marcin974

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

Polecane posty

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Po spotkaniu z wyżej wymienionym osobnikiem od dyszla grozi przecharataniem psychiki na dobre,nigdy bym nie poszedł do łużka z laską silniejszą ode mnie.

Edytowano przez esgreg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

To jest sposób by wkupić się w łaski trutnia. Ale nie każda pszczółka potrafi bądź ma możliwości by tego dokonać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

Nierozumiem jednego.

 

Wy trutnie uwazacie sie za osmy cud swiata co to Wy niejestescie.

 

Tak Wy byscie chcieli podczas slubu miec czysta niewinna pszczolke, a przed slubem chcielibyscie zabawiac sie z pszczokami, i to nawet nie jedna. To skad te czyste pszczolki maja sie brac?????

 

Jak Wy trudnie najpierw je zabrudzicie a potem szukacie czystych.


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

kota w worku się nie kupuje,z kilku egzemplarzy wybiera się ten najlepsz potem na wzorzec tego wybranego egzemplarza wybiera się czystą przczółkę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

A ci dla których nie starczyło towaru wylewają swe żale w temacie dziew. na gosp. inni znów, dla których starczyło, poniekąd są egoistami i śmieją się że zwinęli towar z przed nosa. Jeszcze inni w

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Święte słowa i amen,ci co nie zdążyli nabyli swoje maje z małymi przebiegami :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek0303    50

Nierozumiem jednego.

 

Wy trutnie uwazacie sie za osmy cud swiata co to Wy niejestescie.

 

Tak Wy byscie chcieli podczas slubu miec czysta niewinna pszczolke, a przed slubem chcielibyscie zabawiac sie z pszczokami, i to nawet nie jedna. To skad te czyste pszczolki maja sie brac?????

 

Jak Wy trudnie najpierw je zabrudzicie a potem szukacie czystych.

 

 

to nie mydlo nie zmydli sie jak kiedys ktos rzekl. do slubu czysta? sa jeszcze tacy ryzykanci na swiecie? wyobrazcie sobie ze po slubie sie okazuje ze zawarlas/es zwiazek malzenski z impotentem badz drewnem i co wtedy ? meczarnia przez cale zycie ,raczkowski badz raczkowska tylko pozostaja w imie przysiegi malzenskiej badz zabawki co kto lubi. nowki salonowki moga wykazac sie wada fabryczna a sprawdzenie sprzetu daje wieksza pewnosc satysfakcji z niego w przyszlosci. zycie jest zbyt bezcennym towarem aby byc tak naiwnym i kupowac kota w worku. kazdy lubi co innego :) ach i 50 mln przeszlo kolo nosa :P

Edytowano przez tomek0303

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Tak racja :) ,każda maja ma swoje przyzwyczajenia,np.młody żonkoś będzie chciał się nacieszyć pięknym ciałem przczółki :wub: a ta zanim położy się do łużka każe zgasić światło i wyubiera się w jakieś przej.....bane chajdawery że chłopok nie będzie mógł się dogrzebać do niej do rana :huh: aż wkońcu zaświeci to światło to złapie zj...bkę od przczółki - po co świecisz jak już jasno, wstawaj! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pooch    61

A tak się zastanawiam czy jakas para się zawiązała na AF ?:)


W rolnictwie siła!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

kota w worku się nie kupuje,z kilku egzemplarzy wybiera się ten najlepsz potem na wzorzec tego wybranego egzemplarza wybiera się czystą przczółkę :D

 

No to czlowieku bys sie zdziwil jak to kota w worku sie nie kupuje. Dopiero po slubie dwojga zaczyna sie docierac. Po 5latach dopiero wyjdzie czy oboje pasuja do siebie.

 

Czasami mija rok i ze slubu ida sie rozwodzic.

 

Bo jednej albo drugiemu sie zwidzialo ze jednak do siebie nie pasuja. Przed slubem wszystko cacy a tu nagle po slubie nie pasuje, bo chlopakowi zapomnialo sie ze ma zone, a on caly czas baletowal z kumplami i jakos nie moze zrozumiec ze jego zona nieakceptuje jego kolegow.


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

No widzisz mysza :), trzeba te przczółki testować jak najwięcej :P by do takiej sytuacji nie doszło że przczółce coś nie pasi i się dąsa,a szczególnie apeluje do wszystkich "trutni"np.że przczółka wsadzi trutnia pod pantofel ;[ ,bo wy przczółki to lubicie,macie to za jeden z ważnych celów w swym przczółkowym życiu.

 

 

tak naprawde to przecież nie piszę całkiem poważnie, z tym "kotem w worku",nie twierdzę że to się tyczy tylko jednej strony zdażają się przypadki że biedne przczółki cierpią przez niedobrych trutni,i nic mnie nie zdziwi jak twierdzisz,

nie mam siana z trotem polanego gnojówką w głowie,wiem co to życie, kawalerskie czasy balety kilkudniowe i testowanie przczółek to jedno a małżeństwo to drugie,jestem mężem i ojcem parę lat to wiem co mówię,

 

po ślubie truteń musi dbać o przczółkę bo ma tą przczółkę taką jaką sam chciał mieć,jaką sam wybrał z pośrud miliona przczółek.

Tak myślę chociaż wydaje Ci się inaczej skoro taka wiązana poszła z twojej strony, albo mi wierzysz albo nie.

Edytowano przez esgreg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FINN    1478

ale mi naszła ochota na "miodek" ;) jak tak rozmawiacie o tych pszczółkach... ;)


"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

"Miodek powiadasz" :D, no przecież przczółki to tak niezwykle porządane stworzonka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

ale mi naszła ochota na "miodek" ;) jak tak rozmawiacie o tych pszczółkach... ;)

 

 

 

Ozen sie to bedziesz mial MIOD dzien w dzien :lol: :lol:


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maly86    18

No nie wiem czy tak miód dzień w dzień! Albo jak w skeczu KMN" Żonę mam przy wypłacie a resztę żyję w celibacie" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Jedno jest pewne,że po ślubie przczółka i ten "miodek" nie będzie Ci chodził po głowie :D tylko po domu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty
ten "miodek" nie będzie Ci chodził po głowie :D tylko po domu :P

I wciskał pszczeli kit. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

ZAISTE - tak jest :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maly86    18

A przy tym pszczółka będzie się słuchać królowej, tzn Gucia teściowej!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

A Królowa to ma żądło, że łaaaaaaaaaaaa. :P Gucio chyba jest samobójcą. :lol: :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

A to dobre :lol: ,przczółka i teściowa Gucia,

teściowa to taki skarb że nalezy ją trzymać w piwnicy w zamknięciu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FINN    1478

Ozen sie to bedziesz mial MIOD dzien w dzien :lol: :lol:

 

 

A co to za przyjemność ciągle z tego samego "ula" kosztować miodku... jak to się mówi , dopóki człowiek młody trzeba kosztować z nie jednego ula ;)


"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

A kto powiedzial ze jak sie ozenisz to masz na tylku siedziec????


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

przy jednej dziurze to kot zdechł :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FINN    1478

no to jak ?? szukać na boku... ;) aby była zawsze jakaś alternatywa?? ;)


"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Już w najbliższą niedzielę 31 marca 2024 roku o 21:20  w TVP1 pokazane zostaną wizytówki rolników kandydujących do 11 edycji programu Rolnik szuka żony.
      https://www.facebook.com/100068842099677/posts/pfbid0cmEG3uYipVmh5j7CKx9xVcTAvyg1s4gNy4PNBRZXXxQ5jzPjzsYio44uA9iw4osel/?app=fbl
       
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj