marcin974

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

Polecane posty

marcin974    30
To jest kwestia indywidualna. Jedna pójdzie do łózka w wieku 15 lat a inna 20. Nie ma reguły. Fakt ze tych w wieku 20 jest mało.

A trzecia broniąc swojego dziewictwa zostanie zakonnicą :P


Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bezeta10    11

Dajcie mu spokoj chce sobie chłopak bzykac małolatki i jak sa takie głupie prosze bardzo przeciez zyjemy w wolnym swiecie , a na moje oko to wiecej w tym przechwałek , wyobrazni , niz zycia erotycznego , to sa jego sny i moze by chciał pewnie w niedziele bedzie pisał jak to było cudownie i wspaniale a nic z tego nie bedzie poruszaja obydwoje , palcami w bucie. CZŁOWIEKU JAK BYS MIAŁ TROCHE POUKŁADANE W GŁOWIE TO BYS SOBIE DAROWAŁ 15-LATKI - a tu sa jednostki ktore mu jeszcze kibicuja. troche opanowania i zastanowienia postaw sie w sytuacji , ze to jest twoja 15-to let5nia córka????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
quercus    7

@semos sporo zależy od środowiska w jakim się przebywa. I nikt mi nie powie że nie bo miałem znajomych z zupełnie różnych środowisk i 2 zupełnie inne podejścia do tego.

 

Co do robienia sobie kuku to chyba nie ma tu sadomaso :P


,, Idę dalej żeby być jak najbliżej ..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19Damian89    0

Marina zgadzam sie z toba .. a co do dziewic w wieku 20 lat wystarczy dobrze poszukac i sie znajdzie taka w tym wieku madra i ladna .. no ale zalezy teraz czesc dziewczyn wstydzi sie tego ze ma cnotke pojdzie do gimnazjum to jeszcze ok ale jak z niego wyjdzie to tak glupio kolezanki juz po i nie ktore z kilkoma a ona z zadnym .. no dzieci rodza dzieci o tym pisalem wczesniej .. a co do 15latek to sie nie wypowiem bo to ze ma 15-16 lat to nic zlego ale jak daje kazdemu i co chwile inny to zal takiej laski .. ale jak sa ze soba jzu dlugo i chca i palnuja przyszlosc wiadomo ze to ciezko w wikeu 15-16 myslec o rodzinie ale sa takcy co o tym mysla w tym wieku io podchodza powaznie do kazdego zwiazku a nie zeby tylko pokazac kolezanak i kolega

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

No ja znam dziewice w wieku 19. Chyba wiecie o kim mowa??


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edek18    0

NO nie fajnie tak w gim opiekować się własnym dzieckiem...chyba bym się załamała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1

To ten... na początek powiem Dobry Wam. :P

 

A co do robienia dzieci w gimie. To kolega se tak zrobił i hoduje już 3 rok. :)

 

Jak powiedział fajnie było ale sie skończyło bo sie nie zabezpieczyło.

 

PAtologia jednym słowem.


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raczo    20

Z dziewictwem to jest jak z winem, im dłużej zwlekasz z "otwarciem" tym lepiej :P:) . Dziewczyny, które czekają z sexem do ślubu lub poważniejszego związku trzeba podziwiać i szanować :) . A reszta... no cóż... ich problem :) .


Park: NH T6.155, NH TL100, Zetor Proxima 8441 + TL 220SL, Zetor 7211, Ursus 3512, Ursus C-330, Manitou MLT 633, Bizon Z056 Super, Bizon Z058 Rekord...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edek18    0

CO byście zrobili gdyby Wam się tak przytrafilo wczas >? :P racja to złote dziewczyny :) hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raczo    20

Co bym zrobił gdybym został przedwczesnym tatusiem... ? Gdybym przeżył te piekło, które by mi sprawili rodzice to pewnie szukałbym nowego domu xD:P . A tak na serio to nawet nie chce myśleć... Ale pewnie jakoś by trzeba się było starać jak najlepiej wychować to dziecko i nie marnować sobie życia jeszcze bardziej :) .


Park: NH T6.155, NH TL100, Zetor Proxima 8441 + TL 220SL, Zetor 7211, Ursus 3512, Ursus C-330, Manitou MLT 633, Bizon Z056 Super, Bizon Z058 Rekord...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19Damian89    0

Ja jak bym teraz mial dziecko w drodze to bym sie cieszyl nawet chociasz moja laska za mloda ale ja juz bym sie cieszyl :P .. szkole skonczylem prace moze bede mial w poniedzialek sie okarze :) .. wiec jedynie co by bylo ciezko to z mieszkaniem ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1

Ludzie, którzy w jakiś sposób myślą nie mają takich problemów więc nie wiem o czym mowa. :P


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maciek08   
Gość maciek08

Jakos bym sie starał utrzymać rodzine. Tylko ciekawe jakby to wszystko sie ułożyło :P ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19Damian89    0

a ktos pisal o zabezpieczaniu sie? to zalezy kto jak lubi z tym zabezpieczaniem bo to ze tak powiem psuje efekt stosunku ta guma :P ..

 

no wiesz ja sie martwic nie musze na moje moze byc Synek w dordze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1

Ja cie rozumie ale mowa jest o dzieciach robiących dzieci :P


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Tobie by nie przeszkadzało ale jej może tak.


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1

No właśnie... nigdy nie rozumiałem kobiet ale współczuje laskom które dały się... lub po prostu dały :P


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edek18    0

no dziewczyna by się pewnie załamła,że po szkole musi chodzic z brzuszkiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1

Ja sobie tego nie wyobrażam, przecież jeśli takie coś się stanie w takim wieku to szkoła zawalona, zwłaszcza jak rodzice nie chcą zbytnio pomagać to przecież nie pogodzi szkoły z niańczeniem coś musi odpuścić a wiadomo że nie zostawi dziecka wiec szkoły albo nie skończy albo skończy najgorszy shit a później bedzie płakać.

 

W takim wieku trzeba kożystać z życia a nie niańczyć dzieci, szkoła szkołą ale na zabawe też już nie bedzie czasu gdy trza bedzie przewijać.


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

fakt,szkołę skończyłem już dawno (to była już nasza era :P ),i byli różńi ludzie.Jednych kręciło obnoszenie się z sexem inni bawili się w dorosłość i tworzyli związki(z reguły krótko twałe),a jeszcze inni wogóle nie odkrywali swojego osobistego życia.Sądzę że to zależy od poczucia własnej wartości i goności,nie widzę nic trendy w "zaliczaniu" nastolatek, i wogóle dziewczyn na "sztukę".Kiedy słyszę tego typu opowieści to nie wiem czy ktoś się chwali, czy żali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakub16    122

Moja szkoła nie jest za wielka ale chyba ze 5 kobit z brzuszkami chodziło w tym roku nawet ładne były. Ja jakbym coś zmajstrował to bym chyba z domu uciekł szkoła utrzymanie itd.

 

Jak rozmawiałem z jedną dziewczyną to ona że nie chce tego robić bo chce być dziewicą a wiadomo jak to jest jak się myśli pen...m :P Teraz już to zrozumiałem że sex to nie wszytko co robi się w życiu. W związku chozi o wzajemne wspieranie się zrozumienie spędzanie wolnego czasu itp. a nie czerpanie z tego przyjemności i zaspokajania się.


Już 5 lat na AF ;)
Pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mickas092    499

W tym roku szkolnym w mojej budzie jest / było (niektore juz urodzły) 15 dziewczyn w ciazy :P Klasy 1-3 liceum i technikum kilka z zawodowki bo chodze do zespołu szkół :P Widok troche złamujacy dla zwykłego obserwatora a co dopiero dla takiej dziewczyny?? Kiedy musi przejsc korytarzem odprowadzana wzrokiem kilkudziesieciu uczniów??

Masakra :) Ale jak dbasz tak masz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19Damian89    0

Andrzej wiesz ona raczej by nie byla zadowolona bo jeszcze ma szkole i by mnie chyba zabila za to no ale jak narazie jest dobrze :P

 

wiesz czy szkole zawalic moja kumpela z podstawowki jak chodzila do pierszwej technikum w sylwka wpadla (maly problem z ojcem byl bo 3 ja bralo) i zdala do konca normalnie z tego co wiem ..

 

a co do lasek w szkole w ciazy to u mnie by bylo ciezko z 15 bo tylko 5 bylo w calej szkole .. wiem ze jedna bierze slub teraz z kolesiem od siebie z klasy ale ponoc nie musza ale chca :P ..

 

noa wiesz isc z laska do lozka a jak potem nie wyjdzie to troche nie milo jest uslyszec od niej an koniec ze byles z nia tylko dla lozka nie jest to nic milego w dodatku jak nie jest to prawda ..

 

Jakub masz racej zwiazek nie polega na lozku tylko na wzajemnym rozumieniu sie i wspieraniu .. mile spacerki itp.. a lozko to tylko taki maly dodatek do tego wszystkiego

 

oo Edka nowe zdjatko sliczne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Damian najważniejsze jest zabezpieczenie. Obije wiecie jakie mogą być tego skutki.

 

Tylko 3??? W sąsiedniej wsi jest pewna osoba co podała 12 kandydatów na ojca i żaden nim nie był :P (ona ma syna w moim wieku wiec nie jest tak młoda).


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edek18    0

Ojej to ze tak powiem bardzo zakręcona dzewczyna skoro tylu kandydatów i jeszcze żaden nie trafiony :P hihi

Dziękuje,a ile się uszukałam tego gdzie się to zmienia :P heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Już w najbliższą niedzielę 31 marca 2024 roku o 21:20  w TVP1 pokazane zostaną wizytówki rolników kandydujących do 11 edycji programu Rolnik szuka żony.
      https://www.facebook.com/100068842099677/posts/pfbid0cmEG3uYipVmh5j7CKx9xVcTAvyg1s4gNy4PNBRZXXxQ5jzPjzsYio44uA9iw4osel/?app=fbl
       
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj