marcin974

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

Polecane posty

Właśnie... jej zachowanie. Miałem tak parę razy że dziewczyna, gdy powie jej się parę miłych słów dziwnie się zachowuje. Nie wiadomo jak to odbierać. To trochę zniechęca.


ArturKowalewo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19Damian89    0

Po prostu jak jest to towja przyjaciolka to moze powiedziec ze nie chce psuc tego co jest miedzy wami bo jak bedziecie razem i sie roztaniecie tokontakt juz nie bedzie taki jak jest teraz. No ale moze ona tez chce tego jak ty tylko czeka na twoj ruch, wiec moze poswiec jej wiecej uwagi pogadaj z nia szczerze, albo sprobuj ja pocalowac to wtedy bedziesz wiedzial jak zareaguje i jak bedzie zla za pocalunek to powiedz "przepraszam nie wiem co mi sie stalo" no i powinno byc dobrze a jej to pewnie da troche do myslenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masiew    31

impreza to dobry moment żeby coś zacząć. weż ją wtedy gdzieś na bok, wez za rękę i spojż prosto w oczy. to powinno lel zasugerować że jest dla ciebie kimś więcej niż tylko przyjaciółką


wiem co czynię i moje czyny określają to, kim jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko koło niej kręci się dużo chłopaków... Jest atrakcyjna. Już raz mi proponowała coś więcej ale ja wtedy zlekceważyłem to! :(


ArturKowalewo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

dawno to było?? Powiedz ze nie byleś gotów na coś więcej.


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BSZ110    163

Sądze, ze jezeli ona Cie zaprasza, duzo rozmawia, spotykacie sie ze soba to napewno dzwoni tylko w ktorym kosciele... Ja bym jej zaproponowal wyjazd na jakas dyskoteke czy cos tego typu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damian18    3

e dyskoteki to nie polecam kupa znajomych tam się jedzie wyszaleć na cały tydzień a nie na romanse;p taka prywatka to dobry myk. w szkole też możesz dawać jej to do zrozumienia rozmawiaj z nią słuchaj jej jak ma coś byc poważnego to samo przyjdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masiew    31

jesli ci kiedys proponowała, to jest dobrze. jesli znacie sie tak dlugo, czesto siespotykacie, rozmawiacie i jeszcze nie zwątpiła w ciebie to myśle że masz spore szanse na cos poważnego


wiem co czynię i moje czyny określają to, kim jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

3 dni i w końcu przeczytałem obie części tematu

 

Gratulacje. Teraz już nic nie wiesz :(


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

Ale ambarastu sie u mnie narobiło. Jakieś laski dzwonią do mnie, że niby gdzies mnie poznały ja zaskoczony aż mi się piwo wylało, chca moje NK ja mówie niech ona poda, podały 2 wysłałem zaproszenia jedno zaakceptowane drugie nie wiedziały jak mam na imie. Potem do jedne strzałke puscilem ona ździwiona.kto ja jestem. Powiedziała mi to samo co ja jej że nie pamiętam. Bo ona że ze mną gdzieś gadała ja że nie przypominam sobie bo nei gadałem z inną niż z mirą w skzole. Najpeirw sie na 2 dobijały potem jedną w ch** zaczeła walić, druga wogóle nie odpowiada co to za ściema. Jedna jest ze szkoły znam z widzenia druga obca mi osoba. Mirka po zalożeniu Nk jest bardziej uśmiechnieta po otrzymaniu zaproszenia. Ania jakieś sms o treści kotku pisze sprawdzlaismy zaraz po otrzymaniu wiadomości że ona była przy telefonei bo kumpel zaraz dzowinl. A to jakaś Agnieszka sie doczepiła jeszcze na GG ale nie udalo sie bo powiedziałem że likwiduje krowy identyk jak jedna Asia. Ale najodpowiedniejsza była by Patrycja nie dziwaczeje, nie sika na widok jakiegoś żelucha w BMW :( Ma swe skromne autko i jest dobrze :(


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masiew    31

nie wien jak wy koledzy, ale ja zabzrdzo nie zrozumialem o co chodzi...


wiem co czynię i moje czyny określają to, kim jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Jak Łukasz wytrzeźwieje napisze sprostowanie :(


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

skróce to to pokumacie. Dzwonia do mnie 2 dziewczyny chca porozmawiać, poznać mnie. ok chca mojue NK, ja powiedzialem żeby one mi swoje dały, zaprosiłem jedna zaakceptowała druga jeszcze nie ta ładniejsza nie, cynka jej pusciłem ona jak by mnie nie znała. a maiłem numer tej i tej. Anka była jakieś esy psize kotku itp. Z mirka tak wychodzi jak wychodzi ale po zalożeniu NK przez nią jest bardziej rozmowna ze mną. Ale chyba i tak nastawie sie na Patrycje, znam ją najlepiej tylko ta róznica wieku :(


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lordhagen    283
A to jakaś Agnieszka sie doczepiła jeszcze na GG ale nie udalo sie bo powiedziałem że likwiduje krowy identyk jak jedna Asia

 

Po co z dziewczyną o gospodarstwie rozmawiasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

Dla twojej lechu informacji ona sama zaczeła o 5211 :( I potem pytała sie co trzyma i dalej mówic nie musze. 3 latka róznicy. nie odczuwam tego tak mocno. Dużo spędzamy czasu, prawie codziennie, czasami gdzies jedziemy samochodem i takie tam.


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Już w najbliższą niedzielę 31 marca 2024 roku o 21:20  w TVP1 pokazane zostaną wizytówki rolników kandydujących do 11 edycji programu Rolnik szuka żony.
      https://www.facebook.com/100068842099677/posts/pfbid0cmEG3uYipVmh5j7CKx9xVcTAvyg1s4gNy4PNBRZXXxQ5jzPjzsYio44uA9iw4osel/?app=fbl
       
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj