marcin974

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
pawlus224    2624

Ten "agresor" to coś jak autoalarm - czasem się zacina i ciężko wyłączyć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lordhagen    283

Ja też jestem spokojny, ale czasami trafiają się tacy ludzie i takie sytuacje, w których jakbym mógł, to bym z nerwów Bizonem rzucał. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19Damian89    0

Od 17 lutego regularnie. Wcześniej to od listopada okazyjnie 2x na miesiąc. Poza tym, że w końcu wyglądam jak trza, a nie jak jakiś chudzielec, to czuję się lepiej. Przydaje się. No i jak pakuję, to pozwala mi to na te 2 godzinki nie myśleć o dziewczynie tak intensywnie. I z kumplami zawsze śmiech jest. ;)

 

Ja jestem chudy i do mnie jakos nikt nie ma problemu wystarczy wyrobic sobie raz opinie i teraz juz tylko byc szanowanym przez innych w podstawowce kazdego ustawialem a teraz nikt nic do mnie nie ma chociasz ostatnio u mojej laski w miescie jakis koles cos do mnie sie plul szli w 3 ja z nia to sie nie odzywalem ale jak bym mial zly humor to bym nie wytrzymal. ale macie racje nie ma co sobie dac wejsc na glowe bo wtedy juz bedzie po tobie jak raz ci taki zacznie sie panoszyc a ty nic nie zrobisz albo ulegniesz to juz amen...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lordhagen    283

No to Damian masz szczęście, a ja wcześniej hmm... delikatnie mówiąc nie byłem zbyt mądry. Teraz wydoroślałem i zmądrzałem, to widzę, ale co było w podstawówce to szkoda gadać, a zawsze znajdzie sie jakiś cwaniak który sie przyczepi bez powodu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19Damian89    0

Takich to jest pelno a szczegolnie jak idzie kilku i nie maja co robic moze na wsi jest tego mniej bo tam kazdy kazdego zna ale jak u mnie w miescie to wiesz oni trafia mnie potem ja zrbieram ekipe wpadamy do nich no i sie zabawa kreci bez konca zrobilo sie juz cieplej to znow bedzie ciekawie pewnie na osiedlu.

 

Mnie dzis moja od rana zdenerwowala lekko pisze mi ze mam byc na 12 i juz bo chce isc zebym z nia poszedl do kosciola na 12:30 a nie chce mi sie ze szok..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stachux    6

19Damian89 skąd ja to znam mam to co niedziele i tak samo jak Ty mam strasznego lenia...


KPK Kumurun Team...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19Damian89    0

@DejmondSamWDolinie jak jezdzilem na imprezy kolo mojej to tma koles wywijal w mundurze strazackim to czasem nie byles ty??

 

no ale poszla sama rano wiec spoko nie musze sie spieszyc teraz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawlus224    2624

Takich to jest pelno a szczegolnie jak idzie kilku i nie maja co robic moze na wsi jest tego mniej bo tam kazdy kazdego zna ale jak u mnie w miescie to wiesz oni trafia mnie potem ja zrbieram ekipe wpadamy do nich no i sie zabawa kreci bez konca zrobilo sie juz cieplej to znow bedzie ciekawie pewnie na osiedlu.

 

Moim zdaniem to nie istotne czy miasto czy wieś , bo znam kilku naprawdę spoko gości co nie kozaczą na osiedlu ale mają poważanie nie bez powodu i z nimi się da dogadac,wypic piwko ;[ A zdarzają się tacy na wsi ,mimo że pochodzą z zabitej dechami dziury gdzie mieszkają przez x lat w drewnianej chałupce ale jak go spotkasz to on jest wielce ważny i skacze do każdego czy go zna czy nie ;)

 

P.S. najgorsza chołota (z wyjątkami oczywiście i bez obrazy) to według mnie młodzież po PGRowska szczególnie w pobliżu miasteczek - tacy to się rzadza , piją palą i poprostu są jakby marginesem społecznym (nie z ich winy)a mają się za panów i "arystokracje" swojego regionu i pobliskich miejscowosci :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie urażając nikogo ale faktycznie nieopodal mnie był PGR na takiej wiosce, to młodzież z tamtych blokowisk to same ŁKS-aki czy WIDZEW-aki leją się między sobą chociaż pewnie żadne nigdy na meczu nie był ;) do łodzi mamy z 70 KM ;[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasek    7

ja widze że panowie bardzo wyrywni są ;) a ja tam wole dyplomacje ;[ na swój sposób heeheheehe :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adamjd6100    3

Witam dyplomacja jest spoko ale do czasu a potem to jest dyplomcja w języku którego tu nie za cytuje bo będom % i rączki do boju ewentyalnie noga ;) ;[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lordhagen    283

Hm znowu trzeba walczyć z durnym zakochaniem na wszelkie możliwe sposoby i próbować o niej zapomnieć, bo nic innego mi na myśl nie przychodzi, a jak mam sie dalej tak męczyć to ja podziękuje, nie skorzystam...

 

Bo jak dla mnie to takie sprawy nie są na wiek 16 lat, ale co poradzić takie życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

Ale wszystko ma swoje dobre strony iu da się przeżyć ;) Ja zaczynam biznes, pracy mam od diabła także radze sobie jak bym to więcej problemów nie miał innych. Jeszcze wróci sama


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lordhagen    283

No, tylko że ja nie chce w ogóle na nią czekać, nawet w tak ukrytej nadziei czyli zajmować sie życiem i liczyć po cichu, że wróci. Trza to zostawić w cholere, bo mi takie rzeczy do niczego na razie niepotrzebne, ale co poradzić, przyszło samo, a odejść nie chce nawet z moją pomocą, ale dam rade cholera mać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Proponuję Wam założyć blogi i zacząć pisać "Opis przeżyć i uczuć wewnętrznych", kto wie może ktoś z Brazylii nakręci o Was telenowelę. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Mam lepszy pomysł róbcie video blog. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarioS    1

Cześć koledzy :(

Jak mnie tu dawno nie było ;)

 

Co powiecie ciekawego ;[


Wole polskie gówno w polu niż fiolki w Neapolu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Już w najbliższą niedzielę 31 marca 2024 roku o 21:20  w TVP1 pokazane zostaną wizytówki rolników kandydujących do 11 edycji programu Rolnik szuka żony.
      https://www.facebook.com/100068842099677/posts/pfbid0cmEG3uYipVmh5j7CKx9xVcTAvyg1s4gNy4PNBRZXXxQ5jzPjzsYio44uA9iw4osel/?app=fbl
       
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj