marcin974

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

Polecane posty

banan575    104

Dobrze wszyscy wiedza ze byles zakochany we Mnie. :lol: wiec nic nie krec.


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Oj Baśka Baśka. I tu się mylisz. Jest ktoś inny kogo nie ma na tym forum.


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

tak wiem, a Mnie rzuciles jak wyzmieta szmate. :lol:


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Jak można rzucić czego/kogoś czego/kogo nie ma??


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

Ja pierdyle wy się kłócicie a ja nie wiem co robić ehh :lol: Pomóżcie. Nie wiem jak jutro porozmawiac z nia o czym nie chce być nudny i nie moge muła złapać


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

To Baśka zaczyna :lol:

 

A co jej powiesz jak zapyta skąd masz?? Ze koleżanka jej zabrała i dała tobie??


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

a kto sie kluci????? Masz problem z TA ANKA???????

 

zostaw Ja i po problemie.

 

Jak lekkich obyczajow to narazie nie pchaj sie na sile bo bedzie miala juz ciezko. A i TY nie przyjemnie.


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

Czytaj dobrze co napsiałem. Anie kocham Ania jest wporządku itp. To ta druga z którą chca mnie sfatać ona jest taka hmm lubi puru puru. A z Anią nie wiem jak zagdać itp. Andrzej ona dobrze wie ze to jej kuzynka jej zabrała i mi dala i przynajmniej będzie okazja do rozmowy :lol: Tylko kurde ja nie umie zbyt jestem zbyt nieśmaiły. Kidyś jej tak powiedziałem tak że nieśmiały jestem i to dizewczyny odstrasza a ona. Co ty gadasz każdy jest jaki jest i jest dobrze. Pocieszyło mnei to ale jakoś mnie to ehh


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

, :lol: :lol: :lol: myslalam ze pekne. Zaraz, zaraz bo juz nie rozumiem.

 

TY JA kochasz ale nie wiesz jak z Nia rozmawiac???? Ty ja kochasz???? a moze Ty jestes tylko zauroczony NIA.

 

KOCHAC kogos a byc ZAUROCZONYM to jest roznica. NIE MYL tych pojec.

 

Czyli TY jestes tylko zauroczony ta ANIA.

 

KAZDY wie ze kocham ANIE. KAZDY????? czyli kto??????


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milanreal1    319

Ale mnie chwilkę temu zdziwko wzięło. Wchodzę na nk patrze a tu martina mnie zaakceptowała do znajomych. No i muszę przyznać jej galeria zrobiła na mnie wrażanie. :lol: No i zszokowało mnie to jak z takimi paznokciami można ciągnik naprawiać... :lol: @martina jak to możliwe?


Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Ona wszytko potrafi :lol: :lol:


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

Fajny masz cytat KAWALER DO WZIECIA :lol: :P lepiej by brzmialo ze SZUKAM KOBIETY NA ZONE. Bo przewaznie kobieta sie pcha w czyjes koryto. :lol: :lol:


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Ja mam coś a ty nie masz nic :lol:


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty
Czytaj dobrze co napsiałem. Anie kocham Ania jest wporządku itp. To ta druga z którą chca mnie sfatać ona jest taka hmm lubi puru puru. A z Anią nie wiem jak zagdać itp. Andrzej ona dobrze wie ze to jej kuzynka jej zabrała i mi dala i przynajmniej będzie okazja do rozmowy :lol: Tylko kurde ja nie umie zbyt jestem zbyt nieśmaiły. Kidyś jej tak powiedziałem tak że nieśmiały jestem i to dizewczyny odstrasza a ona. Co ty gadasz każdy jest jaki jest i jest dobrze. Pocieszyło mnei to ale jakoś mnie to ehh

Kolego @UrsusCzesio ja powiem tak. Jeżeli ta Twoja Ania jest choć trochę Tobą zainteresowana, to jak dobrze to rozegrasz będzie Twoja. Ale jeżeli nie jest to możesz kombinować w nieskończoność i nic Ci to nie pomoże. Wiesz jak to jest: do tanga trzeba dwojga. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martina    39
Ale mnie chwilkę temu zdziwko wzięło. Wchodzę na nk patrze a tu martina mnie zaakceptowała do znajomych. No i muszę przyznać jej galeria zrobiła na mnie wrażanie. :) No i zszokowało mnie to jak z takimi paznokciami można ciągnik naprawiać... :lol: @martina jak to możliwe?

 

Dzieki :)

Ostatnio gdybym nie miała paznokci takich długich to bym wałka ze skrzyni biegów nie wyciagła wiec czasem sie przydaja do różnych rzeczy :)


Rolnik z zamiłowania, ratownik z powołania :)

Jeśli potrzebujesz czegoś z DeLaval pisz na PW :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104
Ja mam coś a ty nie masz nic :lol:

 

sorki @andrzej nie wnikam czy Ty masz cos. Wiec niepisz glupot czy Ja mam cos czy nie mam.

 

Bo ostatnio po tym spamerze chcesz sie odegrac i szukasz zaczepki zeby bana wlepic;

 

 

@URSUSCZESIO jezeli nie wiesz jak Ja poderwac popros kolege. Tak jak bedziesz stal to nic nie wystoisz;


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klama    13

Ale jemu o podpis chyba chodziło ........ że on ma "kawaler do wziecia :) " a ty tylko zaawansowany bo innego miec nie mozesz heh :lol:


KPK - Ochrona

Zapraszam na moje konto YT /user/klama958

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tommy66692    2239

jak chcecie coś wyrwać to ruszcie te zadki, wyjdzcie z domu bo mamusia wam nie znajdzie panny :lol:

ten temat był durny, ale cały czas coraz bardziej schodzi na psy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

@tommy zacytowalabym Twoj post w jednym miejscu o domu i mamusi bo masz racje. Bo nawet cos pocalowac, to nie bedzie chyba sie monitora, zreszta wszystko teraz mozliwe.


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomasek   
Gość tomasek

ten temat jest chyba o uwodzeniu a nie o dogryzaniu sobie nawzajem wiec moze zaczniecie pisac na temat ?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Raczej leży w łóżeczku i się kuruje.


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maciek08   
Gość maciek08

to może zaczniecie pisać jak podrywaliście swoje półówki?? Może sie zrobi ciut ciekawiej :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

moze lepiej nie. Ja napisalam to wyszlo ze sprzedaje w budce . :lol:

 

ale jak w budce sprzedajesz to moga Cie predzej poderwac, a jak w barze to jeszcze i wyr.....


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
    • Przez radekz200
      Zapraszam do dyskusji na temat nowej seri 👍
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj