marcin974

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

Polecane posty

pawlus224    2624

Farmer - a to spoko , bo jakoś w głowie mi sie nie mogło pomiescic gdyby normalny chłopak taki numer odwalił ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Famer21    6

Wiesz może być starsza o rok czy nawet 3, ale żeby miała nie więcej niż 19 lat wtedy jeszcze nie ma w głowie ślubu dziecka i zakładania rodziny. Moja po tej naszczęście nie wpadce zaczęła myśleć o dziecku i ślubie. Jakbyś widział jej spojrzenie, minę na myśl o tym, że prawdopodobnie jest w ciąży, minimalne przejęcie i lekkie zakłopotanie, a jakbyś widział mnie... ;) Jak się dowiedziałem to mnie sparaliżowało, po 40 min wróciłem do zywych dopiero xD Ale tak to jest jak są żniwa, upał i laska skąpo ubrana na polu jeszcze z jej wyglądem i ciałem xD xD Wiesz ja nie nosze przy sobie gumek wszędzie, moja teraz jak zobaczyła, że mam w portfelu to wywaliła i się wkurzyła "po co ci guma w portfelu!?"

 

pawlus224 - no co ty! Nawet gdyby nie chciała żebym przy niej był jak zaszła by wciąże to i tak bym jej pomagał ze wszystkim, mieszkam w mieście, ale takich rzeczy bym nie odstawił napewno. Dlatego jak już się chce mieć przyjemność trzeba wiedzieć co i jak robić żeby nie było po kilku miesiącach juniora ;)

Edytowano przez Famer21

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19Damian89    0

Farmer21 no widzisz tez mieszkam w miescie i mam 21 lat i mysle o zalozeniu rodziny .. prace mam, co do samochodu to sprzedalem i poluje za czyms nowszym, mieszkanie zamierzam kupic .. co do startu w meiscie i na wsi to jesli przejmujesz gospodarstwo to ok bo masz na start, w miescie gorzej jak masz kupic mieszkanie to jest spory wydatek prace ciezko znalesc za takie piniadze zeby starczylo na zycie i splacanie kredytu za meiszkanie .. wieksze miasto wiecej pracy mowia ale co z tego jak za mieszkanie trzeba dac najmniej 200tys i to wcale nie jest luksus zaden zbey mieszkac tam rodzina z dziecmi .. Tak jak ty od najmlodszych lat spedzam na wsi u kuzyna ale odkad zaczelem prace niestety nie mam na to czasu ;)

 

 

Co do rozmow z dziewczyna najlepiej znalesc wspolne zainteresowanie wtedy sie o tym rozmawia dlugo i fajnie bo mowicie o wspolnym zainteresowaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kanuni5125    0

Famer21 To ci powiem że to nie jest reguła że starsza znaczy bardziej poważniejsza. Ja mam 18 lat a moja dziewczyna ma 20 i ja bardziej, częściej z nią gadam o ślubie, dzieciach ze chciałbym, jak już szkołe skończe, a ona jeszcze bawić sie chce hehe ;)


URSUS C - 328 POTĘGA MOCY
Nie ma że nie da rady, gaz do końca i musi iść !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawlus224    2624

Ja Ci powiem tak : wszystko jest dla ludzi , tylko trzeba do tego z głową podejść ;) Ja sobie nawet nie chcę wyobrazac takiej sytuacji :P , wystarczy ze mi kolega opowiedział podobną historię , tyle ze jego dziewczyna specjalnie go podpusciła - skłamała ze jest w ciąży a po 2 dniach powiedziała ze to był zart ;) Podziwiam go ze on z nia wytrzymuje , Ja za takie cos podziękowałbym jej za znajomosc ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19Damian89    0

moja kuzyna ma 27 lat i nie mysli powaznie o zalozeniu rodziny ani nic ..i mieszka caly czas z rodzicami .. wiec na to nie ma reguly ..

Co do takiego zartu to tez bym jej podziekowal za znajomosc ze zartuje z takich powaznych spraw ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

Ja tam na temat ślubu i dziecka nie pogniewał bym się ;) Nie w głowie mi balowanie i wogóle nawet nie ma gdzie balwoać to raz. Nie mam jakiegoś czegoś do uwodzenia każdje po kolei także jeżeli jakaś juz znajde co mnie zechce to będę ja trzymał ;)


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Famer21    6

Oj za takie żarty z ciążą, bo chce sprawdzić Twoją reakcję to też bym podziękował jak napisał 19damian89... Ja z laską zerwałem jak sama mi powiedziała, że w ciąży jest, ale ona mnie trzymała w niewiedzy "żartu" czy wg. niej obserwacji mojego zachowania przez 2 dni, tylko 20 min ;) To była jedyna dziewczyna z którą zerwałem w złych warunkach, z byłymi sie nadal dobrze przyjaźnie, zerwaliśmy po obu stronach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kanuni5125    0

Jak sie znajdzie już tą jedyną to sie zaczyna myśleć o ślubie i całej reszcie, ja ze swoją jestem już 2 miesiące narazie jest wspaniale, oby dalej. Ale nikt nie wiem co to będzie dalej. Jedno powiem lepiej trzymać sie jedej, lepiej jedna niż 10 kur3w ;)

Edytowano przez Kanuni5125

URSUS C - 328 POTĘGA MOCY
Nie ma że nie da rady, gaz do końca i musi iść !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Famer21    6

Czemu tylko ja się tak szczegółowo dziele moim "życiem z laskami" ??? chociaż nic w nim ciekawego hehehe xD

Kanuni5125 - eh to jeszcze nic ;) Ja z moja ponad 8 miechów to dopiero jest coś wspaniałego i wie, że ja nie mam w głowie dziecka, ślubu rodziny póki co i to akceptuje, bo jeszcze mam "pstro" w głowie hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kanuni5125    0

Eee tam hehe ja nie będe opisywał tego, nie będe was zanudzał. U mnie rekort to było 3 miesiące z panienką i następna ;)


URSUS C - 328 POTĘGA MOCY
Nie ma że nie da rady, gaz do końca i musi iść !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kanuni5125    0

Tajemniczych jak tajemniczych, ale szczerych, lubią jak wyjawiasz jej swe sekrety tylko dla niej ;) Już nie raz sie przekonałem, bardzo to cenią ;)


URSUS C - 328 POTĘGA MOCY
Nie ma że nie da rady, gaz do końca i musi iść !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

no za taki żart bym nie zerwał może ale bym się obraził na jakiś czas napewno i to ostro ;) Ale takieplanowani i wogóle to ja lubie


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Famer21    6

No dobra dwie rady co do podrywu moge dać ;)

1. uwielbiają jak je wysłuchujesz i próbujesz doradzić chociaż ci to nie idzie, samo staranie ;)

2. nie ma dla nich nic bardziej słodszego, czy seksownego jak bawisz się z mały dzieckiem - to dziala 100% towo xD Laska była już zemną urodziny na świętach, jak sie 1,5 roczną kuzynką bawiłem jak dziecko to potem powiedziała do ucha "Paweł, ależ mnie nakręcił widok Ciebie z Julią, dzisiaj będziemy mieli długa noc" :xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kanuni5125    0

Ważne by dziewczyna zauważyła że ci naprawde zależy ( aby nie za bardzo )ja jak miałem 2 spotkanie ze swoją to samochód mi sie zepsuł, to ja kąbinowałem jak mogłem abby tylko dojechać, ona to zauważyła i doceniła ;) Ale też ważne żeby za bardzo nei ulegać, bo jak z początku sie babe rozpuści to już potem jej nie utrzymasz hehe ;)


URSUS C - 328 POTĘGA MOCY
Nie ma że nie da rady, gaz do końca i musi iść !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

A u mneio est tak że zawsze widzą że jak mi zależeć zaczyna to już lipa...


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piotrus19    8

Z tym doradzaniem to chyba dziewczyny lubią najbardziej:P ;)

 

ewentualnie niektóre lubią chłopaków telefony foty lookać, czy nie masz to może zdjęć innych dziewczyn :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LOST    7

No co, angażujesz się w rolnictwo i darzysz szczególną troską swój sprzęt.......;)

Edytowano przez LOST

KPK Kumurun Team

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Famer21    6

pawlus224 - pojechałeś z tym ursusem tapetą xD xD xD

Ja mialem na fonie mojego passata b5 FL to za każdym razem jak dorwała mój telefon to mi zmienia tapete na swoją fotkę i zła, że podoba mi się bardziej mój samochód niz ona xD a z tymi fotkami to umnie jest tak, że na moim sa tylko z rolnictwa głównie części do kupna jeszcze z tamtego roku jak awarje były to fotke zrobiłem i do sklepu zamiast spisywać hehe. Ona to wogóle ma jaką manie robienia fotke, byle co robie to to od tak łazi i fotki co chwile strzela... ;/ wychodze ze zbiornika w bizonie uje..., bo je.... przewody się zatkały jakimś marasem i nie podawał ropy, a ta fotke i "grr ależ sexy z smare na twarzy" a ja sie topie.

PS. nie ma nic gorszego niż siedzenie w zbiorniku przy maksymalnie nagrzanym silniku po koszeniu zboża 8 godz i jeszcze rozkręcaj pompe paliwa, 3 min i pot się z człowieka leje:/

Edytowano przez Famer21

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piotrus19    8

@Farmer21 lepiej to fotke ursusa niz jakiejś innej dziewczyny ;)

 

Ja dla kolezanek zawsze jak dają telefon to budzik na 5 rano ustawiam:P :P

Edytowano przez piotrus19

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

Może za wczesnie dajesz to po sobie poznać ?

3 4 miesiacem yśle że starczą nie wiem na co one zawsze chca tyle czakć


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Famer21    6

UrsusCzesio - czy ja dobrze zrozumiałem? Jak panna widzi, że zaczyna ci zależeć to chce zerwać ? Ja mialem zawsze odwrotnie, ja widziała po mnie, że mi nie zalezy, a jej za bardzo to chciała zerwać, bo niby jak za długo z tym zaczeka to potem bardziej zerwanie boli. Mi po zerwaniu z laską zawsze jakoś lżej na duszy było hehe nie wiem czemu, wiem, że powinno byc przykro, a nie lepiej ;) Ale ty jak myślisz już o dzieciach i ślubie (nie wiem ile masz lat) ale to w sumie niektóre może wystraszyć to, że ja trafiałem na takie co chciały sie powoli ustatkować nie znaczy, że ty na takie musisz trafiać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Już w najbliższą niedzielę 31 marca 2024 roku o 21:20  w TVP1 pokazane zostaną wizytówki rolników kandydujących do 11 edycji programu Rolnik szuka żony.
      https://www.facebook.com/100068842099677/posts/pfbid0cmEG3uYipVmh5j7CKx9xVcTAvyg1s4gNy4PNBRZXXxQ5jzPjzsYio44uA9iw4osel/?app=fbl
       
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj