marcin974

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
UrsusCzesio    310

hmmm Jakimś cudem Patrycji sie humor poprawił :unsure: Czyli dobrze jest zoabczymy jak długo


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robson1028    70

żebyś wiedział :unsure:


Nie dyskutuj z głupszym, bo sprowadzi cię do swojego poziomu i pokona cię swoim doświadczeniem.

Ekspert-osoba która ma coraz większą wiedzę w coraz mniejszym zakresie, aż wreszcie wie zupełnie wszystko o niczym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ziemek256    13

U mnie wielka lipa, za pewnie jeszcze przed Świętami zakończy się mój rok trwający związek z Anią... :unsure:


It's My Life...
 

JD...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

optymizmem zawiało jak od ciebie do mnie.....

 

W sumie do kujawsko Pomorskiego mam 1,5 km.....


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ziemek256    13

W sumie to nie daleko siebie mieszkamy, wiele razy byłem w Płocku. :blink:

Ostatnio w wycieczce do fabryki NH. :unsure:


It's My Life...
 

JD...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

oo a podasz obok jakiego miasta mieszkasz??


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ziemek256    13

Większe to Aleksandrów Kuj, Ciechocinek, Włocławek a mniejsze Bądkowo, Siniarzewo, Osięciny, a mieszkam dowładnie na Sinkach. :blink:

Do Włocławka mam 30 km a od Włocka do Płocka już nie daleko. :unsure:


It's My Life...
 

JD...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ziemek256    13

Andrzej

Jak by się uparł to za 2 godz byłbym u Ciebie. :unsure:

 

My z Kuj-pom.


It's My Life...
 

JD...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

To mieszkasz po drugiej stronie Wisły :unsure:


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ziemek256    13

Dokładnie. :unsure:

Teraz zamarznięte to i bym się golfem przez Wisłe przeprawił. :blink:


It's My Life...
 

JD...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolo99    1

Koledzy tacy zadumani, rozmarzeni, uważajcie, żebyście z tych Waszych rozpaczy pod koła traktora nie wpadli :/ Bo będą dwie tragedie, jedna na miejscu, druga u dziewczyny. Co one bez Was zrobią?

 

 

____________________________________________________________________________________________________________

 

http://www.youtube.com/watch?v=PVLgZMSypoE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rafal180    4

Andrzej

Jak by się uparł to za 2 godz byłbym u Ciebie. :blink:

 

My z Kuj-pom.

 

panowie bierzcie sie za kobity a nie geyparty wam w głowie :unsure:


.

 

.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolo99    1

Dokładnie tak jak Rafał mówi, bierz kfiatka w zęby i na kolana do dziewczyny ją przeprosić, a nie zmawianie się na jakieś niemoralne spotkania ;P :unsure:

 

______________________________________________

 

Mam takie pytanie, czy jak Was rzuca dziewczyna to czy żal wam d*pę ściska? Czy tak normalnie się czujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ziemek256    13

Ja sam nie wiem co robić, żal mi dupe ściska bo rok z nią byłem, ale powoli mam dość jej ciągłych zmian nastrojów, fochów itp, myślałem że tym razem to ona zrobi ten pierwszy krok żeby się pogodzić i zrobiła, ale w odwrotną stronę... Dlatego mi smutno, teraz mi pisze same złe rzeczy, cholera myślałem że jak się człowiek nie angażuje na całego (tzn wmawiałem sobie że z Anią to pewnie i tak prędzej czy pużniej trzeba będzie się rozstać) to mniej boli ale gdzie tam..., Ania by chciała żebym ja robił wszystko po jej myśli, tak jak to się jej podoba, niestety tak się nie da... :unsure:

Gdyby zaakceptpwała mnie takiego jakim jestem bylibyśmy czszęśliwą parą. :blink:

No cóż, może w innym życiu. :D


It's My Life...
 

JD...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masiew    31

jeśli ona nie akceptujencię takiego jakim jesteś, to taki związek niema przyszlości. związek to wiele kompromisów, ale muszą one pochodzić z obu stron,a nie że ty będziesz robił wszystko tak jak ona chce, a jak nie to foch. taki związek nie ma prawa przetrwania


wiem co czynię i moje czyny określają to, kim jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robson1028    70

@ziemek256 świetnie Cię rozumiem... mówię wam Panowie, nic tak nie zabija chęci do życia jak problemy z dziewczyną... a najgorsze jest to, że w moim przypadku już nic się nie da zrobić :unsure: :blink: :D


Nie dyskutuj z głupszym, bo sprowadzi cię do swojego poziomu i pokona cię swoim doświadczeniem.

Ekspert-osoba która ma coraz większą wiedzę w coraz mniejszym zakresie, aż wreszcie wie zupełnie wszystko o niczym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ziemek256    13

Tylo po co mówiła że kocha, po co mówiła że już będzie dobrze między nami, ja jestem skłonny do kompromisów, próbował bym się zmienić, ale beż przesady mie można żyć dokładnie tak jak ktoś każe bo każy ma swoje życie... Trudno, jeśli mamy sie oboje ranić to ten związek nie ma większego sensu. :unsure:

Ale nie żałuje ostsniego roku, wspomnienia zostaną na całe życie...

Pozdro dla ekipy złamanych serc. :blink:


It's My Life...
 

JD...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robson1028    70

Czasami kobiety naprawdę trudno zrozumieć... :unsure:

Ja również pozdrawiam i niech żyje męska solidarność :blink:


Nie dyskutuj z głupszym, bo sprowadzi cię do swojego poziomu i pokona cię swoim doświadczeniem.

Ekspert-osoba która ma coraz większą wiedzę w coraz mniejszym zakresie, aż wreszcie wie zupełnie wszystko o niczym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
look19    30

Wiecie co - ja chyba sobie na razie odpuszczę "polowanie na dziewczynę". Dam sobie spokój, bo nie warto się denerwować. Wystarczy tylko być czujny, a ta jedna jedyna sama w końcu się odnajdzie, nie warto robić nic na siłę. Jednocześnie nie przekreśliłem dotychczasowego obiektu moich westchnień raz na zawsze, tylko dałem sobie spokój. Może kiedyś coś z tego będzie, a może nie. Czas pokaże. Znam taki przypadek, kiedy facet chodził z kobietą, ta poznała innego, miała z tym innym 2 dzieci, po 4latach małżeństwa zachorował i zmarł na raka, a ten, który wcześniej z nią chodził po 5latach od śmierci poprzedniego ożenił się z nią. Czasem warto czekać.


Jeśli chcesz poznać prawdę na temat Agromy pisz na PW. Na pewno odpowiem. Miałem z nimi do czynienia.

Nie polecam zgrabiarki firmy METAL-TECHNIK z powodu wad konstrukcyjnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19Damian89    0

@ziemek to widze ze my z tego samego wojewodzctwa ..

a co do zmiany to moja tez mnie chciala zmienic ale proste pytanie zadaje sie "Nie podobam sie ci taki jaki jestem, chcesz mnie zmienic w kogos kim nie jestem" przewaznie mowia ze nie no to jak mowi ze nie to niech tego nie robi a jak juz w ostatecznosci mozna powiedziec " jak ci sie taki nie podobam to moze chcesz mnie zmienic na kogos lepszego?" albo jak cie do kogos porownuje to mnie to denerwuje zaraz co podoba ci sie to idz do niego kurde mowi ze cie kocha ze sie podobasz taki jaki jestes no to niech tak bedzie a nie dobrze mowie :unsure:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Znam taki przypadek, kiedy facet chodził z kobietą, ta poznała innego, miała z tym innym 2 dzieci, po 4latach małżeństwa zachorował i zmarł na raka, a ten, który wcześniej z nią chodził po 5latach od śmierci poprzedniego ożenił się z nią. Czasem warto czekać.

Czekać aż komuś stanie się coś złego?? No wiesz.....


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robson1028    70

Czyli co, najprościej rzecz ujmując wykorzystał okazję...


Nie dyskutuj z głupszym, bo sprowadzi cię do swojego poziomu i pokona cię swoim doświadczeniem.

Ekspert-osoba która ma coraz większą wiedzę w coraz mniejszym zakresie, aż wreszcie wie zupełnie wszystko o niczym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luk1512    0

Kolego @look19 masz racje..ja też już sobie daję na spokój,ale nie skreślam swojego obiektu zainteresowania ,bo mi nadal cholernie zależy na niej...:unsure::blink:...ale widzę ,że nie ma sensu się narzucać teraz bo nasze kontakty coraz bardziej się psują....a na siłę nic nie wyjdzie...postanowilem dać Jej czas na przemyslenie i się nie narzucać...jak zależało Jej wcześniej to się odezwie ...i narazie koniec z kobietami!! ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Już w najbliższą niedzielę 31 marca 2024 roku o 21:20  w TVP1 pokazane zostaną wizytówki rolników kandydujących do 11 edycji programu Rolnik szuka żony.
      https://www.facebook.com/100068842099677/posts/pfbid0cmEG3uYipVmh5j7CKx9xVcTAvyg1s4gNy4PNBRZXXxQ5jzPjzsYio44uA9iw4osel/?app=fbl
       
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj