marcin974

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

Polecane posty

Filipoo    14

na zabawach normalnych dziewczyn wolnych nie ma ;[ a mi ost się fajnie układało z koleżanką fajnie się gadało fajnie się czas spędzało a dzisiaj mi powiedziała ze zbliża się sezon letni :o ze mam sobie poszukać innej i nią się zająć :obo ona chce być sama, coś mi się zdaje ze jej były macza w tym palce ;[ a jak zagadać hmm idziesz i gadasz albo najpierw do tańca poproś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
StasiekS    73

Na zabawach są normalne dziewczyny. I to nawet wolne a jak się postarasz to te zajęte będą wolne. Normalne dziewczyny także chcą się pobawić, potańczyć. Ale że faceci kwalifikują wszystkie dziewczyny na zabawach do dzivek czy innych to co zrobić.

 

A jak zagadać do dziewczyny? Normalnie. Podejdź, zapytaj się o coś, nawet o błahostkę( masz może długopis itp.) i rozmowa toczy się dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Filipoo    14

ja mówie jak jest w moich okolicach na wiekszyh imprezach sa te normalne ale te wieksze imprezy sa raz na długi czas (nie mówie o klubowych)a na tych czestych imprezach normalna dziewuche to rzadkosć spotkać;/ a rozbijac zwiazków to nie lubie choc przypadkowo kto wie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
StasiekS    73

Na mniejszych też są tylko że mniej i trzeba się dobrze rozglądać. Bo ta "nienormalna" dziewczyna na pierwszy rzut oka może być normalną.

Edytowano przez StasiekS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Filipoo    14

3/4 jest nam dobrze znane bo to nasze oolice. choc nie mówie normalne sie znajda ale rzadkośc ciazko :( szkioda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

na zabawach normalnych dziewczyn wolnych nie ma ;[ a mi ost się fajnie układało z koleżanką fajnie się gadało fajnie się czas spędzało a dzisiaj mi powiedziała ze zbliża się sezon letni :o ze mam sobie poszukać innej i nią się zająć :obo ona chce być sama, coś mi się zdaje ze jej były macza w tym palce ;[ a jak zagadać hmm idziesz i gadasz albo najpierw do tańca poproś:)

 

Są są, daleko na imprezie znalazłem nawet nie daleko mieszkającą panią bardzo urodziwą i miłą, wydawała sie wporządku. Żeby nieto że akurat jak zawsze w takich miłych wydarzeniach czas było zbierać się do domu. Gdyby nie tomoże dziś siedział bym u niej w domu?


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Filipoo    14

dzisiaj pedze na zabawe i przedemna prócz dzisiejszej to jeszcze 3 przez najblizsze dni (1,2,3 maja) :D:D bedzie sie działo moze jakas sie fajna znajdzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Filipoo    14

2 od rana to wywioze szamb silnik od 3011 rozkrece i jak dam rade to przyczepe zrobie i popołydniu jade z wujami z 0,5 ha lasu sciac i w srode to zerwiemy, tylko wieczorami na zabawe jade a od 4 do pracy nie wiem jak ale musze iść:D a roboty mam tyle ze popołudniami do konca maja mam zapierdal ;[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martina    39
Napisano (edytowany)

Jak chcecie znaleźć dziewczynę na imprezie, to powodzenia :) szukajcie igły w stogu siana.

 

Ja dam wam radę :) Jak sie wam dziewczyna podoba, to po prostu do niej zagadajcie, tak spontanicznie. NIe ważne czy ma chłopaka, czy daleko mieszka. Warto zaryzykować :) Nawet śmieszna zaczepka na gg może dużo zmienić. Przekonał sie już o tym pewien Pan :) I raczej nie żałuje swojego posunięcia :wub:

Edytowano przez martina

Rolnik z zamiłowania, ratownik z powołania :)

Jeśli potrzebujesz czegoś z DeLaval pisz na PW :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Filipoo    14

nom ost tak na gg zrobiłem fajnie sie zaczeło ale szybko sie skonczyło, a z tym szukaniem na imprezach to masz racje igła w stogu siana ale zawsze moze sie cos trafić... byłem wczoraj na imprezie i szczescie ze nie piłem po trzezwemy mnie nosiło. Krcze jak rozstanie moze zmienic człowieka, nigdy nie byłem taki agresywny, zazarty, niby na codzien spokojny ale jak wychodze gdzies na miasto czy impreze to juz inaczej jest.i to przez kobiete, ale i we łbie ja nadal mam, i dobrze i zle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martina    39

A bo ja sie nie zawiodłam wiele razy na tych rozmowach na gg czy skypie?? Oj dużo :P I co z tego. NIe wolno sie poddawać, może akurat znajdzie sie taka która pociągnie to dalej.


Rolnik z zamiłowania, ratownik z powołania :)

Jeśli potrzebujesz czegoś z DeLaval pisz na PW :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Filipoo    14

trzeba próbować sie bawić próbować :)ogólnie ciezko nawiązac z kims nie znajomym kontakt ale czasem sie udaje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lordhagen    283

Poprzypominałem sobie moje ,,miłosne'' przeboje sprzed 1,5 roku i cieszę się, że jednak jestem wolny, w beztroskiej obojętności na te sprawy, bo ani mi życia bez dziewczyny nie ubyło, ani zdrowia, ni pieniędzy - a problemów ile mniej. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yahooo777    1283

Słuchajcie Fifiego!! Złote rady powinien opublikować:lol: W pełni popieram wypowiedź;)


KPK Kumurun Team. Jeżeli podoba Ci się mój post, był w czymś pomocny-możesz to nagrodzić punktem reputacji, nie obrażę się xP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiek4444    0

mi to samo jakoś przychodzi... Nie wiem spojrzeniem czasem uśmiechem. Swoja dziewczyne poznałem w Kościele ;) nie wiem na dyskotece nie poznałem żadnej... hmm na weselu poznałem jedną bardzo fajną była kelnerką;) od uśmiechu do uśmiechu;) później zaczepiłem dowiedziałem się gdzie mieszka ;) na nk potem dorwałem;) różnie bywa;) nk jest bardzo dobre do wyrywania;)wg mnie. nie jestem zbytnio atrakcyjny bo troche przygruby więc na nk tak zagadać pogadać pogadać i później dziewczyna na spotkaniu nie patrzy na Twój wygląd tak jak byś ja miał wyrwać na żywo bo wie już że jestes wartościowym człowiekiem;) a posiadanie dziewczyny jest magnesem na kobiety;) pewnie sobie wtedy myślą "skoro inna jest z nim i jest szczęśliwa to jeśli się postaram to bedzie ze mna i ja bede szczęśliwa z nim!!!!" trzeba uważać na takie bo to stąpanie po kruchym lodzie;) jak nie wiecie jak zacząć rozmowe na nk to nic prostrzego...

 

widzisz że odwiedziła Cię jakas ładna na nk

to od razu do niej

"a co Ty mnie tu podglądasz????;) " konieczny uśmiech żeby nie pomyślala sobie że jej tu groźisz czy cos bo one tak potrafią myślec;)

 

i najważniejsze.... nie spinać sie nie pisać na siłe jeśli widzisz ze nie jest zainteresowana olej bedzie druga

ale olewanie to też pewna część gry dziewczyny jak je olejesz z czasu jeszcze bardziej się nakręcają;) tylko trzeba to robić z rozwagą i nie ostro bo się wtedy odsunie.

 

no mam nadzieje że któraś z moich rad pomoże;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FINN    1478

misiek4444 dobrze prawisz, chłopaki przeczytać zapamietać i działać B) , a też miałem podoba przygodę, do twojej tylko ze nie na weselu ale na studnówce siostry w tym roku wpadłą mi w oko kelnerka , bo była ona w domu weselnym, a tam była fajna kelnerka, przez pół nocy czekałęm na taniec z nia bo mi obiecała i słowa dotrzymała, no i jak kolega mówi nk poszło w ruch... dobrze że wiedziałem jak ma na imie i z kąt jest i to wystarczyło, pare wymienionych wiadomosci , potem zapytanie o nr gg , ale dziewczyna zapracowana była i i zbytnio nie było czasu rozmawiac i była ciagle niedostepna i jakoś tak si e rozeszło po kosciach, ale warto szukac...

i jak było w moim przypadku to przez 2 miesiące poznawalismy sie od strony charakterów, a ze tak powiem poznanie sie na żywo było juz tylko kwestia formalna... ;)


"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiek4444    0

najgorzej jest to pojąć ze u dziewczyn nie ma czarne albo białe tylko jeszcze wiele innych barw. dla nas pewne rzeczy logiczne dla nich są skomplikowane... nie znaczy to że są glupie czy malo inteligentne to znaczy ze uwielbiają sobie i innym utrudniać życie;) ale cóż za to je chyba KOCHAMY;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Filipoo    14

Słuchajcie Fifiego!! Złote rady powinien opublikować:lol: W pełni popieram wypowiedź;)

 

grzesiek nie przesadzaj :lol: i ci powiem i innym ze laske na nk wyrwałem nawet fajna ale jest problem jakos mnie nie kreci nie umie mnie zakrecić a niby chce :lol: wiec chyba szukać dalej trza ale cięzko o normalna i w taaka w moim typie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yahooo777    1283

Ja to już uziemiony jestem przez Dage bo zmian nie przewiduje więęęc no, szukajcie a znajdziecie xP


KPK Kumurun Team. Jeżeli podoba Ci się mój post, był w czymś pomocny-możesz to nagrodzić punktem reputacji, nie obrażę się xP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BigJD    0

A ja tam mam akurat ostatnio czasale znoweu nie ma z kim go spedzić..

 

To zaobacz na portalu randkowym (podkreślam randkowym, a nie towarzyskim {w TYM} tego słowa znaczeniu, ani matrymonialnym. Mozna poznać ciekwaych ludzi (nie piszę, że nic się z tego nie "urodzi"). Miałem podobny problem (żona była, ale potrzebowaliśmy około 100 chętnych osób na realizację pewnego projektu społecznościowego) i nie uderzyłem w zwykłe fora (zbyt określona grupa społeczna a nie chciało mi się pisać postów w róznych forach), ale w portal randkowy. Polecam e-randki(kropka)com Jeżeli jesteś sam i szukasz znajomych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Filipoo    14

Ja to już uziemiony jestem przez Dage bo zmian nie przewiduje więęęc no, szukajcie a znajdziecie xP

 

to sie ciesz :) ja bym się cieszył jakbym miał ukochaną przy sobie no ale cóż nie wyszło moze sie uda nastepnym razem moze z inną:) tyle ze ost czas to cos mnie te laski które ost poznaje nie kręcą:huh: kreciła mnie tylko ta co w marcu do niej jezdziłęm moze kojarzysz z tego co pisałem o tej z duzymi super namiętnymi ustami :Dhehe i od tamtej pory nic d*pa zadnej takiej fajnej. ani takiej co by z nia gadac powaznie a ni takiej co by chciała sie bawić no mam pecha <_< (pisz na gg jak bedziesz ja pewnie na nie widoku będę):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiek4444    0

i jeszcze najgorsze trzeba im ustępować.... ale też nie za często bo jej sie znudzi... trzeba pokazac swoj charakterek ale z umiarem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
    • Przez radekz200
      Zapraszam do dyskusji na temat nowej seri 👍
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj