marcin974

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

Polecane posty

andrzej2110    535

Asia tez długo była sama. Z perspektywy czasu uważam że to nawet dobrze. Bo jest normalną dziewczyno a nie tak jak obecnie większość ;) Duzo włąsnie chłopaków patrzy na dziewczyny i myśli "kiedy mi da du..." Asia taka nie jest i była sama. Teraz jest od 3 miesiecy z pewnym Andrzejem (nie ja...) i jest to porządny chłopak. Czy będo na zawsze razem?? Nie wiem ale jeśli nie ja to nich to będzie on.

 

No dobra zapytałem o co chodzi i mi napisała że rany miłosne bardzo bolą i ona nie chce znowu cierpieć. Nie wiecie o co chodzi ? Zapytajcie Andrzeja :blink: Za 5 minut p[przychodzi kolejny SMS i w nim jest napisane spotykam się od jakiegoś czasu z moim długoletnim kolegą. Czy nie mogła od razu powiedzieć a nie ja jej d*pę trułem niepotrzebnie przez 1.5 miesiąca ? żal.pl

 

 

O ranach nie mów bo moje nie zagojone jeszcze... Do końca mogą się nigdy nie zagoić...

Ale to są paro i nie wiedziałeś o tym ze kumpel z nią jest tyle czasu??


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19Damian89    0

No no jak dziewczyna ma jakies rany to lepiej jej nie naciskac bo to tylkomoze ja odstraszyc od ciebie, lepiej probowac byc jej przyjacielem a z czasem albo tak zostanie albo bedziecie para ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

Damian, to je do mnei czy koło mnie? Bo nei napsiałeś czy do mnei ale sądze że do mnie.


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakub16    122

Nie moim długoletnim kolegą a jej długoletnim kolegą. To był cytat z jej SMSa Andrzej :blink:


Już 5 lat na AF ;)
Pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Aha.

Wiec daj jej się z nim spotykać. Jeśli byś to zniszczył ona nigdy nie będzie twoja. Czas pokarze czy w przyszłości będziecie mieli szanse spróbować.


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

Ehhh Patrycja pisala do mnie. nie ma nastroju. Wszystko jest dla niej gówno warte sama stwierdziła. Boje isę że zrobi coś głupiego :lol: Wtedy chodź kolega, ale dostał by w ryj i to konkretnie. Wrzuta.pl - Pink - I Don't Believe You smutny klimat dostałem od Niej :)


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ziemek256    13

Chyba każda dziewczyna krótej zależało na chłopaku po rozstaniu z nim będzie załamana, zresztą z nami jest tak samo, ale jak już ktoś tu prędzej napisał, chcąc kochać i być kochanym musisz się liczyć z tym, że miłośc boli jeśli jest nie spełniona... Takie życie, jeśli dziewczyna jest taka jak piszesz, bądź dobrym przyjacielem <tylko nie na siłe> a w przyszłości to zaowocuje. Przyjaźń nie zaszkodzi, a w przyszłości pomóc może.

Pozdrawiam


It's My Life...
 

JD...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19Damian89    0

nie Andrzej to nie bylo do ciebie :lol: .. to bylo do Czesia zeby postaral sie byc przyjecielem tej laski ktora skrzywdzil jego kumpel a czy cos sobie zrobi tego nie wiem nie znam jej wiec ci nie powiem czy jest w stanie cos sobie zorbic czy tylko tak mowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lordhagen    283
Dziwie się, że ona jeszcze chłopaka nie miała. Taka wspaniała hmmm miła, ladna. myśle że to chodzi że jej sie nie śpieszy

 

Teraz większość moich znajomych patrzy na wygląd, ale nie w ten sposób, że dziewczyna jest naturalnie ładna, tylko że wymaluje sie jak ten Bizon dodany ostatnio do galerii, założy ubranie, którego jakby nie było, to by nikt różnicy nie widział i z góry zakładają, że jest ładna i mądra od razu. Jak gadam z kumplem na te tematy, to zwykle słyszę ,,ta niezła d*pa, wyrwij ją, przynajmniej se zar...chasz". Płytkie myślenie... Co ja, jakieś k...wy potrzebuje? Większość sądzi, że podchodze do sprawy zbyt poważnie. Nie, podchodze po ludzku. Chcę mieć bliską osobę, którą będę kochał i która mnie będzie kochać, chcę, żeby razem było nam dobrze. Nie lecę na wygląd ani na inne tego typu sprawy. Chociaż tutaj również nie ma przesady, z przesadnie brzydką raczej mało kto chce być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19Damian89    0

@lordhagen masz racje w tym co napisales, duzo kolesi patrzy na wyglad i zeby szybko laska poszla z nim do lozka nic wiecej sie nie liczy a jak szuka juz pozniej zony to by najlepiej chcial dziewice taka naturlanie piekna, liczy sie to co dziewczyna ma w srodku jaka jest a nie jak wyglada nie musi byc zaraz miss pieknosci ale tez nie musi byc nie wiadomo jaka brzydka, taka normalna dziewczyna bez tapety na twarzy i w miare rozsadnie myslaca jak na swoj wiek bo wiadomo ze jak laska ma 14-15 lat to nie bedzie myslec jak 24-25 latka, chociasz sa laski mloda a zachowuja sie nie wiadomo jakby kim byly i sie panosza takie wymalowane lale

 

Duzo kolesi tez tylko szuka laski zeby zaliczyc i co chwile inna maja moim zdaniem to kolesie tobie z ciebie meska dzi..ke i nic wiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

@lordhagen przypomiałeś mi pewno sytuacje z trego roku. Nie wiem czy o tym pisałęm czy nie. Ale kiedyś pojechałęm do Asi prasować siano i jak przyjechałem ona wyszła z domu a ja zamarłem na jej widok. I włąsnie nie była wogule wystrojona ani wymalowana. W ciuchach roboczych szła układać pęczki siana na przyczepie. Znam dziewczynę która jest hmm ładniejsza od Asi (w tym samym wieku są) ale i tak wole Asie od tamtej.


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lordhagen    283

@lordhagen masz racje w tym co napisales, duzo kolesi patrzy na wyglad i zeby szybko laska poszla z nim do lozka nic wiecej sie nie liczy a jak szuka juz pozniej zony to by najlepiej chcial dziewice taka naturlanie piekna, liczy sie to co dziewczyna ma w srodku jaka jest a nie jak wyglada nie musi byc zaraz miss pieknosci ale tez nie musi byc nie wiadomo jaka brzydka, taka normalna dziewczyna bez tapety na twarzy i w miare rozsadnie myslaca jak na swoj wiek bo wiadomo ze jak laska ma 14-15 lat to nie bedzie myslec jak 24-25 latka, chociasz sa laski mloda a zachowuja sie nie wiadomo jakby kim byly i sie panosza takie wymalowane lale

 

Duzo kolesi tez tylko szuka laski zeby zaliczyc i co chwile inna maja moim zdaniem to kolesie tobie z ciebie meska dzi..ke i nic wiecej.

 

Ja nie szukam, jak oni myślą, dziewczyny na siłę. Moim zdaniem uczucie samo przyjdzie. Bo dla mnie w tych sprawach najważniejsze jest uczucie, a nie wygląd i możliwości seksualne.

 

Co do wypowiedzi Andrzeja, widać że swój chłop z ciebie :lol: Bo co z tego, że dziewczyna będzie ładnie wyglądać jak sie wystroi, skoro charakter będzie miała dziwny (to jest tylko taki przykład, nie że tam mówię o twoim przypadku)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

Dołaczam do was. Patrycja jak mnei do skzoły zawoziła to była ubrana tak niby byl jak ale dla mnie to było cudne. bluszka, spodnie i tak kufajka :) O słodka katorgo... :lol: normalnie zamurowalo mnie i z tym cienkim Westem :) . Powiem szczerze. Nie lubie wytapetowanych lasek. Moze byc ale z umiarem, z umiarem


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarcoWzu    4

kurde nawet fajny temat...lubie takie sprawy...xD

PS ile tu dziweczyn sie udziela??? fajne są????....nie wiem bo nie czytałem wszystkiego...może by zapoznał się z kimś a może z jakąś....


Dopóki jesteś młody Bóg troche dał urody rozkładaj pannom nogi.....i nie wstydź tego sie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Teraz?? hmm żadna... Edek sporadycznie... (ale jest już zajęta :lol:)


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarcoWzu    4

hmm no to trzeba zaprosic... każda jest zajęta...ale ulega...xD nie no żart nie znam Edek i nie moge oceniac i to sie do niej nie odnosi...ale trzeba pomyślec coś o żeńskim gronie do tematu...nie wiem czy będe mógł wieczorem pisac bo może panna przyjedzie ale jak nie to będe tu zaglądał...

PS. nie chce sie chwalic ale mam sposób na laski...:lol:)))))))


Dopóki jesteś młody Bóg troche dał urody rozkładaj pannom nogi.....i nie wstydź tego sie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

No to się nim podziel.Po to jest właśnie ten temat.


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarcoWzu    4

no to i na dziewczyny działa w moim przypadku...teraz nie napisze bo nie mam czasu...


Dopóki jesteś młody Bóg troche dał urody rozkładaj pannom nogi.....i nie wstydź tego sie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masiew    31

po co nam laski. mi potrzeba dziewczyny. na szczescie mam ta jedyna i nie chce zadnej innej


wiem co czynię i moje czyny określają to, kim jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarcoWzu    4

to jak masz dziewczyne to sie ciesz.....napisałem laski ale wiadomo o co chodzi a jak jest dziewczyna tak zwanym "śmieciem" nie urażając nikogo to widac po niej i sie nawet nie podchodzi chyba że sie chce troche rozerwac(nieraz można)...chodzi mi o porządną dziewczynę...


Dopóki jesteś młody Bóg troche dał urody rozkładaj pannom nogi.....i nie wstydź tego sie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarcoWzu    4

oooooooo widze że temat zanika....nikt sie nie udziela ani żadnej dziewczyny nie ma do pogadania...:lol:(((((


Dopóki jesteś młody Bóg troche dał urody rozkładaj pannom nogi.....i nie wstydź tego sie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edek18    0

Bo,że tak powiem ja nie mam sposobu na podryw nie wiem jak wzbudzać zazdrość...nic nie wiem to się nie udzielam :) jestem neutralna,chce mnie to mnie chce to nie będe robic na złosc i wzbudzac jakis zazdrosci ani nie bede go przyciagac na coś :) niech mnie ma prawdziwą :) i zdjadła bym czekolade :lol: hehe taki gratis :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damian18    3

he he Edek po wczorajszym mam 8 czekolad chętnie bym cię poczęstował;p ja wam powiem e wole za dziewczyną chodzić długi czas i zdobywać ją powoli niż coś na szybko z kimś;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Już w najbliższą niedzielę 31 marca 2024 roku o 21:20  w TVP1 pokazane zostaną wizytówki rolników kandydujących do 11 edycji programu Rolnik szuka żony.
      https://www.facebook.com/100068842099677/posts/pfbid0cmEG3uYipVmh5j7CKx9xVcTAvyg1s4gNy4PNBRZXXxQ5jzPjzsYio44uA9iw4osel/?app=fbl
       
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj