Skocz do zawartości
marcin974

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Zetor5340    1

Żebym wiedział, że Edzia jest z Oświęcimia trochę wcześniej to bym już był u niej 5 razy :mellow:

andrzej2110    529

Nie było mnie trochę i trochę do nadrobienia miałem :mellow:

Marta współczuje cie tylu dni... :D

Ale fotka fajna :lol: Daj jo większa na nk :D

Co do bicia po piersiach to ja znam jedno dziewczynę która dostała po cyckach od ojca jak był pod wpływem %%%. To było jak jej zaczęły dopiero rosnąc.....

13091993    0

Ja to mam mętlik w głowie , nie mogę pomyśleć spokojnie , moja super przyjaciółeczka pisze urocze SMS :mellow:

13091993    0

Przyjaźnią tego bym do końca nie nazwał , zbliżyliśmy się do siebie jakieś 2 miesiące temu i się często spotykamy

andrzej2110    529

wszytko zależy jak do niej podchodzisz. Czy jako kandydatka na dziewczynę czy ma to być przyjaciółka. Ja z Karolko ostatnio widuje się raz na miesiąc. Musze co miesiąc jechać do Płocka i wtedy się spotykamy. Ale to jest tylko przyjacielskie spotkanie :mellow: Bez żadnych podtekstów

13091993    0

Mnie przeraża to , że Pauliny nie będę często widywał , Dominikę za to prawie codziennie :mellow: Dominiki jeszcze nie znam , Paulinę dość dobrze .

lysyrolnik    14

@13091993 tak sobie czytam te twoje wypowiedzi i można Cie zaliczyć do owadów z gatunku bzykających :mellow: np. pszczoła :lol:

19Damian89    0

Najlepiej sie mysli przy zachodzi slonca tak na spokojnie sobie lezysz albo siedzisz i patrzysz wtedy sie spokojnie mysli tylko telefon zostaw w domu .. i od razu jest lepiej

quercus    6

No ja wczoraj spotkałem koleżankę na mieście której rok nie widziałem. No cóż pchała wózek jak sie później dowiedziałem tydzień wcześniej urodziła. A tyklo 12 miesięcy jej nie widziałem hehe.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się