marcin974

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

Polecane posty

UrsusCzesio    310

No moge być bo wiesz to wesele po oczepinach i 1 brata to takie wolniutkie na końcu były a zostajemy do konca jak już :D A ja wrażliwy jestem :D Tylko pod koniec to ja juz też będe w samej koszuli z krawatem z tyłu :D


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lordhagen    283

Oj Czesiorek Czesiorek :D Z tym sie zgodze, chłop sie ogoli, ubierze i jest, a kobieta... taki charakter. Pół dnia przed lustrem i jeszcze nie pasuje. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raf9411    0

No chłopaki widze że się rozmowa rozwineła :D

 

A ty Czesiu na wesele się wybierasz ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damian18    3

he he ja w sobotę studniówkę mam he he dziewczyny juz z 2 tygodnie gadają tylko o tym czesiu to wesele w tą sobote?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19Damian89    0

czesio ja wczoraj pilem z laskami i tancowalem z nimi to mozna powiedziec ze trzezwy bylem i pelen kontak mialem z otaczajacym mnie swiatem no i w dodatku kierowalem ... moja laska bo mi ja uchaly jej kolezanki haha .. ale nie bylo z nia tak zle .. tylko miala ciezko bardzo ciezko isc po zaspach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czesio nie martw się, na pewno nie będziesz żałował tego wesela :) ja mam studniówkę akurat wtedy, więc wiesz podzielimy się wrażeniami :)


Ridge zagrał w 2000. odcinku Mody na sukces. TurboDymoMan zawstydził Ridge'a, zagrał w 3000.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no to piz** a już nic się nie da zrobić z tą Anią?? nie da się namówić??


Ridge zagrał w 2000. odcinku Mody na sukces. TurboDymoMan zawstydził Ridge'a, zagrał w 3000.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

Ni Ania ni Patrcyja czyli już nikt. Chociaż Anie rozumiem, mamą się opiekuje ma noge złamaną. Siła wyższa :) Ale Patrycja? Wszystko robiłem a Ona jak dziecko... to tamto sramto


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ehhhh.... no ja bym Ci laskę załatwił, ale to troszkę za daleko :/ tak to już jest z tymi babami... człowiek się stara, robi co może, na rekach nosi a one jak się uprą to nie i ch** :) współczuję


Ridge zagrał w 2000. odcinku Mody na sukces. TurboDymoMan zawstydził Ridge'a, zagrał w 3000.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

Czyli wiem jak wszyscy robią mnie w ch** :) A ja pamiętliwy jestem :)


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ale jeszcze mogą przyjść do Ciebie w łaskę... zima jest, można wpaść w zaspę gdzieś albo zakopać się na drodze i wtedy ktoś musi pomóc :)


Ridge zagrał w 2000. odcinku Mody na sukces. TurboDymoMan zawstydził Ridge'a, zagrał w 3000.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19Damian89    0

Czesio no ta co sie uopiekuje matka no to rozumiem nie ale tamte no coz zdarza sie i tak..

 

ja bylem na tej 18 i laska w ten sam dzien napisala ze nie przyjdzie bo jej mama nie puscila smiech na sali juz laski gadaly zeby sie nie zdziwla jak do niej nikt nie pojdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310
Napisano (edytowany)

No tak ale ile jest w tym prawdy? Nie wierze jej tak do końca Ona lubi kręcić... a Patrycja szczera do bólu :) I tak wyrwe zderzaki... :) Nie moja wina że takie próchno...

 

No ale wiem w 100% że prawda z tą nogą złamaną. Ale ciesze sie że nie oszukała mnie :) No to rozumiem

Edytowano przez UrsusCzesio

Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19Damian89    0

No to tej laski nie skresiaj co ma jej mama zlamana noge :. bo to nie jej wina pewnie by z checia poszla no ale sam rozumiesz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

No by poszła. Tylko ja chcialem tylko wesele, dwa razy nie wchodze do tej samej rzeki. Ja chciałem szybciej jej powiedzieć. Ale tak wyszło że jej nie było 2 tygodnie :) I to też troche nie ma co ubrac i takie tam. No ale dobra, będe sie alkoholizował jedynie trochu :)


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lordhagen    283

W lecie można bardziej przeboleć brak towarzyszki na weselu. A to sie wyjdzie zapalić, a to sie posiedzi na dworze, pogada, a tak, trzeba tańcować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Już w najbliższą niedzielę 31 marca 2024 roku o 21:20  w TVP1 pokazane zostaną wizytówki rolników kandydujących do 11 edycji programu Rolnik szuka żony.
      https://www.facebook.com/100068842099677/posts/pfbid0cmEG3uYipVmh5j7CKx9xVcTAvyg1s4gNy4PNBRZXXxQ5jzPjzsYio44uA9iw4osel/?app=fbl
       
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj