marcin974

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

Polecane posty

marcin974    30
porzadki tez trzeba robic :):) ale smiesznie bylo zapewne :)

No ponure dla użytkowników nie było jak moderator moderatora podrywał :)

Wiesz, Andrzej był "Kawalerem do wzięcia" a ja tą drugą połówką, ale ktos zrobił z nas gejów i lesbijki, do tego jeszcze Panowie zaczeli pisać o ziołach, alkoholu i kompletny porządeczek został zrobiony...

 

hehe toscie niezle sie rozpisali a tak zapytam kiedy zaczeliscie pisac ?

 

temat zaczoł @marcin974 5 lipca 2007r o godzinie 6:31, pierwsza część liczyła 256

stron tak więc już troszkę piszą... ja sie dołączyłem niedawno... prawda;> w tej cześci też sie uwodziliście;p ale mniejsza z tym nie roztrząsajmy tematu i nie denerwujmy Marcina;d %%% mi nie potrzebne

 

Tak, któregoś wieczorku zasnąłem z tym pomysłem a na drugi dzień raniutko założyłem bo mnie ciekawiło co z tego tematu wyjdzie, miałem obawę ze ten temat będzie zamknięty to był jeszcze czas kiedy jeszcze wcale nie myślałem być moderatorem i jak sie okazało miesiąc później zostałem nim, zakładając ten temat miałem jeszcze 14lat :)

 

A teraz cieszy sie powodzeniem, nie tylko w wśród mężczyzn ale i kobiet no i w reklamie forum...

...na forum założonych ponad 10tyś wszelakich tematów o tym jaki ciągnik wybrać, jak orać pługiem obrotowym, jak siać, jakie piwo smakuje lepiej czy w końcu jak poderwać dziewczynę...

 

 

:) :)


Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xena    0

i co przewidywales marcin ze bedzie takie zaciekawienie tym tematem ?bo najlepsze pomysly to te spontaniczne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin974    30

Racja, właśnie te spontaniczne najlepsze :)


Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mateush    2

w sumie na tzw. "spontanie" udaje sie wiele żeczy osiągnac... i to bardzo częto nie zamiezenie.... ale i tak szczerość najwazniejsza...


sprzedam wałek strunowy szer 2,2m z dociskiem pojedyńczy dzielony zapraszam po info na PW lub gg PŁUG RABE 4+1 w stanie idealnym na ażurach cena do uzgodnienia możliwośc przesłana zdjec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martina    39

Moi kochani chłopcy :) Z okazji ,,Dnia chłopaka" życzę wam wszystkiego najlepszego i dobrego, szczęścia w miłości i życiu. Aby każdy z was (który jeszcze nie znalazł swojej drugiej połówki) odnalazł ją i był szczęśliwy :)

 

BUZIAKI dla was :) :) :) :) :) :) :)


Rolnik z zamiłowania, ratownik z powołania :)

Jeśli potrzebujesz czegoś z DeLaval pisz na PW :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xena    0

alez Chłopaki niema za co :) hehe <cza sie jAKOS podlizac byscie mnie nie wywalili :) >

 

Marta piekne zyczenia :) hehe :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Dziękuje :):):):):)


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klama    13
Moi kochani chłopcy :) Z okazji ,,Dnia chłopaka" życzę wam wszystkiego najlepszego i dobrego, szczęścia w miłości i życiu. Aby każdy z was (który jeszcze nie znalazł swojej drugiej połówki) odnalazł ją i był szczęśliwy :)

 

BUZIAKI dla was :):):):):):):)

 

Dziekujemy i dla was wszystkich tez :) Heh


KPK - Ochrona

Zapraszam na moje konto YT /user/klama958

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś cisza dziś na Af. Zaglądam sobie do tego tematu a tu też niebardzo jest co czytać. Gdzie są naczelni uwodziciele? :) Dziewczyny a może Wy powiecie jakie macie sposoby na uwodzenie? :)


sprzedam

Opryskiwacz Pilmet 

www.olx.pl/oferta/opryskiwacz-pilmet-2018-18-m-2000l-nie-hardi-rau-evrard-CID757-IDxqwma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xena    0

JA sie chyba nie wypowiem <lol> bo niewiem :) wg mnie rozmowa jest pierwszym waznym krokiem ;] :) ciemna w te klocki jestem ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli jednak coś tam wiesz :) Jak zaczełaś to kontynuuj :)


sprzedam

Opryskiwacz Pilmet 

www.olx.pl/oferta/opryskiwacz-pilmet-2018-18-m-2000l-nie-hardi-rau-evrard-CID757-IDxqwma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xena    0

wiesz ja nikogo jeszcze nie podrywalam :) <lol> ani nie uwodzilam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lysyrolnik    17

Serio mówisz ? Heh kurcze taka "laska" (czyt. ładna dziewczyna) i jeszcze nie uwodzi? A nie,przepraszam; to Ty powinnaś być uwodzona przez nas:)


Honda - The Power of Dreams :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535
Serio mówisz ? Heh kurcze taka "laska" (czyt. ładna dziewczyna) i jeszcze nie uwodzi? A nie,przepraszam; to Ty powinnaś być uwodzona przez nas:)

 

a niby czemu?? Moze i ona uwodzić :)


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milanreal1    319

O uwodzenie powinnyśmy się spytać tej 13-latki co dziś mamą została. Słyszeliście?


Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xena    0

ja sie nie uwazam za pieknosc jestem normalna dziewczyna. kiedys próbowałam zarywać do jednego takiego ale niestety nie jestem w jego typie . :) jak i reszty wiec ja sie nie trudzę z uwodzeniami :)

 

chyba 14 badz 15 a ojcem jest 13 letni facet choć bylo w jednej z gazet ze klucil sie z kolega kto jest ojcem :) <dzieki rodza dzieci> hehe to ja jzu za stara jestem :)

 

 

//Koleżanko nie piszemy post pod postem tylko używamy narzędzia edycja. zapoznaj sie z regulaminem!!!! obowiązującym na forum

Edytowano przez Balzak
Łączenie postów i literówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mateush    2

cicho wszędzie, głucho wszedzie... @xena ja jakos nie moge uwierzyć, ze sie Tobą nikt nie interesuje... albo nie ma odwagi zagadać albo nie wiem... ale w sumie dziewczyna tez sie jakoś wysilić powinna żeby chłopaka zdobyc;d zapolować czasami;p


sprzedam wałek strunowy szer 2,2m z dociskiem pojedyńczy dzielony zapraszam po info na PW lub gg PŁUG RABE 4+1 w stanie idealnym na ażurach cena do uzgodnienia możliwośc przesłana zdjec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milanreal1    319
chyba 14 badz 15 a ojcem jest 13 letni facet choc bylo w jednej z gazet ze klucil sie z kolega kto jest ojcem :) <dzieki rodza dzieci> hehe to ja jzu zastara jestem :)

Chyba pomyliłaś sytuacje. O tym 13 letnim ojcu to w Anglii było. A mi chodzi o to że dziś w Krakowie dziecko urodziła 13-latka. Ojciec ma 16 lat. Co jak co ale tempo ma...


Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xena    0

oj oj oj ;] hehe wiesz no jak sie juz jest razem to obie strony powinny dbac o siebie by niestracic.

a co do mojej osoby to nie wiem niejestem raczej z tych co uwodza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzieci tak wcześnie teraz dojrzewaja ...

 

Xena to szukaj innego :)


sprzedam

Opryskiwacz Pilmet 

www.olx.pl/oferta/opryskiwacz-pilmet-2018-18-m-2000l-nie-hardi-rau-evrard-CID757-IDxqwma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Już w najbliższą niedzielę 31 marca 2024 roku o 21:20  w TVP1 pokazane zostaną wizytówki rolników kandydujących do 11 edycji programu Rolnik szuka żony.
      https://www.facebook.com/100068842099677/posts/pfbid0cmEG3uYipVmh5j7CKx9xVcTAvyg1s4gNy4PNBRZXXxQ5jzPjzsYio44uA9iw4osel/?app=fbl
       
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj