marcin974

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

Polecane posty

StasiekS    73

Wystarczy być sobą. Tylko nad swoją osobą trzeba także pracować. Im więcej pracujemy tym większe szanse na lepszą partnerkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

@StasiuS tu się zgodzę z Tobą że każdy powinien być sobą,i każdy na swój sposób nad sobą pracuję,jeden w pozytywnym sensie inny negatywnym,

A co do szans,że znajdzie się tego lepszą,jak się będzie nad sobą pracować,to tak jak wygrać w totka 1na milion

Edytowano przez ania25

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FINN    1478

Aniu25, powiadasz sobą?? no ciekawie, ciekawie... to może nam opowiesz jak to jest być "sobą" ?? z chęcią Ciebie wysłucham... i nie tylko ja...

aaa i jeszcze jedno... "kulą" tak na przyszłość...


"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

@ Finn synku przyganiał kocioł garkowi z błędami

A co do mnie,z chęcią Ci mogę opowiedzieć ,tylko nie wiem czy mój mąż będzie zachwycony że zdradzam poufne życie osobiste :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
StasiekS    73

@StasiuS tu się zgodzę z Tobą że każdy powinien być sobą,i każdy na swój sposób nad sobą pracuję,jeden w pozytywnym sensie inny negatywnym,

A co do szans,że znajdzie się tego lepszą,jak się będzie nad sobą pracować,to tak jak wygrać w totka 1na milion

Twierdzisz, że facet wykształcony, który lubi czytać książki, dba o siebie, umie dobrze gotować a w wolnych chwilach ćwiczy karate, jeździ na rowerze i uczestniczy w różnego rodzaju koncertach czy wystawach ma takie same szanse na znalezienie dziewczyny niż ten, który po pracy czas wolny spędza przed telewizorem lub z kolegami na piwie?

 

W końcu coś się ciekawego dzieje. Czekajcie chwilę, to sobie chipsy przyniosę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Czasami nieiwykształcony obibok ma fajną kobietę,a ten co się stara i mu się należy super partnerka nie ma wcale

Musi trafić swój na swego i tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
StasiekS    73

Ale jakie szanse ma ten obibok a jakie ten wykształcony na znalezienie dziewczyny? Nie zwracasz uwagi na takie rzeczy jak poznajesz jakiegoś faceta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

@Finn i ciesze się z tego że potrafisz zorganizować swoję życie.I wszystkiego dobrego.I o Twoje latka się nie martwie ;)

A co do mnie,odnosisz dobre wrażenie,nie ma już miłej Ani25.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FINN    1478

a czy ja mówiłem, że "była" miła Ania25?? nie przypominam sobie?? ;)

 

@stasiu, obibok ma większe szanse dla tego, że nie musi pracować , starać się o dobry poziom życia, a w tej gonitwie za tym, po prostu nie zawsze ma on czas aby ułożyć sobie prywatne życie... a obibok, jak to obibok, robić sie nie chce to i ma czas bajerować laski, a że takie lubią adoracje 24h/dobe to on to potrafi wykorzystać.. ;)


"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
StasiekS    73

Ale mi chodzi o normalne dziewczyny a nie jakieś lalunie z dyskotek. I przypuśćmy, że wykształcony nie goni za pieniędzmi za wszelką cenę tylko pracuje normalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

@Finn no niestety musisz się pogodzić z dużym rozczarowaniem.Że czasem to co się podoba nie jest zawsze osiągalne.Powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FINN    1478

Stasiu, to i znajdzie normalną dziewczynę... ;) tylko po woli i bez pośpiechu , znajdzie się taka... wiem to z doświadczenia... ;)

 

@aniu, pogodzić ale ja nie mam z czym ?? nie mam żadnego rozczarowania, wręcz przeciwnie, powody do radości ;) nie dziękuję bo nie widzę ku temu powodu...

A tak na marginesie, znasz te przysłowie kto komu ustępuje?? to ja będę ten mądrzejszy( niech stracę ;P ) i zakończę z tobą tą powiedzmy to konwersacje, bo jakoś nie widzę tutaj nic produktywnego co by mogło wnieść ciekawego do tego tematu... :D


"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

@Finn masz rację skończmy to coś co zaczęliśmu,niech mądrzejszy wygra :D

I powiem Ci że sądziłam że ujrzałam dno ludzkiej głupoty,ale spotkałam kogoś ,dzieki komu dowiaduję się ,że ta studnia nie ma dna :P

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

@FINN I @Siwy7406, dlaczego prowokujecie koleżankę do kłótni na forum? i zaśmiecacie ten temat prywatnymi wywodami, jeden ciągle upomina kolegów ażeby się ogarnęli a drugi przyzywa moderatora do zamknięcia tematu bo jest zaśmiecany, a sami co robicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FINN    1478

Kolego @Mat, z całym szacunkiem do roli moderatora, ale jak pisałem w moim poście wyżej, zakończyłem rozmowę z Koleżanką Ania25, tak jak napisałem , tak i zrobiłem... więcej grzechów nie pamiętam, za wszystkie bardzo żałuję , proszę o łagodny wymiar kary... ;)


"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Dosyć tego, na PW żale a nie tu !!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Nie bardzo jestem w temacie (przerwa wakacyjna) a chciałbym powrócić z tym że nie widzi mi się czytać wstecz pewnie z 40 str. , więc niech ktoś będzie tak miły i mi powie na co zapisy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FINN    1478

@dmianzbr,przeczytaj ostatnie dwie strony.... ;) tam jest esencja... ;)

 

Kolego, Mat, to nie sa żale... to jest tylko pokazanie, dla wszystkich użytkowników oraz ostrzeżenie przed "naszą" koleżanką... jeśli ktoś tu powinien dostać ostrzeżenie to na pewno nie my!! bo z tego co mi wiadomo , jak na razie jest nas trzech...

 

Dziękuje i dobranoc...

 

EDIT:

 

Odnoszę dziwne wrażenie, że czegoś tu brakuje.... Prawda @StasiekS?? ;)

było nas trzech a teraz został tylko jeden?? ;)

Edytowano przez FINN

"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Powiedziałem na PW, nie tu, wszystkie tego typu posty będą usunięte, a jak nie pomoże, to zamknę ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

@MAT no niezamykaj tej powiesci, ona juz 3lata sie kreci.


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Nie zamykam, ale też nie pozwolę nikogo tu publicznie szykanować, bo to nie jest miejsce na tego typu wywody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

Ale przeciez nikt tu nikogo nie szykanuje.


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DEMON79    1

W tym temacie można wypowiedzieć się jednoznacznie:że teoria potwierdza regułę, z przykrością trzeba stwierdzić,że na wsi były,są i będą tzw.buraki ,udające super macho,pełna kultura(spoglądając na właśnie to forum),a w rzeczywistości totalny wieśniak,co jego mocną stroną jest tylko język w gębie.I tu nie wymienię szanownych panów,bo znów dostane ostrzeżenie,od moderatora. :ph34r: Pozdrawiam wszystkich w temacie,który właśnie opuszczam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

no wpadl moderator, spustoszenia narobil i teraz pi.....dzi nuda


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bobytempelton    161

http://rozmowywtoku.tvn.pl/wideo/atrakcyjny-bezrobotny-szuka-bogatej-zony-fragment-programu,494533.html

Luknijcie na ten odcinek, jakieś 10dni temu może 7 dni temu był odcinek o rolnikach, niektórzy jechali po ludziach z naszego fachu... obejrzyjcie tych leworęcznych z marmoladą zamiast mózgów :D


Ze względu na poziom niektórych użytkowników odpisuje na konkretne posty lub na pw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Już w najbliższą niedzielę 31 marca 2024 roku o 21:20  w TVP1 pokazane zostaną wizytówki rolników kandydujących do 11 edycji programu Rolnik szuka żony.
      https://www.facebook.com/100068842099677/posts/pfbid0cmEG3uYipVmh5j7CKx9xVcTAvyg1s4gNy4PNBRZXXxQ5jzPjzsYio44uA9iw4osel/?app=fbl
       
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj