marcin974

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

Polecane posty

damian18    3

Czesio koledzy dobrze mówią sam robię mniejwięcej tak jak piszą koledzy próbując zdobyć serce koleżanki z klasy;p Pany dobry pomysł zaprosić ją na studniówkę??? bo tak się składa że i ja nie mam z kim iść i ona też;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

to nie czekaj aż ktoś inny jo zaprosi albo ona kogoś.


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

Ja ide w lutym na wesele. Też chcę Patrycje zaprosić. Tylko żeby głupio nie wyszło że czasami ja ją tylko wyrywam bo nei mam dziewczyny na wesele. Ja bym chciał żeby to była moja osoba towarzysząca na mym ślubie :lol: i do konca życia. :)


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19Damian89    0

To ty jej jeszcze nie zaprosiles? no pewnie ze ja zaprosic, chyba ze chcesz jak moj kumpel isc z kuzyna a tak gadal na temat laske i wogole a na studniowke z jedna go olala bo chyba szla gdzie indziej wtym samym czasie, no ale jak go pytalem sie czy nie ma innych kolezanek to nic nie mowila a tak zawsze byl taki madry i wogole pytania takie ani w 5 ani w 10 a pewnie dziewczyny nawet za reke nie trzymal :lol: .. no ale mniejsz o to

 

Czesio jak ci sie uda to stawiasz nam piwo :) nie no zart ale powodzenia ci zycze, no no masz racje moze to i tak odebrac ale wiesz powiedz jej jakos to wytlumacz sensownie zeby to odebrala dobrze tak jak ty chcesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

Musze ja gdzieś wyciągnąć z chaty widze że powoli ochłania sie z tego bólu. Jeszcze troche. Gdzie by ją zaprosić?


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRZEMEK321    2

UrsusCzesio czytam twoje posty i powiem ci ze ja kilka lat temu miałem ten sam problem ze nie potrafiłem kolezance wyznac co czuje i wiesz co zrobiłem? powiedziałem do niej na osobnośći niby żartem-WIESZ CO JA TO CIE KOCHAM i czekałem jak zaaraguje i wiesz udało mi sie bo ona czuła to samo i teraz po czterech latach bycia razem planujemy ślub wiec jeszcze raz cie zachecam cie byś zrobił jak mówie a jak ci nie wyjdzie cos to zawsze mozesz powiedziec ze zartowałeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damian18    3

ale nie znamy dokładnej sytułacji Czesia;p kręć się koło niej daj jej do zrozumienia że c na niej zależy zdobywaj jej zaufanie a reszta sama przyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

jak narazie to wszystko wskazuje na to sie ksończy tak jak zwykle... Płacz i cierpienie... :lol:


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lordhagen    283

Złażąc z GG napisałem Ci, żebyś dał wieści z frontu na AgroFoto w ten temat. Liczyłem na radość, ale jednak nie. ehh;/ nie poddawaj sie, skorzystaj z rad kolegów wyżej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masiew    31

naprawdę nie powinieneś się wachać tylko działać. zaproś ją na jakas kawę albo poprostu na spacer, pogadajcie na spokojnie i powiedz co czujesz, że ci na niej zależy. wiem że boisz się odrzucenia, ale jeśli nic nie zrobisz, to ktoś ci ją sprzątnie i dopiero wtedy będzie bolało podwójnie


wiem co czynię i moje czyny określają to, kim jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ralf    15

zawsze mozna wstąpić do klubu kawalerów :lol: chociaż nie widze takiego wątku na af :) zakładamy ??? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

@Ursus Czesio

Pójdź na jakość, a nie na ilość. Wszak miedzy dziewczynami takie info się szybko przemieszcza, co innego miedzy nami mężczyznami, my wolimy: ile pali, jaki ma silnik, jak przyśpiesza itp. :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lordhagen    283

Eh, ze mnie to taka sracka, brakuje mi już tematów do rozmowy, ona coś kręci, niby chciała mi coś powiedzieć ale sie rozmyśliła, ja dzisiaj jakiś cichociemny jestem. Eh nie myślałem o dziewczynach to było dobrze, cieszyłem sie życiem i nie było problemów, ale co ja poradze, zakochałem sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Chodzi o to żeby nie przyleli do ciebie łatki ze zmieniasz dziewczyny jak rękawiczki. Bo jak tak będzie zadna pożdna ciebie nie będzie chciała.


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

No sam andrzej wiesz jak jest.. Anie jak pokochalem to po póltora roku dopiero zaczełem ise rozglądać za inną. Bo to była niespełniona milość. Tlatego po już 1,5 roku szukałem inną. Jeżeli Patrycja zechce mnie i nie zostawi to zapraszam wyższą range AF na poltrowanie :lol:


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19Damian89    0

no wiec Czesio po malo i do celu i oby skutecznie i ze szczesciem a bedzie dobrze :lol: .. najgorsza jest ta nie pewnosc jak zareaguje wybranaka, ja jak chcialem wrocic do swojej dziewczyny z ktora jestem do teraz to z jej kolezanka pisalem zeby sie dowiedziec co i jak czy mam wogole szanse po tym co zrobilem po roztaniu z nia nie minol tydzien i mialem inna co bylo najwieksza glupota jaka zrobilem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310
Mmmm piękne 6,7 i 2 częśc bardzo mi przypadły do gustu. Patrycja chyba ma trudne dni. Miejmy nadzieje że to sie skonczy niedługo. Wtedy będzie można sprawy jakos pchnać do przodu

Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eryko    35

To ja mam taki problem iż jestem z dziewczyną od lekko ponad roku,zakochałem się Wszystko było dobrze,oczywiscie zdarzały się kłótnie jak wszedzie a Ona teraz mi tak bez powodu mowi że nie wie czy mnie Kocha i nie wie czy chce ze mną być ;) Nic w życiu jej nie odwaliłem,żadnych skoków w bok,cały wolny czas dla niej przeznaczałem i przeznaczam,nic złego nie robie a Ona się zrobiła taka zimna i bezwzględna wobec mnie.już sam nie wiem co mam robić bo pierwszy raz się z taką sytuacją spotykam.czekam na jakieś wasze rady co tu dalej robic... :(:D:D:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sirKonrado    8

szkoda Cię chłopie ale nic na siłe, raczej nie pomoge Ci ale być może jest tak że to wcale nie była miłość z jej strony tylko jakś głęboka przyjaźń czy zauroczenie - a Ty jesteś tego niestety ofiarą, trzymaj sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masiew    31

moze poprstu to nie jest ta jedyna?


wiem co czynię i moje czyny określają to, kim jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19Damian89    0

a moze ona ma kogos i wiesz tamten ja zachwycil i wogole, a jak pojdzie do niego to moze zauwazy brak twojej osoby i twojego ciepla i wroci do ciebie ale jak narazie to probuj z nia o tym pogadac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eryko    35

Dla mnie to jest ta jedyna ale ja chyba nie jestem dla Niej tym jedynym.

Jak by innego miala miec to sie okaze ze mądra raczej nie była i nie jest.prawda zawsze wyjdzie na jaw wiec na 100% bede o tym wiedział jak tak własnie jest. Próbuje z Nią gadac,gada ze mna ale ciężko idzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masiew    31

czemu czesiu tak sądzisz?


wiem co czynię i moje czyny określają to, kim jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Już w najbliższą niedzielę 31 marca 2024 roku o 21:20  w TVP1 pokazane zostaną wizytówki rolników kandydujących do 11 edycji programu Rolnik szuka żony.
      https://www.facebook.com/100068842099677/posts/pfbid0cmEG3uYipVmh5j7CKx9xVcTAvyg1s4gNy4PNBRZXXxQ5jzPjzsYio44uA9iw4osel/?app=fbl
       
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj