marcin974

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

Polecane posty

19Damian89    0

no no mi tez zostalo obejsc sie tylko smakiem do poki ona nie skonczy 15 lat haha nie no zarcik tak do jej 18 pewnie bedzie tak jak teraz a potem sie okarze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

wyrzekać się przyjemności?? hmmm

 

ona nie ma 15 jeszcze??


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13091993    0

Napisała mi żebym miał dużo punktów z testów i jakoś ładnie to skomponowała :P Pisaliśmy trochę SMS-ów , chyba nie jestem jej całkiem obojętnym :)


Wiosna nadchodzi !!! Mówisz masz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19Damian89    0

Andrzej ja zartowalem jak by nie miala 15 to bym uchodzil za (tego co lubi dzieci) no nie nie dlugo skonczy 17 lat .. a za rok jej 18 wiec nie tak zle .. nie zamkna mnie za majtki :P nie ze sie wyrzekac tlyko ja ograniczyc ale bez niej tez moze byc calkiem przyjemnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin974    30

Mamy 100 stron tematu -jeszcze troche i zamykamy :P


Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13091993    0

Kolejne SMS , coraz milej :P

 

Sorry , że post pod postem , ale chyba coś iskrzy , kolejny SMS .


Wiosna nadchodzi !!! Mówisz masz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535
to jest przyjemność,ale nie konieczna i nie w wieku 15 lat :P

 

A według ciebie w jakim wieku 1 raz??


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13091993    0

Mówię wam , wezmę ją jak tak dalej pójdzie :P


Wiosna nadchodzi !!! Mówisz masz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edek18    0

No napewno nie w wieku 15 :P wtedy kiedy kobieta jest na to gotowa od 18 wzwyż...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13091993    0

Ja się przespałem z 15 i było co najmniej nieźle :P Rano najlepiej jak kazała oczy zasłaniać bo się przebiera :)


Wiosna nadchodzi !!! Mówisz masz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19Damian89    0

Edzia no nie wiem moja mial 15 jak stracila ale to bylo tydzien albo dwa przed jej 16 urodzinami .. po prostu taka mloda co zacznie i nie patrzy z kim byle tylko isc do lozka to potem tego zaluje a teraz dziewica to skarb .. jak ostatnio gadalem z kumpla to mowilem ze nie mam zamiaru zmieniac a jak juz to tylko an dziewice to sie zalamala totalnie no ale coz zycie .. to zalezy od charakteru laski

 

Jedrek ty wez wypij szklanke zimnej wody i sie zastanow na czym ci zalezy bo nie raz myslisz jak by glowa a nie za chwile rozporkiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mickas092    499

A po co Ci kazała oczy zasłaniac?? Przecierz zawędrowałes co najmniej kilkanascie cm niżej :P:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13091993    0

W sumie nie zasłaniałem :P I tak już widziałem co miałem zobaczyć . Jak mówi mój dziadek po pijanemu jak wsadzają go do samochodu"na starość sztywnieje to co nie potrzeba" , po trzeźwemu mówi "co masz zrobić później zrób to teraź , bo później matka natura może nie pozwolić"


Wiosna nadchodzi !!! Mówisz masz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535
No napewno nie w wieku 15 :P wtedy kiedy kobieta jest na to gotowa od 18 wzwyż...

a czemu 18??

równie dobrze może to być 16, 17

 

No chyba ze mówisz na swoim przykładzie.


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edek18    0

a d*pa tam...na to zawsze bedzie czas...trzeba myslec glowa i sercem nie rozporkiem :P hihi

15.16 dla mnie to dziecko...do mnie mowia ze zachwouje sie jak dziecko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13091993    0

Ruszam na łowy w sobotę , na pewno przytaszczę jakąś zdobycz :P Ja nie mam wygórowanych wymagań więc będzie mi łatwiej :)


Wiosna nadchodzi !!! Mówisz masz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19Damian89    0
a d*pa tam...na to zawsze bedzie czas...trzeba myslec glowa i sercem nie rozporkiem :P hihi

15.16 dla mnie to dziecko...do mnie mowia ze zachwouje sie jak dziecko :)

 

 

no no Edzia masz racje chociasz nie ktorze w wieku 15-17 sa nie raz bardziej dorosli niz ci kolo 20 ale to zadkosc ale masz racje liczy sie zdrowy rozsadek i uczucie a nie pozadanie czlowiek to nie zwierze ze nie panuje nad popedem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edek18    0

Ojej dziekuje :P no ja tak sadze i tak mysle i robie se po swojemu :) hihi

A Wy se myslcie rozporkami jak se chcecie a pozniej bedziecie bawic...bedziecie chcieli sic na meczyk a tu zonk trzeba dziecka pilnowac i pieluszki zmieniac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19Damian89    0

nono Edzia tosc ze ladna to jeszcze jaka madra :P) bardzo mi sie to podoba :) . a co do ciebie to wiesz ja juz w sumie bym mogl miec chociasz nie bardzo mam warunki wiec po co dziecko krzywdzic zaraz na starcie lepiej spokojnie znalesc prace i mieskzanie miec i wtedy myslec o dziecku a nie obarczac rodzicow tym jeszcze dodatkow :) .. a wiesz zalezy jaka zonka moze sama wygna meza na meczyk :) haha

i nie kazdy mysli rozporkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13091993    0

Najlepszy sposób na dziewczynę to udawanie nieśmiałego na początku rozmowy , potem już coraz odważniej , odważniej , cały czas z uśmiechem , na końcu trochę o seksie i panna na jeden raaz twoja :P

Ja spadam , trzeba coś wszamać , popisać SMS i rozmyślać całą noc :)


Wiosna nadchodzi !!! Mówisz masz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edek18    0

O tak Ty wiesz ze ja ladna ;P takie zdjęcie jak tu jest to wiesz prawie nc nie widac,a mądrością nie błyszcze też :P mowie co sadze :) ach no pewnie dobrzemyślisz,po co mamusie prosic o pomoc jak mozna sie dorobic samemu,a pozniej pomyslec o tym :) hehe ja to bym chetnie tez na ten mecz poszla a nie :) hihi

oczywiście,ze nie kazdy są takie prze wyjatkie dobre :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
    • Przez radekz200
      Zapraszam do dyskusji na temat nowej seri 👍
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj