marcin974

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

Polecane posty

UrsusCzesio    310

Bo im żal zaczoł du*** ściskać że bym chodził jak dla mnei z najładniejszą dziewczyna w gimnazjum a że mało ich było bo 3 klasy po 25 ludzi No to wiesz... Sami nie zjedli a innemu nie dali


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Filipoo    14

zazdroszczą ze mamy więcej jak oni i kombinuja by nam coś zepsuć... laska moze mieć zaufanie ale cokolwiek jej ktoś coś powie ona pomysli o tym nie zawsze mówi o co chodzi ale nie raz jest kłłótnia jak nie rozstania wiele razy tak miałem i nie dało rady po dobroci było trzeba siła( gdy dobrze zadziałasz siłą na jednego to reszta się cofa)ale i tak mi nic z tego teraz :D:D:D:D :):(sam, wspomnienia,uczucie,przywiązanie nie jest łatwo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

Niestety głupio wyszlo ona miała 1400 ha więc zaraz po szkole gadali że o gospodarke chodzi itp. Teraz jak trafiła sie bez i bez debili to coś innego... Ah :D


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damjan15    0

Dla żartów czy nie ale po co chodzić i pier..... głupoty bo co tobie lepiej się wiedzie niż dla mnie no ale to już polska głupota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

takie 2 rudzielce sie zmówili i zaczeli po szkole gadać że ja dla gospodarki z Nia chodze..... :D I wszystko trafił wiadomo co :D teraz Patrycja ale też nie tutaj nikt ise nie wpier** i jakoś mi lżej ze nikt nei zepsół. I teraz cofam się. Chce wziąć Anie na wesele został tydzień. już niedługo oczepiny ale najpierw odczepiny mnie od Niej bedą :D 1 godzina i 26 minut zostało


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19Damian89    0

Czesio znam ten bol ja ponoc zdradzalem swoja dziewczyne z jakas laska od kuzyna ze wsi a najlepsze bylo to ze ja jej wogole nie znalem nawet nie wiedzialem ze istnieje jej ojca tylko kojarzylem.

 

no i po 18 ja pierdziele jestem w kiepskim stanie :D bylo 10 dziewczyn i 3 kolesi, chociasz do konca tylko ja wytrzymalem i tancowalem co chwile z inna prawie bym zapomial z moja tanczysz haha .. az byla zazdrosna o taka Magde bo prawie co chwile z nia tanczylem bo nikt nie chcial tanczyc no to my tancowalismy haha.. ale impreza udana powrot z buta o 5 rano jakies 10-15km.. troche droge do tej laski zaspalo nie ma co .. dwa samochody utknely w drodze ale ursus dal sobie rade :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

Ciekawe co na weselu będzie jestem w trakcie romansowania :D 50% sukcesu będzie jak sie zgodzi 48% jak będziewolne miejsce a te 2 w ciągu tygodnia trzeba załatwiać. odzienie i wlosy musi sobie ułozyc achhhhh z kobietami tylko problemy są :D


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

problemy?? wiec po co sam na siebie te problemy sprowadzasz???


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

No one maja takie czasami :D Te fryzjery nie fryzjery :D Ja sie boje jednej rzeczy przy tańcy jak będziemy blisko o wolną elekcje :D:) :)


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19Damian89    0

Czesio ty sie boisz to raczje bedzie komplement dla niej :D haha ...

 

 

no no Raf a czy ja mowie ze nie po 3 kolejkach to gadalem z nimi osotor w sumie to tych dwoch bylo zajetych swoimi laskami tylko ja gadalem ze swoja i z pozostalymi imprezka byla dobra znalem tylko 3 osoby z tej ekipy a mozna powiedziec ze poznalem wszystkich procz 2 osob ale ich ponoc nikt nie lubil ale nie wnikam w to. teraz tylko mam odciski na nogach, ja nie wiem mowia ze to kolesie depcza ponogach a mi one nadeptywaly na nogi hi hi dobrze ze na bosaka wywijalismy to nie bolalo bo jak by mi szpila na palce ustala to ho ho

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

I jak się ubrałeś na imprezę??


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19Damian89    0

kolo oszales w garniaku to bym tam wygladal .. akurat bylem ubrany jak pozostali kolesie .. dzinsy koszula i ja mialem na poczatku sweter na sobie jeszcze i bylo ok :D.. tylko moglem wziasc siwa albo czarna koszula a nie bialo no ale i tak bylo ok :D .. w garniaku to pewnie bede szedl w lipcu na 18 do swojej to juz predzej chociasz nie wiem haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Damian na swoją tez tak samo. To a być luźna zabawa a nie jakieś sztywne posiedzenie przy stole.


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19Damian89    0

Czesio czego ona jeszcze nie moze bo nie ruzmiem?? i nie zle powornanie w opisie na gg haa

 

 

Andrzej raczej do swojej ja swoja 18 mialem 3 lata temu stare dzieje mozna powiedziec, i wiesz trzeba by bylo sie ladnie zaprazentowac przed tesciami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

No wiesz nei wiem czy komplement bo ona jeszcze jest za młoda wogóle do tych rzeczy jednak. I nie wiem jak to odbierze a to reakcja nie spodziwana :D no tak z kobietą to jest jak z wystrojem kombajnu na dożynki tylko ze go stroisz 5 minut przed a kobieta musi oj troche wcześniej i wtedy szuka gdzie, kto to ma zrobic, a to krzywo to tak, to srak :D I za to je kochamy


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19Damian89    0

no tu masz racje czesio ja to wczoraj przerabialem mi zajelo to 2 minuty zeby sie przebrac do wyjscia u niej a ona w piatek robila sobie na pracowniach wlosy a wczoraj 2 godziny przed zaczela sie ubierac .. ale w tancu bedzisz az tak blisko niej zeby poczula cos? zalezy jak tanczysz a to wiesz tylko ty przeciesz i musisz ocenic czy moze zaistniec taka sytuacja jak mowisz czy nie .. ale raczej nie poczuje chyba ze bedziesz do niej przyklejony no to co innego .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
    • Przez radekz200
      Zapraszam do dyskusji na temat nowej seri 👍
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj