marcin974

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
UrsusCzesio    310

Hmmm oto jest pytanie. Mi koleżanka doradziła, zna Patrycje oczywista troche. że Bilay miś będzie dobry

taki średni z 20-30 cm i mam go wypachnieć. Zdaje sie na nią bo ja i tak pomysłu nie mam a z kasą coraz gorzej. O robote dzwonilem i ni ma ;) jedynie nokie sprzedać co leży w domu


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535
Biały miś dla dziewczyny,

Którą kocham i kochać będę wciąż,

Lecz dziewczyna jest już z innym

I pozostał jej tylko biały miś.

 

Hej dziewczyno, spójrz na misia,

On przypomni przypomni chłopca ci

Nieszczęśliwego białego misia,

Który w oczach ma tylko szare łzy.

 

misiek to fajny pomysł


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damian18    3

UrsusCzesio nie przejmuj się tak bardzo dziewczyny już tak poprostu mają dalej rób swoje walcz o nią a będzie dobrze

 

biały mis fajny pomysł też nad tym myślałem a z kaską krucho ale byle do świąt i robota się znajdzie tylko czasu nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

Musze nokie sprzedać bo leży i nie potrzebna, kupca mam od ręki 50zł daje ale się ucieszyłem ;) ,,Biały mis, dla Patrycji, którą kocham i kochał będe wciąż" Piekny teskt wyczytałem na zaproszeniu na wesele brachola. Oczywiscie 2 osobowe mam :D

 

,, A kiedy będziesz żoną moją,

umiłowaną, poślubioną

wówczas się ogród nam otworzy

ogród świetlisty pełen zorzy"


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ziemek256    13

Białego misia już ode mnie dostała jadnego...

Trzeba by takiego wielkiego kupić. ;)

 

A poza misiem?


It's My Life...
 

JD...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

pierścionek zaręczynowy??


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ziemek256    13

Za wcześnie... W Twoje imieniny minął rok jak jesteśmy razem, a tak po za tym to ja sam nie jestem do końca pewien czy to ta jedyna...

 

Czekam na dalsze propozycje. ;)


It's My Life...
 

JD...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19Damian89    0

Andrzej ja chcialem sie w te swieta oswiadczyc swojej ale tak pogadalismy i stwierdzilismy ze zawczesnie jeszcze troche, a co do swiat to kosmetki jakis ladny perfum mam zamiar jej kupic i cos do tego.

 

a co do oswiadczyn jej siostra ma miec we wakacje slub i tak kombinowalem ze jak sie uda na odczepinach zlapac jej welon a mi krawat to wtedy bym sie jej oswiadczyl co o tym sadzicie? ale cos mi sie zdaje ze to malo realne zeby sie udalo zlapac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ziemek256    13

A mogło by wypalić, Takie oświadczyny z rozmachem ;), Zależy od partnerki.

 

Ja z Anią dopiero rok jestem, o zaręczynach za rok będe myślał :D


It's My Life...
 

JD...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

a co do oswiadczyn jej siostra ma miec we wakacje slub i tak kombinowalem ze jak sie uda na odczepinach zlapac jej welon a mi krawat to wtedy bym sie jej oswiadczyl co o tym sadzicie? ale cos mi sie zdaje ze to malo realne zeby sie udalo zlapac.

 

Ja kiedyś wpadłem na podobny pomysł na przyszłość. Oświadczyć się Asi podczas jakiegoś wesela. Tylko ze Asia....


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masiew    31

jaki prezent? a ile masz kasy?


wiem co czynię i moje czyny określają to, kim jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

Na tym weeselu to dobre tylko Patrycja pewnie nie pójdzie zem ną. Chu* bedzie. Tylko też żeby akurat się udało to drugi problem ;)


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masiew    31

zapros ją nba to wesele. wtedy będziesz wiedział czy pojdzie, czy nie. a może ona bardzo chce iść na to wesele?


wiem co czynię i moje czyny określają to, kim jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19Damian89    0

moze pomysl i dobry ale ciezko bedzie mi go wykonac .. a nie chce mi sie czekac kurde tych 3 lat az skonczy szkole .. za rok moze dwa slub i ciul w czwartej klasie bedzie mezatko najwyzje, bo za duzo tam malolatow sie kolo niej mi kreci a niestety nie moge byc u niej co dziennie ;) ..

 

 

a co do prezentu to z tym misiem dobry pomysl tylko pewnie ze 50zl bys musial dac jak nie lepiej ostatnio widzialem takiego za 150 ale mial ze 130cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

Kurde nie mam pieniędzy. kupiec zrezygnował z fona, dzisiejszy plan odwiezienia ze szkoly nie wypalił bo mielismy tylko we dwoje jechac, chciałem pogadać. A Ona do miasta jechać musiała to mnie kopsneła po drodze i brachoal wzieła . Teraz jeszcze mamuśka zaczyna. Bo Ona kiedys że Patrycja no fajna ten to i wogóle a jak na wesele dostałem zaproszenie to mama że z nikim nie bede szedł, jakies obce sprowadzał itp. Ja powiedziałem. Ale wezme Patrycje. A matka Z tą starą babą. O kur*** powiedzialem że nie ma mi sie wpier*** w moje związki Będe chodził z jaka mi się podoba i na wesele przyjde z Nią. Bo to mój bratm nei zaprosił nie Ty ;) Jeszczem oze mi żone wybiorą. O nie ni ch*a :D


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masiew    31

przypomnij, o ile ona jest od ciebie starsza?


wiem co czynię i moje czyny określają to, kim jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolu    3

To by było ciekawe przeżycie ;) . Chyba rodzice już tak mają że się wtrącają. Najgorsze jest to że czasem mają rację......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

Jak bym mieli zapowiadać to ok. Ale tylko z Patrycją M. ;) Maja racje. Tylko że nic się nie zmieniło od ostatniego razu jak mama o niej oh ach :D 3 lata więcej ma Czy to tak wiele....? Przeciez mój brat ma teraz 29 lat a jego narzeczona ma 32 lata :D


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lordhagen    283

No bracie wreszcie sie dobrze stało. ;) Tak trzymaj, nie trać wiary w siebie, dobrego humoru i nie wątp w swoje możliwości. Będzie dobrze. Ja też mam nadzieję, że będzie dobrze. Heh pewnie nikt nie wie o czym mówie, ale zaraz Czesio też pewnie podrzuci coś od siebie. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

Przeczytałem pewien tekst. Pewien sekret. I każdy zwiazek jak by nei patrzeć ja rozje*** Swoim negatywnym myśleniem. Bo od byle czego zaraz myślałem to sie nie uda, nei ma szans i zwykle miesiąc dwa i koniec, cierpienie. A Teraz poznałem pewna ciekawą rzecz której będe sie trzymał


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Jak bym mieli zapowiadać to ok. Ale tylko z Patrycją M. :D Maja racje. Tylko że nic się nie zmieniło od ostatniego razu jak mama o niej oh ach ;) 3 lata więcej ma Czy to tak wiele....? Przeciez mój brat ma teraz 29 lat a jego narzeczona ma 32 lata :(

 

hmm czyli starsza dziewczyna to rodzinne :D

 

 

Najbardziej różnice wieku odczuwa sie właśnie poniżej dwudziestki, potem już inaczej.

 

<flacha>


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

Będe pozytywnie myślał teraz to i moze wszystko jakos ianczej zaczne widzieć i sie życ zachce ;)


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Już w najbliższą niedzielę 31 marca 2024 roku o 21:20  w TVP1 pokazane zostaną wizytówki rolników kandydujących do 11 edycji programu Rolnik szuka żony.
      https://www.facebook.com/100068842099677/posts/pfbid0cmEG3uYipVmh5j7CKx9xVcTAvyg1s4gNy4PNBRZXXxQ5jzPjzsYio44uA9iw4osel/?app=fbl
       
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj