marcin974

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

Polecane posty

UrsusCzesio    310

No boli boli ale nic nie poradze a nie wezme byle kogo.. To są 2 osoby z którymi chciałym być i zarazem zaakceptowane przez teściów :)


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
330CUrsus    0

Czesio jeszcze się ułoży zobaczysz :) życie płata różne figle. Ja też byłem zdania że nie będę próbował podrywać tej dziewczyny z którą chodziłem a nie wyszło. No i co? Znów się w Niej zakochałem niestety :) . Aczkolwiek sytuacja raczej kolorowa nie jest bo nie wiem jak do Niej zagadać :) . Ja z tych chłopaków co język wtedy lata gdzie chce i odmawia posłuszeństwa :) . Aczkolwiek nie wiem czy ma chłopaka bo nie interesuje to ale chyba nie ma bo kolega z klasy do Niej startował ale sobie dał spokój bo jak to mówił cytuję "Ja to tylko tak dla jaj bo prędzej czy później i tak się to rozsypie" w sumie może i miał rację ale mam jakąś pewność że jest wolna i można do Niej startować :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

No ,,kuzyn" chciał iść mówi nie bierz Patrycji ja pójdę z Tobą, najpeirw pod karawatem a potem za dziadów się przebierzemy lepiej polewają :) :)


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BSZ110    163

No i w mojej sprawie z leksza h.. bombki strzelil :) Chlopaki wszystko ładnie pieknie, w sobote kino, dyskoteka... w niedziele spotkanko a dzis oczy otworzyłem. Napisała mi, czy mozemy sobie odpuscic przez te ferie??? Ja z leksza nalegałem, ze nie ale ona jednak napisala, ze musi to wszystko przemyslec i odpoczac od tego ale jakiegos tam esa napisze no i na 14 lutego napewno nie odmowi. Zaznaczyła, że wszystko co do tej pory bylo i jest napewno sie nie zmieni. Ku.... mnie zatkało jak mi to napisała, nie dosc, ze czlowiek sie stara to wszystko sie w gow.. obraca :) Nie chce jej pisac jak jakis idiota bo po co mam naciskac ale az swędzi zeby napisac. Jedynie co mnie podnosi to to, ze napisala, ze bedzie od czasu do czasu pisac i raz mozemy sie spotkac no i 14. Kurna ja juz nic nie rozumie :) wszystko kolorowo i tu takie cos. Moze za mocno ją naciskałem i to dlatego?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raf9411    0

Niektóre tak mają że muszą sobie wszystko przemyśleć. A zależy Ci na niej ?? Jeśli tak to do niej napisz, moim zdaniem na idiote nie wyjdziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BSZ110    163

No zalezy zalezy... :) nie chce naciskac ale jakos chyba wkoncu do niej napisze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lordhagen    283

Ech. Tak to już jest z dziewczynami. One są jakieś niezrozumiałe. Człowiek się stara i mu nie wychodzi, a znam kilku, którzy wcale sie nie starają, a mogą mieć większość dziewczyn w okolicy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lordhagen    283

Tyle, że fachowiec rozpracuje elektronikę w JD. A dziewczyn chyba nikt do końca nie rozumie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BSZ110    163

Dokładnie... tego nikt nie zrozumie...!!!! :) napisałem do niej, no wszystko ok! napisalem jej, ze ciezko ukrecic bez niej a ona: "no ja juz tez sie przyzwyczailam... dziwnie tak teraz nie?:)" i ja tego nie rozumie, najpierw chce przemyslen a pozniej ze przyzwyczajenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Filipoo    14

zyczę ci jak najlepiej :) ale przykład z mojego zycia podobnie jak u ciebie wszystko az pięknie a po chwili ze musi to przemyśleć :blink:i tez pisałem bo nie szło bez niej wytrzymac oidpisywała wszstko fajnie wkoncu powrót do dawnego zycia i co długo niebyło jak się rozstaliśmy tzn zostawiła :) ;[ch.. mnie strzela jak mi takie cos robiła a robiła paę razy fakt częśc była moja wina bo ciągle coś zle robiłem ale za kazdym razem błe inny lepszy az do ost,. tak do nie pisała ze jej zle ita ze musiałem ją zostawić bo nie mogłem jej trzymac na siłe czemu nie ona zerwała? powiedzila ze wiecej ona nie zerwie czyli wszystko było namojej głowie :) ;[ku... zrobiłem to dla niej i załuje bo się kazało pózniej ze nie musiałem ale tak pisała sms ze do tego doprowadziła... chciałem doa niej jak najleopiej a teraz to nawet cześć w szkole nie ma :) i znowu się wku.. jasna cholera.chcesz dobrze wychodzi zle nie rób na siłe bo gdy ty chess ona moze niechcieć gdy ty nie bedziesz chciał ona moze chcieć musisz wyczuć moment i ja troche wiecej jak troche znać :) ja moja byłą znam od podstawówki a i tak się gubiłem... nikomu nie rzyczę takego zycia...

 

a tobie powodzenia zeby było jak najlepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BSZ110    163

No to jednak... nieciekawie! :) Jak narazie odpisuje i jest ok! A tak jak sobie mysle to mam wyjscie awaryjne wiec nie ma co sie dołowac chociaz i tak jestem przybity :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Filipoo    14

wazne mysleć teraz pozytywnie :) i pilnowac jak coś nie tak bedzie to się szykowac zeby nie było szoku jak cos nagle się stani bo naprawdę na łeb idzie dostać :) ale do przodu jezcze raz szczęścia :)kto wie moze i to na waszym weselu bedą ludzie pić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

No i ja sie tego nauczyłem już. Nie mgoe sobie dać spokoju z Patrycją. Puki nie przestane walczyć będe zwycięzcą :)


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19Damian89    0

Jak ci zalezy to daj jej czas niech spobie pomysli o tym i bedzie dobrze spotkacie sie 14 i pewnie juz bedzie mial to przemyslane wiec troche cierpliwosci. poczekaj spokojnie i bedzie dobrze jak laska pisze ci ze tez sie przyzwyczaila do twojej obecnosci przy niej to juz jest cos

 

 

@Filipoo powiem ci ze jakbys ja kochal i by ci zalezalo to bys nie dal jej odejsc tylko bys wziol ja na spokojnie pogadal o wszystki wyjasnij co trzeba albo jak jest kryzys bys dal sobie na wstrzymanie przez pewien czas, z doswiadczenia wiem bo z moja sie nie raz kloce i nie raz brakuje prawie tyle co nic aby ktores z nas powiedzialo ze to koniec ale nam zalezy na sobie i zawsze staramy sie ze bylo dobrze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Filipoo    14

próbowałem juz tak znamy się od podstawówki wiele razy próbowaliśmy nie wychodziło ludzie mnie oczerniali itd mawet jej mama zmieniła o mnie zadnaie ale jakoś je naprawiłem i było oki i nie chciałem zeby było jak kiedyś. była mozliwośc ze mozemy udawać czyli bez pocałunków itd a to nie byłby związek tylko  takie trzymanie przy obie co mi po moim szcesciu jak ona nie była szcześliwa???wszystkie mozliwe wyjscia  były juz wypróbowane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolo99    1

Panowie, a teraz przerwa,wstańcie od komputera i zróbcie sobie po 20 pajacyków dla przewietrzenia mózgów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolo99    1

Może być byle mózg się przewietrzył, albo na golasa wybiegnij na dwór i zrób rundę wkoło domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19Damian89    0

kolo no wiesz jak mieszka sie na wsi to mozna biegac na golasa sobie w nocy bo pewnie nikt by cie nie zobaczyl gorzej w miescie jak bys mial w kolo bloku biegac :) w dodatku ja mam nie daleko komisarjat haha .. jeszcze by mnie zgarneli :) ..

 

 

a czesio mowies kiedys cos o JP 100% a słyszales moze nowa nute Firmy-jestem porzadny?? jp-jetem porzady a nie jak wielu krzyczy jeb.. policje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raf9411    0

Kolo fajne masz pomysły...heh :)

A wracając do sprawy ja dzięki pomocy kolegów z AF jestem szczęśliwy i dobrze mi się układa

 

Życzę tego i wam chłopaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

Ja przd chwilą z urodzin koleżanki wróciłem. Wchodzimy z kumplem do pokoju do internatu a tam 5 lasek o w morde :) Ale sie działo. Ale one wszystkie miały wieeeeeelką potrzebe i chęć :)


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelec    89

Panowie, a teraz przerwa,wstańcie od komputera i zróbcie sobie po 20 pajacyków dla przewietrzenia mózgów...

szacun. tak trzymaj!

10/10! :)


SPRZEDAM 2szt. wentylatorów osuszających do ziemniaków. info na PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
    • Przez radekz200
      Zapraszam do dyskusji na temat nowej seri 👍
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj