marcin974

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Edek18    0

Stasiek,ale to przecież Silva awatar :rolleyes: więc czym się tu przejmować :lol: Masz poprawnie zrobiony więc gitara :)

A inni mogą mieć nawet nasrane i to będzie ich nasrane nie nasze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
StasiekS    73

Ale nie chodzi mi o zdjęcie i tak jak wspomniałaś zrobi co ze chce. Wyrażam tylko swoją opinię. Trochę mógłby je dopracować bo wygląda jakby jakiś dzieciak z przedszkola je wstawiał.

 

Co tam Ewelinko. Uczysz się czy dalej oglądasz Majkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edek18    0

Cóż oglądałam Majkę,pewnie wiele mnie ona nie nauczy,ale to zwykłe uzależnienie i ciekawość co się będzie działo dalej...3 prace leżą odłogiem i mają czas do piątku,nie mam motywacji...wręcz zastanawiam się czy jestem potrzebna temu światu,leń do potęgi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
StasiekS    73

Phi. Kobiety są bardzo potrzebne. Kto będzie gotował, wychowywał dzieci? Za kim biedni mężczyźni będą odwracać się na ulicach i wzdychać gdy zobaczą piękną kobietę reklamującą bieliznę szczególnie z Victoria Secrets czy jakoś tam? I kto będzie umilał zimowe wieczory?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawlus224    2624

A dla mnie święta bez Kevina to juz nie te same święta by były...musze profilaktycznie oglądnąć żeby poczuć magię świąt :)

Najlepiej niech puszczą "Poszukiwany,poszukiwana" Czy Marysia wie ile jest cukru w cukrze ?? :):P :lol:

 

 

O to to :) albo "Niespotykanie spokojny Człowiek" - "... Tadzia , Tadzia , co Ty narobił ..." B)

 

 

Phi. Kobiety są bardzo potrzebne. Kto będzie gotował, wychowywał dzieci? Za kim biedni mężczyźni będą odwracać się na ulicach i wzdychać gdy zobaczą piękną kobietę reklamującą bieliznę szczególnie z Victoria Secrets czy jakoś tam? I kto będzie umilał zimowe wieczory?

 

Dokładnie :) po za tym nie wyobrazam sobie swiata bez kobiet , ba przeciez nie byłoby swiata gdyby nie kobiety :)

 

 

 

A co do tej sytuacji z "oglądaniem butów " to miałem podobną sytuacje x lat temu aczkolwiek bardzo nie zręczną , otóż szlismy z kolegami a przed nami jakas całkiem całkiem troszkę starsza kolezanka ze szkoły i Ja mówię : Ładnie chodzi B) (tyle ze nie chodziło mi o tą dziewczynę tylko obok przejezdzał perkins i skomentowałem odgłos jego pracy silnika , a ona myslała ze to o niej i takim piorunującym wzrokiem na mnie spojzała ze szok :rolleyes: )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariusz0221    0

dobrze że nie dostałeś z tzw. plaszczaka w twarz :lol: kobiety różnie zachowują się w takich sytuacjach, jedna się uśmiechnie a druga tak zdenerwuje że lepiej uciekać gdzie pieprz rośnie, byłbyś wtedy dobrym przykładem jak można oberwać za nic, ale wrażenia ze słuchania pracy silnika Perkins są bezcenne, przy nich nawet Chopin może się schować...

 

Phi. Kobiety są bardzo potrzebne. Kto będzie gotował, wychowywał dzieci? Za kim biedni mężczyźni będą odwracać się na ulicach i wzdychać gdy zobaczą piękną kobietę reklamującą bieliznę szczególnie z Victoria Secrets czy jakoś tam? I kto będzie umilał zimowe wieczory?

 

jak to za kim??? jest tyle ładnych traktorów :)

 

Cóż oglądałam Majkę,pewnie wiele mnie ona nie nauczy,ale to zwykłe uzależnienie i ciekawość co się będzie działo dalej...3 prace leżą odłogiem i mają czas do piątku,nie mam motywacji...wręcz zastanawiam się czy jestem potrzebna temu światu,leń do potęgi.

 

Majka może Cię nauczyć fotografować, podobno robi to bardzo dobrze, jak chcesz to mogę do niej zadzwonić i zapytać czy zechce Cię podszkolić (silvę też, żarcik ) :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lordhagen    283
O to to :rolleyes: albo "Niespotykanie spokojny Człowiek" - "... Tadzia , Tadzia , co Ty narobił ..." :)

 

Powiedz mi, Pawle, czy mam rację, bo już nie pamiętam, ale to był ten sympatyczny film w którym towarzystwo jadące na wesele PKS-em (żeby nie było, moje potoczne określenie autobusu) władowało się do wody? :lol:

 

A świat bez kobiet nie był by taki piękny... I za to je kochamy, chociaż nie zawsze jest po naszej myśli. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
silva    19

Nie jestem jakimś koksem ;) Ale to nie jest też taki brzuch że widać że choć tam jest tylko dlatego że jestem szczupły. Bo wcale taki bardzo nie jestem na brzuchu. Bo zauważyłem że niektórzy sie czymś takim chwalą że co z tego że widać karoryfer jeśli tam nie ma mięśni praktycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawlus224    2624

Powiedz mi, Pawle, czy mam rację, bo już nie pamiętam, ale to był ten sympatyczny film w którym towarzystwo jadące na wesele PKS-em (żeby nie było, moje potoczne określenie autobusu) władowało się do wody? ;[

 

A świat bez kobiet nie był by taki piękny... I za to je kochamy, chociaż nie zawsze jest po naszej myśli. :)

 

 

Tak Lesiu :) dobrze kojazysz , ten stary PKS to autobus "San" , występuje tam tez pickna żółta 355 , szczególnie podoba mi się ta scena :) "... no dawaj , zaprzęgac bedzim..." - jak mówił Stach do kierowcy autobusu gdy ugrzęźli .

 

P.S. http://www.youtube.com/watch?v=jXn2VtyTZcw&feature=related o tym mówię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawlus224    2624

Ja się pytam , co tu taka cisza ?

 

Ewelinka , chłopaki dyskutowac coś , bo jak ten temat stoi to i całe af traci na wartosci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
StasiekS    73

No niestety. Trzeba przystroić domy i zrobić trochę porządków wokół. Wcześniej zrobiły się także zaległości więc i nie ma czasu. Ewelinka to pewnie jest zajęta jakimś chłopakiem skoro nie ma czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edek18    0

Kto pójdzie za mnie z sianem do fryzjera,ubierze choinkę i zrobi zakupy ?? :lol:

A chłopakiem nie jestem zajęta :D Raczej rodziną i świętami B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lordhagen    283

I prawidłowo, świąt nie ma co sobie kojarzyć z nieudanymi miłostkami. Chyba, że są udane, to inna sprawa (nie mam tu na myśli jakichś sugestii wobec naszej koleżanki z forum, tylko aluzję do mnie i jeszcze kogoś). Rok temu w okresie świąt miałem właśnie takie nieudane i teraz mi się jakieś nawroty psychiczne zdarzają, jak widzę tą atmosferę - śnieg, choinka, te sprawy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
    • Przez radekz200
      Zapraszam do dyskusji na temat nowej seri 👍
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj