marcin974

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
1piotr1    14

perfumy , żeliki itd to tylko dodatki nie zapominajcie o najważniejszym czyli grubym portfelu bo baby to lubią najbardziej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13091993    0

Piotr , czemu ty mówisz "baby" ? :P Niektóre są trochę inne .


Wiosna nadchodzi !!! Mówisz masz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1piotr1    14

a jak mam mówić ?? każdy chyba wie kto to jest baba ?? czy trzeba wytłumaczyć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13091993    0

No ale można je ładniej nazywać :P Ja lubię jak mówi się dziewuszki :P


Wiosna nadchodzi !!! Mówisz masz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edek18    0

oj właśnie są baby wiedźmy,ale są też te fajne :P którym nie trzeba grubego portfela,bo nie są z chłopakiem dla niego :P kasa to tylko miły dodatek :P a kiedy jej nie ma to też można spędzać czas mile czyli w mniej kosztowny sposób :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stasiek84    2

baby może i tak ale panie, kobiety itp określenia żeńskiej części społeczności już nie tak bardzo muszą patrzeć na portfel, choć Edek jako osoba równiutko 6 wiosen młodsza odemnie i do tego należąca do płci pięknej :P może mieć inny pogląd na tematy gotówki, ale wątpię żeby to było najważniejsze kto co ma w portfelu, choć nie da się ukryć że pieniądze szczęścia nie dają ale pozwalają być bardzo wygodnie nieszczęśliwym :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1piotr1    14

Pani Edek z tego co mi wiadomo to te fajne to wymarły gatunek do spotkania tylko w muzeum stoją zaraz obok dziewic :P 130919993 a pewnie ze można mówić ładniej ale chyba na miłe słowa to wypadało by sobie załużyć swoja postawa zachowaniem itd czyli podsumowując coś swoja osoba reprezentować na plus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edek18    0

Tak pieniądze pozwalają na więcej,ale nie zawsze to więcej trzeba mieć...z mniej też można życ :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19Damian89    0

no no co do butow to nie mam czasu zeby je czysic co dzinnie i mi sie nie chce .. a co do zelu to nie uzywam tez szkoda wlosow i tak bym nie mial co ukladac .. a co do zapachow to ja tam nie wiem mi to tam obojetnie a lasce sie podoba .. kiedys mnie laska zaskoczyla myslalem ze sobie jaja robi caly dzien robilem przy swiniach i caly przesiaklem tym zapachem ale poszedlem sie oplukac psiknelem kilka razy i jej mi mowila ze ladnie pachne troche dziwne mi sie to wydalo ale chyba podobal sie jej perfum bo zawsze jak sie nim psikalem to sie jej podobal i nie byla to puma:P tylko zwykle EGO albo Adidas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stasiek84    2

Jak ktoś lubi fraszki to może spotkał się z jedną chyba Kochanowskiego "na zdrowie" tam ładnie jest wytłumaczone na co mogą się przydać wszystkie kosztowności.

a jeśli ktoś wizą pannę na kasę to może się ona obawiać że za jakiś czas może zostać "odstawiona" i wymieniona na młodszy model

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13091993    0

Ja wreszcie się ogoliłem :P Przez to wszystko nie miałem nawet na to czasu , ja lubię naturalny zapach kobiety , bez perfum , byle nie przepoconą :P Najfajniej pachnie szyja .

Nie lubię też jak przedawkują z zapachem , czasami jak się opryskają to idzie się udusić , najlepiej lubię kobiety bez żadnych dodatków . Niefajnie jak laska nie ma ogolonych nóg . :P:) :)


Wiosna nadchodzi !!! Mówisz masz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stasiek84    2

zapach może i naturalny przyjemny tylko żeby pudrem nosa nie zatkało, bo czasem to więcej tapety bywa na widocznych częściach skóry niż tynku na ściany się rzuca,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13091993    0

Ja nie szukam już ideału , wiem , że nie ma takich . :P

 

Jedna może być piękna , mądra , ale nie będzie umiała jajek na miękko ugotować :P


Wiosna nadchodzi !!! Mówisz masz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edek18    0

A miało byc tak pięknie :P hihi

haha to jajko to żadko się zdarza zrobić jak trzeba,zazwyczaj albo się nie dogotuje albo wychodzi na pół twardo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milanreal1    319
No ale można je ładniej nazywać :P Ja lubię jak mówi się dziewuszki :P

Można także białogłowa i dziewoja :P

 

Co do zapachów to stosowałem Axe i STR8. I że tak powiem reklamy kłamią bo na sam zapach nie polecą...


Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

jeszcze red bula to wtedy będzie aniołek ze skrzyłam i polecą :P


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
quercus    7
Ja nie szukam już ideału , wiem , że nie ma takich . :P

 

Owszem są. 1 na 100000 ale są.


,, Idę dalej żeby być jak najbliżej ..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1
Co do zapachów to stosowałem Axe i STR8. I że tak powiem reklamy kłamią bo na sam zapach nie polecą...

 

 

A na BONDA wszystkie lecą :P

 

haha


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milanreal1    319

Nie zgodzę się z tym, ideału nie ma... Każdy człowiek ma jakieś wady...

 

A Bond to on ma dwierurkę :P


Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakub16    122

@Zetor5340 "A na BONDA wszystkie lecą laugh.gif "

 

bardziej na Axe chocolate jak w tej reklamie :P


Już 5 lat na AF ;)
Pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1

Jedyne 3.99zł a nie tam wydawać majątki na Pumy nie Pumy. :P


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
quercus    7
Nie zgodzę się z tym, ideału nie ma... Każdy człowiek ma jakieś wady...

 

A Bond to on ma dwierurkę :P

 

Gupoty gadasz są :P


,, Idę dalej żeby być jak najbliżej ..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edek18    0

Tanie też są ładne :P a używa ktoś z lamborgini ? też są bardzo ładne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1

Żartowałem... :P

do ludzi używam tego

 

http://www.perfumy-perfumeria.pl/product-p...-toaletowa.html

 

a do nie ludzi, czyli miejsca typu chlew, warsztat.... itp to rzeczywiście bondem wale.

 

:P

 

Kiedyś jednak słyszałem od pewnej kobiety, że pociąga ją zapach spoconego mężczyzny.

 

:)

Ciekawe co na to Edek :P


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Już w najbliższą niedzielę 31 marca 2024 roku o 21:20  w TVP1 pokazane zostaną wizytówki rolników kandydujących do 11 edycji programu Rolnik szuka żony.
      https://www.facebook.com/100068842099677/posts/pfbid0cmEG3uYipVmh5j7CKx9xVcTAvyg1s4gNy4PNBRZXXxQ5jzPjzsYio44uA9iw4osel/?app=fbl
       
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj