. ^^

 

Jak dla mnie kwestia fryzury to raczej sprawa indywidualnych upodobań samców i raczej takie doradzanie jest bardzo subiektywne, bo nie ma złotego środka, aby podobać się wszystkim. Jak z depilacją, jedni wolą na przedszkolankę, drudzy preferują bujną tajgę u Pań. :D :D :D

Sprawa byłaby trochę łatwiejsza, jakby koleżanka pokazała zdjęcie, wtedy łatwiej coś doradzić. :P

Ja osobiście nie lubię loków, jak kobieta ma za dużo na głowie to jak dla mnie wygląda to jak szopa, no chyba, że delikatne loki z grzywką a'la fryzura, która proponował w tym temacie falconeyes.


Evolving agriculture - Dutz Fahr




Pomogłem? Kliknij na zieloną strzałkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

Po prostu @BukeR z czasem nie jesteś tylko konsumentem, byle dużo, a raczej bardziej smakoszem. :P Zresztą koleżanka chce się zrobić na bóstwo, a doradzają jej fachowcy a nie jacyś Szopenfeldziarze, to i porady muszą być profesjonalne nie? :P :lol: :lol:

 

No wlasnie. Chce wiedziec co Was pociaga?? :rolleyes: Jak juz bede wiedziec to uzyje tego zeby kusic. :lol: :lol:

 

Jedyne co wiem to byc seksownie i gustownie ubrana.


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BukeR    10

No jako kobieta chyba powinnaś wiedzieć co kreci facetów? ;) Wystarczy trochę pokazać, seksownie się poruszać i już masz grono adoratorów. :D No z tym pokazywaniem to dochodzi jeszcze kwestia czy ma się co pokazać, bo niektóre Panie raczej mają pewnych rzeczy niedobór (a czasami nawet duży nadmiar) i prezentują to światu. Tylko czy ten świat chce to oglądać? <_<

 

Tak jak mówiłem, my należymy do organizmów prostych i wiele do szczęścia nam nie potrzeba. :D :D :D


Evolving agriculture - Dutz Fahr




Pomogłem? Kliknij na zieloną strzałkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty
Chce wiedziec co Was pociaga?? :rolleyes: Jak juz bede wiedziec to uzyje tego zeby kusic. :lol: :lol:

Tak, tylko jak zaczniesz używać tych naszych rad, to możesz już nie być całkiem sobą, taka zabawa w "kameleona", dostosowywanie się tylko do osiągnięcia jakiegoś celu, może narobić więcej szkód niż pożytku. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BukeR    10

Kolega wyżej dobrze gada, polać mu. ^^

Najważniejsze być sobą, bo sztuczna lala zaraz zostanie wyniuchana przez stado i ma straconą pozycje zaraz na starcie zawodów. :o

Edytowano przez BukeR

Evolving agriculture - Dutz Fahr




Pomogłem? Kliknij na zieloną strzałkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BukeR    10

Bo zazwyczaj są łatwe.. Ot, cała filozofia. :D Po co się wysilać, jak coś się ma bez zbędnego zachodu. Jednak czy to materiał na partnerkę? Raczej nie. W sam raz na jeden raz... No może kilka razy. ;)

Edytowano przez BukeR

Evolving agriculture - Dutz Fahr




Pomogłem? Kliknij na zieloną strzałkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
falconeyes    11

No wlasnie. Chce wiedziec co Was pociaga?? :rolleyes: Jak juz bede wiedziec to uzyje tego zeby kusic. :lol: :lol:

 

Jedyne co wiem to byc seksownie i gustownie ubrana.

 

Wygląd,prezencja,poczucie humoru. To zależy czy szukasz mężczyzny, czy "samca" na jedną noc,ew.przelotny romans. Faceci wbrew panującej opinii nie są tacy prości, skąpe spódniczki,wysokie obcasy,czy koronki pończoch oczywiście kręcą niesamowicie (przynajmniej mnie :P ) ale równie dobrze działa np. dotyk.


„Zwierzęta w ogrodzie patrzyły to na świnię, to na człowieka, potem znów na świnię i na człowieka, ale nikt już nie mógł się połapać, kto jest kim.”
George Orwell

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek0303    50

no nie wszystkie, sprawiaja tylko wrazenie latwych i sa bardzo cwane. czasami pod strojem zakonnicy moze kryc sie demon seksu. te niepozorne sa najgorsze tzn najlepsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
falconeyes    11

to tylko tak wygląda w amerykańskich filmach :P w gruncie rzeczy kobieta swój charakter odzwierciedla ubiorem

Edytowano przez falconeyes

„Zwierzęta w ogrodzie patrzyły to na świnię, to na człowieka, potem znów na świnię i na człowieka, ale nikt już nie mógł się połapać, kto jest kim.”
George Orwell

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek0303    50

hehe kurcze to moze niedlugo bede slawny bo zdarzylo mi sie i nie tylko mi grac juz w takicm amerykanskim filmie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
falconeyes    11

gratuluję,oby tylko nie w takim... niskobudżetowym ;)


„Zwierzęta w ogrodzie patrzyły to na świnię, to na człowieka, potem znów na świnię i na człowieka, ale nikt już nie mógł się połapać, kto jest kim.”
George Orwell

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

w gruncie rzeczy kobieta swój charakter odzwierciedla ubiorem

Sam ubiór, to jest za mało i żeby nie było czasem tak jak w słowach tej piosenki. :P

Jam się pięknie ubierała

Pięknie nosiłam się

A tyś myślał żem ja ładna

I to uwiodło cię

A tyś myślał żem ja ładna

I to uwiodło cię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek0303    50

otoz to. kobieta jest zmienna jak pogoda lubia eksperymentowac a sa i takie co po prostu nie potrafia sie ubrac, nie maja do tego zmyslu a charakter raczej tak szybko sie nie zmienia aby twierdzic ze ubior jest odzwierciedleniem charakteru. aby uwodzila to nie potrzeba jakiejs czarnej magii wystarcza jasno blekitne rurki (opieta pup[a to jest to) do tego czarne badz czerwone szpilki a na gore delikatna, przewiewna koszula z kilkoma rozpietymi guziczkami no i obowiazkowo pasek. z takim zestawem napewno nie bedzie sama dlugo stala.

Edytowano przez MAT912
Cytowanie poprzedniego posta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
falconeyes    11

szukałem materiału na płytę do auta, a tu proszę :D

http://www.youtube.com/watch?v=jmIeIKmWsX0&feature=player_embedded#!

i to chyba na tyle w temacie spodnie czy sukienka ;)

Edytowano przez falconeyes

„Zwierzęta w ogrodzie patrzyły to na świnię, to na człowieka, potem znów na świnię i na człowieka, ale nikt już nie mógł się połapać, kto jest kim.”
George Orwell

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maniaa    0

tylko skup się na kierowaniu :D

Edytowano przez Maniaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
falconeyes    11

spokojnie,nie posiadam odtwarzacza video w samochodzie :)


„Zwierzęta w ogrodzie patrzyły to na świnię, to na człowieka, potem znów na świnię i na człowieka, ale nikt już nie mógł się połapać, kto jest kim.”
George Orwell

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Co do kobiet :D

81e19dc70e75.jpg

 

Brawo kolego - krótko,zwięzle i na temat strzał w dychę :lol:

 

tylko dlaczego te sztuczne lale maja zazwyczaj najlepsze wziecie? hehe

 

Bo zazwyczaj są łatwe.. Ot, cała filozofia. :D Po co się wysilać

 

A wiecie dlaczego te plastikowe laleczki mają o jeden zwój na mózgu więcej od konia?.........

 

 

 

 

 

 

.................żeby nie wypiły wody z wiadra jak myją podłogę :P

Edytowano przez esgreg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Bo zazwyczaj są łatwe.. Ot, cała filozofia. :D Po co się wysilać, jak coś się ma bez zbędnego zachodu. Jednak czy to materiał na partnerkę? Raczej nie. W sam raz na jeden raz... No może kilka razy. ;)

Jest tak złota myśl ... :rolleyes: Łatwe - termin używany w stosunku do kobiet ,które traktują s** jak mężczyźni . ;) Wiec czego ma się taka kobieta np. wstydzić ,że ma naturę samczą . :lol: Nie lubicie Panowie swojego odbicia ...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Już w najbliższą niedzielę 31 marca 2024 roku o 21:20  w TVP1 pokazane zostaną wizytówki rolników kandydujących do 11 edycji programu Rolnik szuka żony.
      https://www.facebook.com/100068842099677/posts/pfbid0cmEG3uYipVmh5j7CKx9xVcTAvyg1s4gNy4PNBRZXXxQ5jzPjzsYio44uA9iw4osel/?app=fbl
       
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj