marcin974

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

Polecane posty

19Damian89    0

No widzisz mowilem ze sie uda :P a z Kwiatami to gruba przesada chlopaki uwierzcie mi on nawet nie ma 18lat wiec troche by wygladalo to staroswiecko jak by mial kolo 30 to spoko mozna na takie akcje sobie pozwolic ;) ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

Nie nie nie są złe zapomnaiłem o Tobie fakt troche i gadałeś dobrze tylko ostatnai strona to sobie jaja troche robiłeś ;) Jak ja sie starałem ją zaprosić. Co to rodzicow to mnie lubią co jak co :P Tatą piłem z maą też w sylwka takze ok. a do kolegi lukasz. To ja ją prosiłem aby psozła ze mna na wesele brachola. I wszystkim którzy pomagali a nie zostali wymienieni Dziękuje


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lordhagen    283

Czesiu moje gratulacje, tyle że mogłeś sie z radością ograniczyć, bom sie uczył na sprawdzian a tu telefon piłuje w biurko ;D

Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

Dobra już cicho cicho. Trzeba ochłonąć jutro kolęda ;) Całe wybudowanie musze obskoczyć


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukasz1987    61

To jej na weselu nie odstępuj, a kwiaty to zawsze są dobre niezależnie od wieku.


Nienawidzę Naszej Klasy, Fotki i Grona, strony dla osób szukających przyjaciół wśród ludzi, których nie znają

Nie będę dyskutował z idiotami, sprowadzą Mnie do swojego poziomu wykończą doświadczeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

No. Teraz to ja musze sie troche zrelaksowac i tak u niej sie troche zrelaksowałem. ;) Trzeba przeczytać RPT bo dopiero kupiłem :P:D


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aadams7    0

kwiaty zawsze działają... czesio gratujacje... dobrze bedzie i nie masz za co dziekować


Po długie nieobecności na agrofoto wracam z tytułem inż. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19Damian89    0

no to moje gratulacje Czesio wierzylem w ciebie ze dasz rade ;) ... teraz tylko idz za ciosem ale po malu nie na sile i bedziecie para juz moze do wesela .. no dobra rada nie odstepuj jej na krok chyba ze do WC bedzie szla to nich idze sama :P .. bo ja jak bylem ze sowja i bylem swiadkiem to ciagle latalem po sali i nie mialem czasu dla laski zeby nawet z nia potancowac, ale pozniej juz sam mialem dosc tego jak i ona i bawilem sie z nia od czasu do czasu skoczylem po flaszke..

 

 

no no mi dzis mija 20 miesiecy z moja jak ona ze mna tyle wytrzymala.

 

Ja tam do kwiatow nie jestem przekonany ale wiem ze na walentynki musze roze kupic bo obiecalem :D.

 

A co myslicie o oswiadczeniu sie w Sylwestra tak o polnocy?? ostatnio moja dziewczyna to podsunela mowiac ze jak bedzie w cizy to mi powie w moje urodziny albo w sylwestra o polnocy i tak pomyslalem zeby sie oswiadczyc przy blasku petrard co o tym sadzicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukasz1987    61

Do sylwka to jeszcze trochę ;) Ja ze swoją pierwszą to od gimnazjum do II roku studiów. A z obecną to od 1.01.2010 około 0:30


Nienawidzę Naszej Klasy, Fotki i Grona, strony dla osób szukających przyjaciół wśród ludzi, których nie znają

Nie będę dyskutował z idiotami, sprowadzą Mnie do swojego poziomu wykończą doświadczeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damian18    3

czesiu tobie nie RPT w głowie tylko za naukę tańca się bierz to nie są łatwe rzeczy wbrew pozorom;p przez te 4 minuty musi być ciekawie i przyjemnie w tańcu. a wesele to sporo tańczenia wiem po sobie byłem już na kilku z dziewczynami i tylko tańczyć chciały i trochę się przeszkoliłem przez te wesela ale mistrzem to nie jestem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19Damian89    0

No no ja zawsze wywyjalem a jak poszedlem pierwszy raz ze swoja to jej po nogach chodzilem i wyzywala na mnie zebym sie nauczyl tanczyc do nastepnego wesela na ktorym bedziemy razem a bedzie to pod koniec sierpnia u jej siostry.

 

Wiem ze do sylwka jeszcze sporo czasu i dobrze bo mam duzo czasu do zastanowienia sie jak to rozegrac i zdarze chyba pierscionek kupic ;) chociasz myslalem tez zeby to zrobc jak nasie rodzice sie spotkaja bo i takie cos ma nastapic ponoc co mnie troche stresuje ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

Zła wiadomość. a raczej 2. Okazało sie że jej chłopak Nie chce jej pozwolić isć zem na na wesele..... ;) Pozostało mi tylko jedno... Narazie wam


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lordhagen    283

Bez wygłupów. Rozumiem, że różne rzeczy przychodzą do głowy, ale Czesiu, chcesz wyglądać jak taka jedna pop...dolona panienka z mojej klasy? Ona co chwile chce sie wieszać, ciąć, topić, rzucać pod kombajn, tir, czołg, samolot, zeskoczyć z Pałacu Kultury, utopić sie w Wiśle. Robi tragedię, jakby po nią egzekutor przyszedł i do drzwi pukał, albo jakby jej żreć przez tydzień nie dali, a to dlatego, że chłopak zerwał z nią 3 raz w ciągu miesiąca. Szkoda słów. Toż to dziecinne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

Nie, po prostu trzeba złamać obietnice noworoczną. Powiedziałem żen ie wypije do nastepnego sylwka. Teraz wypije. Nie mogła od razu mówic że ma kogoś i moga być komplikacje? Człowiek sie nacieszył. Dobrze że nie zaklepałem miesjca


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukasz1987    61

To ona jeszcze chłopaka ma to sytuacja się komplikuje. Podaj namiary wystawimy reprezentację A-F i chłopak się zgodzi po naszych namowach ;)


Nienawidzę Naszej Klasy, Fotki i Grona, strony dla osób szukających przyjaciół wśród ludzi, których nie znają

Nie będę dyskutował z idiotami, sprowadzą Mnie do swojego poziomu wykończą doświadczeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damian18    3

myślę że czesio nie myśli o takich głupotach i miał na mysli libacja alkocholową

 

spużniłem się o 2 min

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19Damian89    0

To ona jeszcze chłopaka ma to sytuacja się komplikuje. Podaj namiary wystawimy reprezentację A-F i chłopak się zgodzi po naszych namowach :P

 

 

dobrze gadasz wpadniemy do niego w 5 pod dom, pogadmay "kulturalnie" i sie chlopak zgodzi bez zadnego problemu tylko podaj namiary chetni napewno sie znajda ;)

 

 

Czesio sytuacja naprawde bardzo skomplikowana nie ma co ukrywac, moze najlepiej jej powiedziec wszystko co masz do stracenia raczej juz nic, powiesz jej co do niej czujesz i wogole ze chciales isc z nia na wesle zeby sei do niej zblizyc i poznac ja lepiej miales nadzieje ze bedziecie razem i takie tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

Wcale nie przyszło mi to do głowy z tą reprezentacją AF. Ale nie głupi pomysł. Chyba wiem mniej więcej kto to jest ktoś z tej paczki co z nami bywała na agromie 2x golf III Bo kiedyś no buzi dobie dali jakis miesiąc temu. No ale jeju mówił jej brat że oni nic nei ten. A on też był po rozstaniu z kobietą. I trafił pewnie swój na swego. Taki tam leszcz. Ale jeżeli z nim będzie szczęśliwa to niech tak pozostanie. :D

 

Nie chcę więcej wiedzieć. Czego oczy nie widzą tego sercu nie żal.... ;) PS do admina. Aby skombinowal jakąś emotke beczącą bo brakuje jej :P


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19Damian89    0

Łukasz ale z tego co pisalas to juz kilka razy dostales łomot :P a mozesz powiedziec gdzie cie tak uzadzili ;) Ja sie chetnie przylacze jak to gdzies blisko mnie to czemu nie.. no wiesz jak bedzie z nim szczesliwa a jak on ja jeszcze bardziej skrzywdzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolo99    1

Czesiek Ty to chyba sobie jaja robisz, nie prowokuj już więcej tutaj nikogo na tym forum. Już widzę jak się zwijasz ze śmiechu pod biurkiem po każdym poście. A teraz jak wszyscy zaczęli ci gratulować nie było to już dla Ciebie takie śmieszne, więc postanowiłeś znowu wszystko odwrócić.

 

Nie wiem już co o Tobie myśleć, robisz sobie jaja z porządnych ludzi.

 

Albo miałeś trudne dzieciństwo i szukasz dowartościowania :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

Nie. Naprawde tak jest. Nie musis wierzyć. andrzej moze potwierdzić. Nie robie sobie jaj z was. Taka prawda. Nie wiedziałem ze ma chłopaka. Nie powiedziała. Ale on nie chce żeby poszła. Fakt wczoraj gadała z 3 godziny z kimś...


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolo99    1

Czyli kręci na dwa baty?

Może nimfomanka?

 

Kto wie ilu jeszcze ma:/ (nie chcę jej obrażać)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukasz1987    61

Na Lubelszczyźnie. Teraz się trochę podszkoliłem z byczkami z hodowli przy ich przestawianiu to tak źle nie jest.


Nienawidzę Naszej Klasy, Fotki i Grona, strony dla osób szukających przyjaciół wśród ludzi, których nie znają

Nie będę dyskutował z idiotami, sprowadzą Mnie do swojego poziomu wykończą doświadczeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aadams7    0

ehhehe @kolo99 dobry jesteś... ja to juz nie wiem czy ci czesio wspólczuć czy gratulować, czy sobie jaja robisz czy co... ale stwierdzam że chyba jajcasz z ciebie.


Po długie nieobecności na agrofoto wracam z tytułem inż. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
    • Przez radekz200
      Zapraszam do dyskusji na temat nowej seri 👍
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj