marcin974

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

Polecane posty

lordhagen    283

Biorę sobie imię Andrzej :D

już po zawodach, zdałem bez problemu. :)

A wy jakie imiona braliście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fart23    0

ja byłem bierzmowany 12 lat temu, Piotr sobie wziąłem, ale jakiś karteczek to nie pamiętam, wtedy chyba nie było takiego zwyczaju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
330CUrsus    0

A ja Eryk Piotr a bierzmowanie Krzysztof ze względu że dużo jeżdżę ciagnikami a jeszcze lat nie mam to może mnie uchroni hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

ja mam Andrzej z bierzmowania ale jakoś niezbyt mi pomaga w sprawach sercowych a powinno baardzo mocno :D


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lordhagen    283

Czemu w sprawach sercowych? Przecież Andrzej brat św. Piotra, patron Grecji, Hiszpanii, Szkocji... itd. Nic o miłości mi nie wiadomo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

Że jak ? :D Proszę... Wkipedia wciska kit,lub nie zawsze wszystko jest wypisane tam. Bo wiem masz to z wikipedii Z łowcy ryb Andrzej Apostoł stał się łowcą ludzi dla Chrystusa. Jest orędownikiem zakochanych, wspomaga w sprawach matrymonialnych i wypraszaniu potomstwa.


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lordhagen    283

A no z Wikipedii. To może mnie miłość dopadnie po bierzmowaniu? He, he, lepiej nie... Chyba, że taka udana, ale nie wiem czy bym chciał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawlus224    2624

To i Ja się pochwalę :D Mam imiona Paweł - Michał - Piotr :) no a bierzmował mnie biskup Cisło , bardzo miły człowiek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawlus224    2624

To go pozdrów :D A tak apropos to mój proboszcz gdzies tam w okolicach krasnika kiedys był ksiedzem ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19Damian89    0

Ja mam Damian Marcin a z bierzmowania Andrzej. a bierzmowal mnie zastepca biskupa Suskiego .. ale nie pamietam juz dokladnie jak on sie nazywal ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

A z jakiej diecezji Damianie pochodzisz? :D Chyba nie bydkoska skoro nie biskup Tyrawa.. :)


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lordhagen    283

'Co ty na to, że lato tuż tuż...' :D

Taka pogoda a ja nie mam co robić, do kogo pójść... ech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarioS    1

no ja też się pochwalę :D

 

Na imię jak się spodziewacie mam na imię Mariusz

A z bierzmowania Krzysztof (jak większość mężczyzn :) )

No i bierzmował mnie Adam Odzimek

 

 

 

 

 

A ja dopiero co wstałem.... echhh.....

Odświeżyć się, zjeść coś i jechać :)


Wole polskie gówno w polu niż fiolki w Neapolu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

Chłopaki ja przez to całe zakochanie mam dziś problemy same. Jak myslicie. Dzwonić na policje czy samemu zrobić dym? Bo ja mam postawionych ludzi w gotowści podwórko zabarykadowane pod łózkiem siekiera bo jakiś frajer mi groził że mi zrobi dym jesli sie od Patrycji nie odczepie w sumei zrobilem to pare dni temu. Jej sie system je*ie on ma wszystko adres, numer telefonu nawet nie zastrzegł sobie o wszystkim wie. Ja tam zbyt nie boje ale jednak troche bo czasami moge sie nie spodziewać a kumple będą na polu? Ją to naprawde ehh


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19Damian89    0

Łukasz moze ktos sobie jaja robi albo koles ci sklada obietnice ze zrobi dym a nic z tego nie bedzie. jak zna adres to zbierz chlopakow a do niego napisz kiedy wpadnie co zrobisz herbate i ciastka kupisz i jak wpadnie to zrobcie mu dym wy ... a w jaki sposob ci grozi ze chcesz na policje z tym uderzac??

a tak na marginesie to duzo ludzi obiecuje ze cos zrobi a nie dotrzymnuja slowa, mialem byc polamany, pociety itp, a jakos chodze zyje i mam sie dobrze :)

 

@wojoch7340 troche ciezka sprawa jak siedzi sama przy stoliku to podejc spytaj sie czy mozna sie dosiasc i co taka piekna kobieta robi sama w knajpie i zacznij gadac co jej sie podoba w knajpie itp.. a jak bedziesz szedl ty albo ona to spytaj cie o numer i co znow sie umowicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

Że mi naj*** że rozpier*** mi chałupe itp. Ja tam sie nie boje mam 2 ciągniki swoje i już 3 w gotowości dodatkowe i to powyzej 120km z turami nawet...


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lysyrolnik    17

Czesiu wystarczy samo to ze jesteś chroniony paragrafem. Ponieważ za groźby i pogróżki taki delikwent może iść za kratki na parę latek(max.10 lat) wystarczy ten paragrafik i gość schodzi z tonu :)


Honda - The Power of Dreams :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19Damian89    0

to jakis dzieciak to ze ci by obil twarz no to jeszcze ok ale ze ci dom rozwali to chyab go fantazja poniosla w tym co pisal/mowil.. Moim zdaniem to koles jest nie grozny i mozesz smialo spotykac sie z Patrycja, a jak masz jego numer to chyba nawet mozna gdzies sprawdzic do kogo on nalezy o ile nie jest na karte i masz kolesia jak na dloni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

Nie moge z Nia sie spotkać, sama to załatwila :) Jednego jak by nie patrzeć kiedyś już uszkodzili z jej rozkazu!


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
    • Przez radekz200
      Zapraszam do dyskusji na temat nowej seri 👍
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj