marcin974

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

Polecane posty

UrsusCzesio    310

Rozumiem Cię doskonale :) mnie takie sytuacje tez denerwują i nie jestem takim "typem" tylko zwykłym człowiekiem/rolnikiem który ma swój honor ale i szacunek do innych normalnych ludzi .

 

Masz rację ta dyskusja (choc momentami moze nie kulturalna) była potrzebna , teraz widzę ,że wiem o co Ci chodzi i mam nadzięję ,że Ty tez rozumiesz jaki jestem i ze mimo wszystko nie jestem "wiesniakiem" jesli chodzi o styl bycia ...

 

A Ja przepraszam za słowa których użyc nie powinienem w stosunku do Ciebie :)

 

 

Czesiu do mnie skierowany ten komentarz ? nom moze masz rację :)

 

Ale ze co? Ja do Ciebei nie kierowałem chyab nic a napewno żadnych złych słów :)


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawlus224    2624

Aha :) myślałem Czesiu ,że ten komentarz "bez komentarza..." był do mnie ;)

 

reldbul sam sobie spuść z krzyża bo widac to twoja jedyna rozrywka , cóż nie ma się co dziwić ,że zadna normalna dziewczyna Cię nie chce ;[ (ale skończmy tą głupią dyskusję bo nic oprócz złosliwosci nie wnosi)

 

 

W jednym się z tobą zgodzę - masz rację nie zaśmiecaj tematu ...

 

 

A co do pytania na co zwracam uwagę u dziewczyny , to przedewszystkim charakter póżniej uroda, styl bycia, swiatopogląd itp. stn majątkowy jest gdzies het het na końcu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
redbull    55

@pawlus224 ja w takie zabawy się nie bawię, jestem normalny i mam dziewczynę z którą mogę robić rzeczy o których Ty tylko śnisz i ona też jest normalna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
330CUrsus    0

Heh a parę dni wcześniej pisałeś że szukasz dziewczyny. A nie wierzę że po tych kilku dniach się aż tak zapoznaliście że robicie rzeczy które się nam nie śniły...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
redbull    55

hehe ludzie tamto to były przecież żarty ale jak nie chcecie to nie wierzcie, jestem z nią prawie rok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
330CUrsus    0

Że jak Damian :D ? Chłopaki chyba zajedziemy na imprezkę do Agrofotowicza co? Paweł szykuj C-330 ja też uszykuję weźmiem jakie przyczepy i git ;) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19Damian89    0

no ale to za 3lata a najpozniej za 4 lata ale w sierpniu ;) najprawdo podobniej albo w czerwcu zeby w zniwach nie przeszkadzalo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WeSolyRomeK    17

No prosze a ja w Sierpiu biore slub:) .

 

Ju z sobie pomyślałem że pewnie "mus jest"


Macarena, macarena, baila, baila, ella, ella
Macarena, macarena all night long

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19Damian89    0

Zadnego musu nie ma nigdy ..

 

Łukasz za 2 to bedzie chyba ciut za szybko bo za 2 to dopiero szkole moja skonczy ;) za 3 by bylo tak w sam raz.. a nawet za 4 nie ucieknie tego moge byc pewny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kris017    2

Witam podrywaczy, podrywaczki ;) Hm ciekawy wątek , ale żebym go przeczytał całego to potrzebował bym dużoo czasu ;[ Więc jak w temacie, jak Wy to robicie :D hehe


Nie ma lepszego od John deere-a :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WeSolyRomeK    17

Normalnie podchodzisz do laski patrzysz jej w oczy i mówisz

"Cześć mała czy chciała byś wystąpić w spocie reklamowym?"


Macarena, macarena, baila, baila, ella, ella
Macarena, macarena all night long

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lordhagen    283

Nie ma uniwersalnej metody, ale warto być mężczyzną, dziewczyny nie lubią jak ktoś sie użala, rozczula, nie jest pewny siebie itd. Trzeba stawiać sprawe jasno i mieć własne zdanie, nie być na każde zawołanie panny. Bo wtedy można stać sie takim misiem do przytulania i wypłakania sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19Damian89    0

Masz racje ale nie do konca bo mozna wiadomo byc normalnym i nie uzalac sie nad soba z dziewczyna miec dobry kontakt i wogole i poderwac jakas ... ale mozna tez uzalac sie nad soba ze zadna cie nie chce i wogole szczegolnie jak kolezanka ci sie podoba to z nia gadasz ona pewnie ci powie zebys sie nie martwil ze nie jedna ciebie chce i wtedy mozna powiedziec czy ona tez by ciebie chciala i wogole bo tak fajnie ci sie z nia gada rozumie cie i ty ja ... sa rozne kombinacje i sposoby by poderwac dziewczyne ciezko jest tu napisac konkretnie bo na to nie ma reguly, do jedenj powiesz czesc mala to ci odpowie spier... a druga czesc duzy itp..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lordhagen    283

Ja w przeszłości użalałem się, co mi na dobre nie wyszło, teraz nie popełnię takiego błędu może dlatego, że mi sie nie chce na podrywy tracić czasu. Żniwa mam za niedługo ;) Jak już pisałem jakiś czas wcześniej, to na razie mi takie coś niepotrzebne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kris017    2

A no tak macie rację :D W sumie ja mam pracę i laski mam gdzieś ale wiadomo jak jest ;[ Byłe się pchają ale zawsze lepiej mieć coś nowego ;)


Nie ma lepszego od John deere-a :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karol323    104

He no ja to nie mam problemu z podrywem ;) jak mówicie się podchodzi się do dziewczyny i się gada.. Ale to mi jest prawie nie potrzebne bo i tak każda dziewczyna nie chce ze mną chodzić i d*pa blada :D


Mały, Skromny, Lubiany, ŁośQ :D
Pozdrawiam ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19Damian89    0

Ja wczoraj jadac do pracy w autobusie dziadek kolo 60 podrywal babcie cos w podobnym wieku ale babcia go zgasila bo powiedziala ze ma meza a dziadek ze on tylko zartowla itp. haha wiec mozna nawet w takim wieku podrywac panny ;)

 

Kris nie obraz sie ale za to co napisales powinienes dostac w pysk bo mozna powiedziec ze twoja wypowiec pokazuje ze traktujesz dziewczyny jak przedmioty czy tez zabawki, po co sie bawic starym samochodzikiem lepiej nowym.

 

Ja tez mam robote i niestety troche malu czasu mam dla swojej :D w dodatku mieszka ok.40km ode mnie ale damy rade dzis do mnie przyjezdza na noc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawlus224    2624

Ja tez nie mam czasu :) no ale ona to rozumie a to najwazniejsze :)

a co do "podrywu" to trzeba byc sobą i nie udawac niczego bo inaczej jesli bedzie się razem to dalej trzeba udawac i byc nieszczesliwym albo cię rzuci i tez bida ;)

 

Eryk to dasz znac wczesniej tak z tydzien zebym miał czas pokonac trase do Ciebie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
330CUrsus    0

No nie ma sprawy Paweł ;) . Ja mogę później parę minut wystartować bo mam obroty podkręcone to trochę szybciej leci :D .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WeSolyRomeK    17

Ja wczoraj jadac do pracy w autobusie dziadek kolo 60 podrywal babcie cos w podobnym wieku ale babcia go zgasila bo powiedziala ze ma meza a dziadek ze on tylko zartowla itp. haha wiec mozna nawet w takim wieku podrywac panny :D

 

Kris nie obraz sie ale za to co napisales powinienes dostac w pysk bo mozna powiedziec ze twoja wypowiec pokazuje ze traktujesz dziewczyny jak przedmioty czy tez zabawki, po co sie bawic starym samochodzikiem lepiej nowym.

 

Ja tez mam robote i niestety troche malu czasu mam dla swojej :) w dodatku mieszka ok.40km ode mnie ale damy rade dzis do mnie przyjezdza na noc :)

EEE to jak dobrze pójdzie to przydziobiesz, pozostaje ci tylko życzyć powodzonka ;) i nie daj plamy (dosłownie i w przenośni)


Macarena, macarena, baila, baila, ella, ella
Macarena, macarena all night long

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

A ja tam mam akurat ostatnio czasale znoweu nie ma z kim go spedzić..


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Już w najbliższą niedzielę 31 marca 2024 roku o 21:20  w TVP1 pokazane zostaną wizytówki rolników kandydujących do 11 edycji programu Rolnik szuka żony.
      https://www.facebook.com/100068842099677/posts/pfbid0cmEG3uYipVmh5j7CKx9xVcTAvyg1s4gNy4PNBRZXXxQ5jzPjzsYio44uA9iw4osel/?app=fbl
       
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj