marcin974

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

Polecane posty

MarioS    1

hehehe nie dziwie się ^^


Wole polskie gówno w polu niż fiolki w Neapolu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lordhagen    283

a ja tam obchodzę i dla wtajemniczonych moja partnerka zaniemówiła jak dostała to serce jezeli jescze ktos chce zobaczyc pisac maila

grzenius@buziaczek.pl

 

a szwagierka sie pytała gdzie takie cudo kupiłem to jej mówie ze sam zrobiłem to mi nie wierzyłka

 

Też bym obchodził jakbym miał dziewczyne, a tak to na co mi. I gratuluje udaneg prezentu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZUCH1234    93

no dzieki chłopaki u tesciowej tez ^^ ale kobietka zadowolona to sie liczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rafal180    4

Ja się pytam co sie dzieje z Czesiem?????? od 7godzin nie napisał w temacie żadnego posta!! ^^ Stało sie coś???


.

 

.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasek    7

TO napewno a ja dzisiaj piłem ŻUBRÓWECZKE z kolegami i koleżankami i też było git

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19Damian89    0

teraz dziewcyzny moga wypic wiecej niz chlopacy, jak bylem na 18 to na 5 kolesi tylko ja wytrwalem do konca a z dziewczyn zadnanie odpadla a pily rowno z nami normalnie szok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasek    7

hhee a ja musze pilnowaci samego siebie i to jest dopiero wyzwanie ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobra89    71

Hehehhehe dobre ^^ , w sumie ja fajki musiałem zostawic, bo było ultimatum albo całowanko albo fajki, wybrałem to pierwsze. :P


Modernizacja gospodarstwa juz w trakcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobra89    71

No to ładną laske masz ^^


Modernizacja gospodarstwa juz w trakcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasek    7

a wiesz @kobra89 ja dziewczyny niemam bo poco człowiek se nerwy będzie psuł,a o pilnowanie sie chodziło mi że by czasem z jaką 15 albo16 do niczego nie doszło czasem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobra89    71

Już jak ma pełne 16 to prokuratora w majtkach nie nosi ^^ :):) , wiem sprawdzałem w kodeksie bo raz dorwałem dla zgncia. :D


Modernizacja gospodarstwa juz w trakcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasek    7

hehe @zenon1z2gor to ja mam taką koleżanke co też jako lubi se łyknoci konkrytnie i zawsze pado yno zdrowie HEJ góralica jedna ale zato jest z kim sie napici ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19Damian89    0

Ja tam nie pije wiec nei mam tego problemu zeby sie pilnowac a jak pije to z glowa i na 18 jak bylem to swojej nie pilnowalem a ze potem mila ciezko isc po sladach i przewracala sie w zaspy no to co innego ale na prostej dordze i odsniezonej szla juz dobrze ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobra89    71

Jak masz taki zapał to działaj ^^

Pamiętaj jedno, że ładna to nei znaczy rozumna. Przerobiłem to już.


Modernizacja gospodarstwa juz w trakcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Już jak ma pełne 16 to prokuratora w majtkach nie nosi ^^ :):) , wiem sprawdzałem w kodeksie bo raz dorwałem dla zgncia. :D

 

 

To sprawdź jeszcze raz to się dowiesz innego wieku. Nie wiem czemu tyle osób myśli ze od 16 lat.


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rafal180    4

andrzej2110 jaki obcykany w tych przepisach ^^ czyżby lubił takie młodziutkie?? :D


.

 

.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

No starszych nie lubię ^^ Nie był mi ten przepis potrzebny ale czasem warto wiedzieć.

 

Wogóle polskie prawo jest ciekawe. Oglądać XXX można od 18 a uprawiać od... 15


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasek    7

no to zależy gdzie jestem @Rafal180 jak jestem w opolskim no to niektóre lecum na GÓRALA HEHE bo jo jystym anologowcym ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasek    7

a no pywno MY WINCYJ WYPIJIMY ,a późnij tys dajymmy to co chcą i to z kunkrytomi ^^ HEJ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rafal180    4

Zenek pewnie maja lepiej bo tam same Janosiki sa: :D

 

 

 

kasek rozszyfrowanie twoich postów to przyjemnosc ^^


.

 

.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Już w najbliższą niedzielę 31 marca 2024 roku o 21:20  w TVP1 pokazane zostaną wizytówki rolników kandydujących do 11 edycji programu Rolnik szuka żony.
      https://www.facebook.com/100068842099677/posts/pfbid0cmEG3uYipVmh5j7CKx9xVcTAvyg1s4gNy4PNBRZXXxQ5jzPjzsYio44uA9iw4osel/?app=fbl
       
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj