marcin974

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

Polecane posty

StasiekS    73

Tak, ale on jak i ona nie protestowali. Czyli sami sobie wystawili świadectwo. On się zastanawia czy dziewczyna całująca się z przypadkowym chłopakiem będzie wierna, a ona zastanawia się czy chłopak całujący się z przypadkową dziewczyną będzie wierny. Żeby było zbliżenie musi być zgoda obojga.

Edytowano przez StasiekS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darek16    25

Witam panów mam pytanie czy w waszej opinii można poznać dziewczyne w dyskotece ale taką normala zeby było sie z nią można było pokazać w różnych miejscach niż tylko sam na sam jeśli już po pół godziny zabawy w klubie się z wami całowała miałem taką sytuacje i się zastanawiam sam co o tym mysleć wiadomo ze były promile itp. co o takich znajomosciach myslicie bo moim zdaniem to mogła być tylko przelotna zabawa czy spotkaliscie sie juz z takimi pannami.

spróbuj pogadać na spokojnie sam na sam na trzeźwo.. i zobacz czy wogule ona coś tam w głowie ma..


AF - to Jest To:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adamjd6100    3

Witam, już jest ok laske obczaiłem co i jak i jest normalna tylko po prostu oboje mieliśmy za dużo promili we środe mamy spotkanie to się wszystko wyjaśni jaka jest. Nie musicie się już tak gorączkować po prostu przegieliśmy z alkoholem i tak sie to potoczyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
StasiekS    73

Taaa... Ciekawe czy jak nie będzie Ciebie a także przesadzi z alkoholem czy nie znajdzie sobie drugiego pijanego chłopaka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Posłuchajcie Peji-Ona i On tam wszystko jest wyjaśnione :D

 

Co jest wyjaśnione, bo chyba nie problem @adamjd6100 ? [<Gdzie napotkałeś ten kawałek, na wrzucie :D? Ja też tam :P, było to gdy ściągałem boisów :lol:. Faaajna nie :P?>] Jesteś może ,,hardkorem,, albo z pokolenia JP100%?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomaszpa1    0

adamjd6100, ja uwazam tak ze im szybciej bedziesz z dana kobieta w łozku tym predzej taka znajomosc lub zwiazek nie przetrwa... ta reguła czesto sie potwierdza , niestety;/... ale co tam trzeba korzystac ile mozna byle nie zarywac pasztetów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adamjd6100    3

No wiadomo do granatów się nie zbliżam chyba że jakaś znajoma ale tylko pogaduchy i spadam. Jutro się zobaczy jak ona dokładnie wygląda wiem że była blondynką szczupła coś ok 160 cm wzrostu imię Dominika jak dokładnie wygląda na żywo to się jutro przekonam i napisze. Ale przemyślałem sytuacje i na pewno to bedzie moje z nią ostatnie spotkanie nie szukam narazie nikogo na stałe chyba że by się trafiło na coś naprawde interesującego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piotrolek    0

Witam wszystkich uwodzicieli i nieliczne uwodzicielki, jestem tu nowy i chciałbym się podzielić swoimi spostrzeżeniami więc za bardzo nie krzyczcie jeśli będę popełniał jakieś błędy :P Przeczytałem pierwsze 30 stron i wymiękłem :lol:

Ktoś na początku napisał że statystycznie w Polsce średnio na jednego faceta przypada więcej niż jedna kobieta. Tak ale jest małe "ale" Kobiet jest więcej dlatego, że żyją dłużej niż mężczyźni (więc jedynie w podeszłym wieku jest więcej kobiet niż mężczyzn) ;) Co do wyżej wymienionej sytuacji to moim zdaniem jeśli kobieta ma swoje zasady to nie złamie ich alkohol :)

Jak to mówią "tego kwiatu jest pół światu" Tylko ten kwiat wyniósł się ze wsi do miasta ;[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mikic360    56

Jak to mówią "tego kwiatu jest pół światu"

a 3/4 nic nie warta :)

Edytowano przez mikic360

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piotrolek    0

mikic360 o widzę moje okolice B) Teraz najlepszy sposób na podryw to grubo wypchany portfel, fajne auto i dobry ciuch :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jolanta23    4

Dla Panów polecam publikację A. Batko pt. "Alchemia uwodzenia";p Przez ciekawość sama przeczytałam choć to książka kierowana do mężczyzn ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Famer21    6

Ale chłopaki po co Wam jakieś książki, czy CD z audiutami jak uwodzić ? Rozmawiać każdy potrafi, dziewczyna się podoba, podchodzicie zagadujecie dosłownie o byle czym (najlepiej żartem zacząć, ale... :) )i jeśli ona zainteresowana to sama od siebie również zacznie rozmowe ciągnąć.. Jeśli nie jest zainteresowana, trudno trzeba z inną aż się trafi na taką, która jest Was godna jak i Wy jej. Nie ta to inna, Zanim ja poznałem swoją, to dość to trwało, ile pomyłek, nie pewnych, nie wychodziło, aż wkońcu trafiłem na nią, i powiem, że nie produkowałem się nic, bo normalnie na luzie z nią zaczałem pierwszą konwersacje, bo sama była zainteresowana - fakt, że to ona pierwsza podeszła, zagadała i pokazała mi, że jest zainteresowana mną, ale no potem musiałem coś od siebie dać żeby ją zainteresować..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michufarmer    21

Rozmawiać każdy potrafi, dziewczyna się podoba, podchodzicie zagadujecie dosłownie o byle czym (najlepiej żartem zacząć, ale... :) )i jeśli ona zainteresowana to sama od siebie również zacznie rozmowe ciągnąć.. Jeśli nie jest zainteresowana, trudno trzeba z inną aż się trafi na taką, która jest Was godna jak i Wy jej. Nie ta to inna,

Dobre podejście. Niektórzy chłopcy się nakręcą na pannę zaczynają traktować jak boginię i obchodzą się jak z jajkiem i przez to są sztuczni, a dziewczyna to od razu wyczuwa i jest kupa.

Niektórzy jak dziewczyna nie jest nimi zainteresowana to od razu się załamują, że są tacy czy inni. Przeciez im też nie każda dziewczyna się podoba i też je zlewają i tego nie widzą :P


Pozdrowienia z kłodawskiego oddziału AF

MichuFarmer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Famer21    6

@michufarmer - tylko hmm często jest tak, że dziewczyna z wyglądu zew. no poprostu spodoba się większości facetom i wtedy gość jest napalony dać z siebie wszystko żeby ją zdobyć wtedy jak ona jest pusta to sie nim zabawi, jak "wporządku" powie nie i tyle.. Jak dziewczyna ładna i wie o tym to też byle kim się nie zainteresuje niestety na ten wygląd zew patrzy, bo wie, że ją stać na przystojniaka. Ja tam i tak wolę dziewczynę, która jest inteligenta niż boski wygląd ma..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michufarmer    21

Tylko widzisz, z tym wyglądem to jest tak, jak już wcześniej gdzieś pisałem. Pięknej dziewczynie też niełatwo będzie znaleźć wartościowego chłopaka. Część facetów będzie na nią patrzyło tylko jako na obiekt seksualny, część sobie powie, że jak ładna to głupia (idiotyzm), a jeszcze inni będą się wstydzili zagadać bo jak ładna to ma wysokie wymagania i na pewno ich odtrąci. Więcej wiary w ludzi i samego siebie B)


Pozdrowienia z kłodawskiego oddziału AF

MichuFarmer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Famer21    6

Hmm z tego co widziałem konta fb nk itp, na AF w temacie to jakichś brzydali tu na forum nie ma-jestem facetem, więc nie mam jak ocenić w sumie.. Ale każdy powinien dać sobie radę z jakąś ślicznotką tutaj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WeSolyRomeK    17

No i kolejny rok posuchy właśnie mija, coraz bardziej zaczynam żałować że nie poszedłem w ślady dziadka i ojca i nie zostałem księdzem...


Macarena, macarena, baila, baila, ella, ella
Macarena, macarena all night long

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomaszpa1    0

ja jestem jeszcze na trwajacym sylwestrze:D , ogolnie to byla domówka ze znajomymi ale poznalem kilka osob...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maly86    18

Polecam obejrzeć film dokumentalny Ewy Borzęckiej Damsko-męskie sprawy. Ja się trochę :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
    • Przez radekz200
      Zapraszam do dyskusji na temat nowej seri 👍
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj