marcin974

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
masiew    31

ja za swoją chodzilem ponadpół roku. gdy zaczalem ja zdobywac, ona byla z innym. ale bylem uparty i dopialem swego. naprawde warto sie starac chociaz czasem brak sil


wiem co czynię i moje czyny określają to, kim jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

Nie no jak tak mowicie to ja jutro jutro dam mojej popalić ;) Zrobic jakies kolejne dobre wrazenie tlylko co fajka to więcej koleżanek ;) ;)


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mateush    2

bo do kobiety trzeba podejść naukwo;d tzn matematycznie;d matematyka nauka rodzaju zeńskiego tak więc kobietą○ bliska;d tu jest przykąłd równania;d http://c.wrzuta.pl/wi6213/dc48a2b1000c323a4a9cea29/0/kocham%20cie%20-%20rownani%60Q%%14E%08%20

 

ewentualnie łatwo wyprowadzic dowód ze kobieta to wrodzone zło gdy nam da kosza (tak na pocieszenie i otracie łez) http://i.pinger.pl/pgr360/4d98ee4c0028b43248c4115b/kobiety_i_zlo.jpg

 

a nagroda pocieszenia zawsze emoze być ciekawsza;d a nie na fajke wyrywanie osz wy... ;d a mówą w szkole nauka to podstawa;d


sprzedam wałek strunowy szer 2,2m z dociskiem pojedyńczy dzielony zapraszam po info na PW lub gg PŁUG RABE 4+1 w stanie idealnym na ażurach cena do uzgodnienia możliwośc przesłana zdjec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19Damian89    0

no UrsusCzesio nie poddawaj sie i walcz smialo.

 

Ja poznalem swoja dziewczyne (z kotra jestem poltora roku juz ponad) kiedy bylem z jej kolezanka. I zande smieszna (dla mnie) zapraszanie na kawe albo kwiaty nie byly potrzebne mi nigdy. A to co napisal Jerzy ciekawe, ale moim zdaniem dla osob co maja po 30.

 

Ale niegdy tego nie sotosowalem przewaznie zaczynalismy sie pozanawac na osiedlu, jakies imprezie, w autobusie w drodze do szkoly. Zawsze sie jakos numer tel zdobylo kilka razy mi sie zdarzylo ze laska sama ode mnie chciala moj numer, wiec sie pisalo smsy albo na gg sie troche poznawali lepiej i pozniej jakies male spotkanie spacer pogawedka i roznie bywalo. Z wieksozscia z nich mam dobry kontakt do dzis chociasz nic nie wyszlo z tego czasme sie spotkamy pogadamy co i jak w zyciu sie ukalda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bez obrazy ale twój post @13091993 można odebrać jednoznacznie, pisząc ze się dorobiłeś nie świadczy to o tobie, dorobić to się możesz jakiejś rzeczy itp a nie kobiety


FUNKMASTER

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Ja się dorobiłem przyczepy samozbierającej za 5 tys. Za ile ty swoją dziewczynę kupiłeś???


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19Damian89    0

racja kolega 13091993 troche nie zbyl ciekawie to ujol w slowa ze sie dorobil dziewczyny. No chyba ze ma na mysli ze sie dorobil dziewczyny (tej dmuchanej lalki) haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damian18    3

coście się tak chłopaka uczepili??? miał co inego na myśli a napisał co inego;p chyba mu zazdrościcie;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lordhagen    283

Źle się wyraził. Ja bym z uwagi na to, co tutaj kiedyś pisał, radził go zbytnio nie stresować. Wygląda na w porządku człowieka, a nie takiego, który lubi dziewczynki do kupienia... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
look19    30

Czy zapisanie się na kurs tańca,na który chodzi dziewczyna, która mi się podoba jest dobrym pomysłem? Ona tam chodzi z koleżanką.


Jeśli chcesz poznać prawdę na temat Agromy pisz na PW. Na pewno odpowiem. Miałem z nimi do czynienia.

Nie polecam zgrabiarki firmy METAL-TECHNIK z powodu wad konstrukcyjnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Jak najbardziej. ;) Jeszcze jak trafisz do niej do pary. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Możesz zawsze poprosić o to aby pokazała Ci kroki czy coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
look19    30

Dobry pomysł, tylko ona nawet nie wie, że się nią interesuję. Jak do tej pory jej tego nie okazałem. Jak jej to okazać? A może jej nie okazywać tego? Doradźcie coś...


Jeśli chcesz poznać prawdę na temat Agromy pisz na PW. Na pewno odpowiem. Miałem z nimi do czynienia.

Nie polecam zgrabiarki firmy METAL-TECHNIK z powodu wad konstrukcyjnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damian18    3

musisz jej to okazać bo inaczej nic nie zyskasz nie masz wyjścia. a w jaki sposób to nie wiem;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
look19    30

Myślę, że nie mogę zrobić tego prosto z mostu, tylko poprzez sugerowanie jej tego. Nie wiem tylko, jak jej to zasugerować. Wiem też, że jeśli się choćby trochę nie zbliżę do niej, to nie długo ona kogoś sobie znajdzie. Nie chcę działać szybko, ale konsekwentnie ją zdobywać, tylko nie wiem jak...Nie chcę dłużej być już sam. Co prawda nie jestem jeszcze taki stary, aby mi się spieszyło, ale jednych to dotyka szybciej, innych później. Mnie dotknęło szybciej i postanowiłem, że teraz konkretną dziewczynę potraktuję poważnie, bo więcej może mi się już nie zdarzyć taka szansa, że bardzo blisko mnie będzie osoba, w której upatrzyłem sobie kogoś wartościowego. Przez lata samotności i edukacji doszedłem do wniosku, że nie gra dla mnie zbytniej roli wygląd zewnętrzny, ale to, co siedzi w środku tej osoby.

 

EDIT: Czy ktoś z was wie, jak okazać dziewczynie swoje zainteresowanie nią?


Jeśli chcesz poznać prawdę na temat Agromy pisz na PW. Na pewno odpowiem. Miałem z nimi do czynienia.

Nie polecam zgrabiarki firmy METAL-TECHNIK z powodu wad konstrukcyjnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19Damian89    0

jak okazac mowisz? no to moze na poczatek zerkaj na nia jak sie spojrzy to usmiechnij sie do niej ladnie jak ona tez sie usmiechnie to juz jakis plus gorzej jak zrobi krzywa mine to moze byc ciezko. Pozniej nie wiem jakos sie wkrec zeby byc z nia w parze w tancowaniu. Jak bedzie ci dobrze szlo to nic po jakims czasie po pros ja czy byscie mogli sie umowic i spotkac pocwiczyc kroki u niej albo u ciebie. no jak sie spotkac to wiesz sam ze te kroki to bedzie szczegol wtedy staraj sie z nia porozmawiac na luzie co lubi i takie tam. torche pociwczcie mozna sie tez przy tym po wyglupiac bedzie wesolo (zalezy to tez jaki ona ma charakter moze jej sie nie spodobac). no i wtedy bedziesz juz wiedzial co i jak, jak bedzie dobrze to idz za ciosem i spotykajcie sie czesciej rozmaiwajcie i wogole az wkoncu bedziecie razem. a i miedzy czasie numer zdobac chyba ze juz masz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
look19    30

Stokrotne dzięki. O taką poradę mi chodziło. Teraz już wiem, jak to rozegrać.


Jeśli chcesz poznać prawdę na temat Agromy pisz na PW. Na pewno odpowiem. Miałem z nimi do czynienia.

Nie polecam zgrabiarki firmy METAL-TECHNIK z powodu wad konstrukcyjnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damian18    3

Damian widzę ze dobry w te klocki jesteś;p ja swojego obiektu westchnień nie widziałem 2 dni z powodu wyjazdów do siedlec na jazdy nauka jazdy;p z tego co piszesz wynika ze jest dobrze ona się uśmiecha do mnie ja do niej sporo gadamy więc może coś z tego wyjdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19Damian89    0

Czy dobry w te klocki to nie wiem. No wiesz jak laska sie usmiecha do ciebie to juz jakis krok w przod do dalszej znajomosci. Jak sie do ciebie usmiecha to mozesz jej to powiedziec ze ma ladny (slodki) usmiech. no widzisz ty swojej dwa dni nie widzialas ja ze swoja widze sie tylko raz w tygodniu ale jakos dajemy rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
look19    30

To jak widzisz się z nią tylko raz w tygodniu, to musicie bardzo za sobą tęsknić. Ja to nie wiem, co bym zrobił w takie sytuacji. Byłbym bliski wariacji. Telefon do niej 2-3razy dziennie to byłoby minimum. Jak kochać, to prawdziwie i iść na całość, bo miłość jest tego warta. Wystarczy tylko spotkać na ulicy trzymających się za rękę faceta i kobietę, aby mieć tego dowód. Zazdroszczę tym osobom, bo jak do tej pory nie było mi dane przeżyć czegoś tak wspaniałego i to bardzo boli.


Jeśli chcesz poznać prawdę na temat Agromy pisz na PW. Na pewno odpowiem. Miałem z nimi do czynienia.

Nie polecam zgrabiarki firmy METAL-TECHNIK z powodu wad konstrukcyjnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19Damian89    0

no no ale coz 40km nas dzieli wiec jakos wiadomo .. ale jak skonczy 18 to bedziemy od czasu do czasu nocowac u siebie to bedziemy sie czesciej widziec cale szczescie :D .. ale jak mowisz jak sie kocha szczerze i prawdziwie to da sie to wytrzymac chociasz brakuje mi jej jak cholera. A dzwonic dzwonim wieczorami do siebie a tak to prawie caly czas smsy piszemy. a tobie sie uda tylko uwierz w siebie i bedzie dobrze wierze w ciebie jak ci zalezy toci sie uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michalgin    1

Ja ze swoją dziewczyną spotykam się tylko w weekend mimo że mam do niej równe 3708m :D Niestety szkoła zabiera nam za dużo czasu żeby się zobaczyć i gdzieś wyjść ale nadrabiamy to sms'ami :)

 

@ 19Damian89 Dogadaj się z rodzicami i zdobądź plusy u teściów to może szybciej będziesz mógł spać u nich jak i ona u Ciebie. Musisz zdobyć ich zaufanie to o wiele ułatwia sprawę jak chce się gdzieś porwać im córkę na noc.

 

Powodzenia chłopaki.

 

p.s. Nie przesadzicie z komplementami bo to też nie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Już w najbliższą niedzielę 31 marca 2024 roku o 21:20  w TVP1 pokazane zostaną wizytówki rolników kandydujących do 11 edycji programu Rolnik szuka żony.
      https://www.facebook.com/100068842099677/posts/pfbid0cmEG3uYipVmh5j7CKx9xVcTAvyg1s4gNy4PNBRZXXxQ5jzPjzsYio44uA9iw4osel/?app=fbl
       
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj