marcin974

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

Polecane posty

marcin974    30

To są tylko moje spostrzeżenia, obserwacje. Ty Ewelinko starsza jesteś i pewnie masz większe doświadczenie więc udziel nam rad :P


Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edek18    0

Nio starsza nie starsza,ale wiele nie przeżyłam :P ale dobrze mowicie...Ja gdybym byla w takiej sytuacji i miała wybierać co bym chciała usłyszeć hehe to by były czeste spacerki z początku :P i tak powoli do celu...a nie,że jedno spotkanie i chcesz ze mna chodzić to juz nie ma u mnie takiego poparcia :P chyba,że po bułki do sklepu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13091993    0

Macie rację :P Jeżeli się nie ośmielę to napiszę na NK czy chce się spotkać , w okolicy pięknie pachnie rzepakiem to będzie nastrojowo :P . Powiem jej jeden z moich wierszy :P


Wiosna nadchodzi !!! Mówisz masz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin974    30

Wkrec cos ze ostatnio nie mogłeś zasnąć bo myślałeś o niej i sobie ułożyłeś taki wierszyk... :P


Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19Damian89    0

no no tylko moze z tym wierszem to poczekaj jak bedziecie razem i wtedy jej powiesz ze jak ja tlyko zobaczyles to juz ci sie spodobala i kiedys tak przed snem o niej myslales i ci sie jakos tak samo wierszyk ulozyl o niej, do niej. no no to najlepiej podejdz i powiedz czy ma ochote isc z toba na spacerek i wtedy wyczujesz jak sie wam gada wymienicie sie numerami i majtkami(zart). no i wiesz jak bedziecie sie roztawac to spytaj sie kiedy ja po raz kolejny ja zobaczysz bo chcialbys z nia sobie pospacerowac i pogadac bo bylo bardzo fajni i milo i ze masz nadzieje ze jej sie tez podobalo .. pier pogadajcie o piedolach (o pogodzie, o szkole, o widokach itp),potem czym sie interesuje co lubi robic w wolnych chwilach itd.. ty jej pewnie powiesz to samo co lubisz robic no a potem tak wiesz mozesz podpytac jakiech lubi chlopakow czy szuka chlopaka i jaki on mial by byc .. potem jej opowiesz pewnie o swoich "wymogach" (tylko nie opowiadaj o byłych) .. i powinno byc dobrze no i o tch snach tez doby pomysl.

 

uu Andrzej a to pewne juz na 100% ze nic z tego nie bedzie czy jest jakis cien szansy na to ze jednak bedziesz z nia?

 

oo Widze ze kolezanka dolaczyla sie do dyskucji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edek18    0

No a noż ją porwiesz jeszcze na ten wiersz :P tylko nie podgloloruj czegos co bedziesz mowil bo kiedys sie moze odwrocic przeciwko Tobie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ferdek1    8

Na tym spacerze to słuchaj co ma do powiedzenia, a nie co ty byś chciał usłyszeć i z tym wierszem to za bardzo nie koloryzuj


wniosek o płatność złożony,kontrola przeprowadzona-czekam na kasę...no i kasa wpłynęła na konto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19Damian89    0

kolezanka ma racje ze lepiej uwazac na slowa co sie mowi zeby sie nie wkopac i za miesiac dwa nie gadac czegos zupelnie innego .. wiec lepiej byc szczerym ..

 

a co do tego sluchania co chce usyszec to predzej dziewczyny tak maja ze chca szczerosci ale jak powiesz szczerze dziewczynie ze np. jej ta fryzura nie pasuje albo w tej bluze jej nie do twarzy to o boze sluchania nie znasz sie i wogole .. a jak powiesz ze pieknie to zaraz ze klamiesz . i wez tu im dogodz .. no ale najlepiej byc szczerym chociasz to czasem boli nie ktorych ale lepiej szczerze pogadac niz jakies nie dopowiedzenia i nie wiedziec co i jak ..

 

no i zycze powodzenia ze uda ci sie ja wyciagnac na nie jeden spacer i bedziecie milo spedzac czas razem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edek18    0

Jak jest normalna dziewczyna to i te negatywne spostrzezenia przyjmie z pokora :P no,ale wiadomo,ze by wolała słyszeć same zalety :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19Damian89    0

no widomo ze wy byscie chcieli same zalety slyszec ... no ale nie raz mozna powiedziec tak delikatnie zeby jej nie urazic ..

a tym mowieniem to ja raz sie wkopalem .. powiedzialem ze slicznie dzis wyglada .. a potem sie czepilem bluzki ze jej nie pasuje .. no i sluchalem zdeczka troche no ale ze ja juz z nia jestem rok to tam male piwo taki szczegol hahaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edek18    0

Hehehe nie źle się wkopałeś :P no przeciez delikatnie swoje zdanie zawsze mozna :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13091993    0

Wszyscy mądrze gadacie , na początek jak będziemy na spacerze to powiem jej mój wiersz o rzepaku , gdyż wokół jest go dużo , potem pogadamy , a na koniec powiem wiersz o niej , oczywiście jeżeli będzie chciała się spotkać :P . Dziewczyna pochodzi z gospodarki (50ha) więc doceni poezję dotyczącą rolnictwa .


Wiosna nadchodzi !!! Mówisz masz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19Damian89    0

no moze ma konto na agrofoto :P i nawet nie wiesz ze to czyta haha .. no widzisz a daleko od ciebie mieszka? no ale widze ze poeta z ciebie ze szok .. no no oby jej te twoje wiersze sie spodobaly .. no to ty sie tam z nia umawiaj bo jak bedziesz sie tak czail i czail .. to ci jeszcze ucieknie :.. no ale mysle ze sie wkoncu odwazysz i ja jeszcze w tym tygodniu co najmniej na jeden spacerek zabierzesz ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13091993    0

Mam nadzieję :P Wiem , że ona nie leci na byle kogo , ja niby dobrze się uczę , mamy 80 ha i 5 dzierżawy , i takie tam , ale wszystko zależy od Niej :P Dzięki wam za rady , miałem kilka dziewczyn przed tą , ale tamtych nie kochałem , może jedną , dziś jesteśmy dobrymi przyjaciółmi i wspominamy z wypiekami na twarzy stare czasy , mam nadzieję , że nie wrócimy do siebie .


Wiosna nadchodzi !!! Mówisz masz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535
Dziewczyna pochodzi z gospodarki (50ha) więc doceni poezję dotyczącą rolnictwa .

Uwierz mi ze z tym rożnie bywa :P


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13091993    0

Mam nadzieje , że w tym przypadku nie masz racji . Może nie będzie tak źle , zresztą nikt nie wie ci w Jej główce siedzi :P


Wiosna nadchodzi !!! Mówisz masz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Ja tez miałem tako nadziej i się rozczarowałem :P


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13091993    0

A ja cały czas o Niej myślę :P . Fajnie bu było mieć taką dziewczynę , może uda mi się oczarować Ją moją inteligencjom


Wiosna nadchodzi !!! Mówisz masz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Widzę że to samo u ciebie co umie. Może tobie się uda. Życzę powodzenia.


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13091993    0

Dzięki szczere , też mam nadzieję , Andrzej , rozumiem Cię , miałem to 1,5 roku temu , bo ktoś jej nagadał , że coś na nią mówiłem , przez to straciłem najlepszego przyjaciela itd. . Dziś życzę jej żeby starą panną została , a przyjaźni tak mi szkoda .


Wiosna nadchodzi !!! Mówisz masz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

A ja życzę żeby sobie ułożyła szczęśliwie życie. Szkoda tylko ze nie zemną :P


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13091993    0

Może Andrzeju poświęcimy się i zrezygnujemy z rolnictwa ? Tyle , że ziemię kocham tak samo jak kobietę :P

 

Tylko Bóg wie jaką drogę wybrać . On nam powie , ja Mu ufam , bo uczynił w moim życiu cud ...


Wiosna nadchodzi !!! Mówisz masz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Czy ty jesteś moim sobowtórem?? Pokaz mi fotek tej dziewczyny. Jeszcze się okaże ze są podobne.


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Ja swoją poznałem jak miała 13...

Daj fotkę na gg albo linka na PW


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Już w najbliższą niedzielę 31 marca 2024 roku o 21:20  w TVP1 pokazane zostaną wizytówki rolników kandydujących do 11 edycji programu Rolnik szuka żony.
      https://www.facebook.com/100068842099677/posts/pfbid0cmEG3uYipVmh5j7CKx9xVcTAvyg1s4gNy4PNBRZXXxQ5jzPjzsYio44uA9iw4osel/?app=fbl
       
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj