marcin974

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
banan575    104

co maja kwiaty do bizuteri??????? HEHE


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

To ze ktoś poszedł po kosztach i zamiast zapłacić trochę więcej za porządne kwiatki to wziął ten najtańsze stare. A może by dostał za darmo jako te do wywalenia.


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

@andrzej czy Ty przeczytales dobrze Jej posta????

 

@Martina pisze o bizuteri a nie o suchych kwiatach. Wiec nie wprowadzaj zametu z kwiatami. <_<

 

Moze kolesia niebylo stac na droga bizuterie to kupil tansza albo go wycyckali w sklepie a @Martina zdziwiona ze tandete dostala. :)

 

Czy Ja Was klamie???? Takie sa dziewczyny liczy sie kasa nie jakies uczucia.

 

@martina gratuluje a juz wszyscy na mnie siadli ze ja materialistka. Witam w klubie. :)

 

:):):)


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tommy66692    2255
hmmm nie lubię tańczyć ale jak by lana była to czemu nie

w tancu to sie dopiero dzieje-jeszcze po paru głębszych, gdzie ty byłes jak miałes 17 lat?

tempo 148 to za duzo, najlepszy jest wolny-wtedy to mozna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

@tommy wolny owszem ale super mozna poszalec w parze wlasnie przy 148bit.

 

Wtedy i uczucia rosna


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirasek    13

Przy drum'n'bass to już zupełnie ekstaza <_< A tania biżuteria to jak tanie kwiaty. Lecisz na taniego chwasta czy jesteś materialistką? :)

 

ps: nie mówi sie "ja was kłamie" tylko "ja was okłamuje"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

kolego @mirasek jak cytujesz moj post to cytuj wszystko a nie wybrane zdania albo wyrazy . Ja napisalam CZY JA WAS KLAMIE????????? a nie jak Ty zacytowales JA WAS KLAMIE.

 

Ja dodalam pytajniki o takie znaczki ?????????


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tommy66692    2255
Przy drum'n'bass to już zupełnie ekstaza <_< A tania biżuteria to jak tanie kwiaty. Lecisz na taniego chwasta czy jesteś materialistką? :)

 

ps: nie mówi sie "ja was kłamie" tylko "ja was okłamuje"

wiesz moze i jest ekstaza ale jak sie nie lansujesz to cięzko wyrwać coś-choć przyznam ze są i takie ktore na to nie lecą ale znikome ilości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

wyrwiesz kazda. Tylko ze moze sie boisz ze ona jest nieosiagalna. To tylko dziewczyna. I jak nie sprobujesz to sie nigdy nie dowiesz.


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

Tempo???? A co mam nadrobic??? Ja sie tylko trzymam tematu. <_<

 

A kto chce piac niech pisze. Ja tylko doradzam jak uwiesc albo przestrzegam przed takimi jak Ja. :)


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

Jestes chlopem to wiesz co chlopak moze odstawiac, Ja jestem dziewczyna to wiem do czego dziewczyny sa zdolne. Tylko dziwi mnie to czemu nikt sie nie wali prosto z mostu co i jak tylko swietego udaje. A najlepsi sa Ci co druga osobe bronia a Jej nie znaja.

 

I jezeli napisalam ze teraz dziewczyna szuka takiego z mieszkaniem albo domem zeby miec jako tako zapewniony byt to tak jest. I tych dziewczyn jest juz 80%, 15% to tez takie co szukaja ale wpadna z innym i wychodzi jak wychodzi.

 

kolejna sprawa o uwodzeniu. Nigdy nie pokazuj kobiecie ze szastasz kasa. Ze wszystko mozesz kupic i wszystko mozesz miec.


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirasek    13
kolego @mirasek jak cytujesz moj post to cytuj wszystko a nie wybrane zdania albo wyrazy . Ja napisalam CZY JA WAS KLAMIE????????? a nie jak Ty zacytowales JA WAS KLAMIE.

Nie mówi sie "czy ja was kłamie???????" tylko "czy ja was okłamuje??????"

 

Teraz lepiej? Ale dalej masz błąd <_< rozumujesz czy nie baudzo? :) Miodek by sie pochlastał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

@Mirasek to juz jest moja sprawa czy zrobilam blad. Napewno nie ortograficzny. Jezeli zrobilam niech to swiadczy o Mnie ze pisze z bledami.

 

Chcesz uwiesc kobiete??? pamietaj Nigdy po alkoholu.


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tommy66692    2255

chyba nigdy bez alkoholu <_< wiodcznie nie wszystkie są takie jak Ty, a moze Ty nie jestes taka jak wszystkie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

@Tommy dziewczyna inaczej patrzy na takiego po alkoholu a inaczej na takiego trzezwego.

 

Wiadomo ze po alkoholu czlowiek staje sie gierojem co to nie on i takie tam. A po alkoholu czlowiek jest przewaznie na dyskotece a tam to tylko mozna zarwac na seks.

 

A taka normalna to zawsze zaczepic mozna w sklepie,na wystawie,

 

To jest tylko moje zdanie.


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

@Tommy pisalam juz na temat nicka.

 

Po pierwsze Ja nie jezdze na dyskoteki bo nie lubie skakac w miejscu jak malpa.

 

Po drugie Ja jezdze na imprezy tam gdzie zespoly graja (festyn, zabawa) wole potanczyc w parze z chlopakiem

 

Po trzecie Ja nic nie wyrywam tymbardziej na seks

 

Po czwarte nie jestem banan tylko mam nick @banan575


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wsk1993    0

Według mnie to samo musi wyjść z serca a doradzanie na forum to jest czysta głupota każda połówka powinna do siebie pasować, powinna być naturalna a nie podrywać z INSTRUKCJI OBSŁUGI DZIEWCZYNY.

<_< :) :) :) :) :) :) :)


powered by DEERE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

@wsk1993 po pierwsze odrozniaj PODRYWANIE od ZAKOCHANIA.

po drugie poderwanie nie wychodzi od serca, to zakochujesz sie;

po trzecie nikt tu nie doradza jak sie zakochac tylko jak zarwac.

po czwarte polowki czasami nie pasuja do siebia, tylko ze jak wpadna to DZIECKO ich laczy i dla dziecka biora slub.

po piate do podrywu nie trzeba instrukcji tylko prosto zaczepic chlopaka badz dziewczyne i zawsze wyskoczyc z tematem.

 

a po 6.sluby sa z milosci czy dla pieniedzy???? Z milosci do pieniedzy.


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty
Po pierwsze Ja nie jezdze na dyskoteki bo nie lubie skakac w miejscu jak malpa.

 

Po drugie Ja jezdze na imprezy tam gdzie zespoly graja (festyn, zabawa) wole potanczyc w parze z chlopakiem

Widzę Basiu, że mamy podobne gusta co do imprez. Też nie lubie dyskotek. Natomiast festyn w plenerze to zupełnie inna bajka. A co do alkoholu to też masz rację. Kiedyś na imprezie kumpel (narąbany jak meserszmit) zaczął zagadywać do dziewczyny. Jak by nie był pijany to by była jego, a tak odwróciła się i odeszła bez słowa.

 

PS.

Pozwoliłem sobie skrócić Twojego posta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

OTO JAK MNIE PODERWAL CHLOPAK

 

Pare lat wstecz jak mialam 17lat w czerwcu jakis koles do Mnie zadzwonil na tel. nr. dostal od sasiada bo mi powiedzial przedstawil sie Tomek i tak rozmawialismy o pierdolach,potem czesto dzwonil i zauwazylam w jego wymowie ze nie mowi R tylko ERRHHH potem wyjechal do Hiszpanii ale co jakis czas wydzwanial do Mnie.

Ja pracowalam u wojka w sklepie przy papierkowej robocie pomagalam mu rozdzielac towary na sklepy i podalam Tomkowi nr do tego sklepu i tez tam czesto dzwonil.

Ja o nim wszystko wiedzialam skad jest jakim autem jezdzi znalam jego brata jego kolezanki bo chodzily ze Mna do szkoly ale nie wiedzialam jak wyglada nawet z fotki.

Pewnego dnia mialam telefon

 

ja- tak slucham?

on-dzien dobry firma JANOSIK z tej strony sie klania

ja-kto??? (i smiech)

on -firma JANOSIK mam do pani pytanie

ja -tak slucham

on-czy mozna u panstwa zlozyc zamowienie z dnia na dzien????

ja-chwileczke wezme notes wiec slucham

on-czy mozna zlozyc zamowienie z dnia na dzien?

ja-tak

on-ale tak ze ja dzis zamowie a jutro juz bedzie

ja-tak oczywiscie

on-wiec chcialbym na niedziele zamowic pania BASIE M....... w sukni wieczorowej

ja-tomek!!!!!!!!!!

on-ha ha ha ha ha ha

ja -ale jaja niepaznalam cie (i smiech) ciekawe co bys zrobil jakby wojek odebral???

on-a cos bym nasciemnial

 

I co sie okazalo ta cala nasza rozmowa nagrala sie na sekretarke a potem wojek odsluchal i sie ciagle smial i co dzien pytal KIEDY BEDE REALIZOWAC ZAMOWIENIE DLA JANOSIKA???

I tak koles Tomek zostal JANOSIKIEM u mnie w domu tez wszyscy smiali sie z tego.

 

Potem znow zadzwonil i rozmawialismy i mowilam ze przewalone bo musze w budce stac i piwo sprzedawac (wojek organizowal festyny) o on ze u niego jeszcze gorzej bo cieplo a on w HISZPANI musi siedziec

 

Na drugi dzien w niedziele bylam w budce z kuzynka i sprzedawalismy piwo. jakis koles kupil 4piwa i 1pepsi i tak se radzilam z kuzynka i mu powiedzialam (niepamietam juz ile) ile ma placic, a koles do mnie ze prosze to podliczyc na rachunek JANOSIKA. Jak to uslyszalam to wylalam piwo na siebie i wojka i wybieglam z budki a wojek za Mna i co sie stalo ??? a ja na to ze to ON, wojek-kto???? Ja-JANOSIK

 

No i wrocilam do budki i patrzylam i widze stoi 5kolesi i sie smieje ze mnie i widzialam to jego auto. Pobieglam do domu wojka przebralam sie i wrocilam do budki i dalej sprzedawalismy piwo i patrzylam na tych kolesi mowilam do kuzynki patrz kto odbiera tel ja bede dzwonic. Ja dzwonilam a kuzynka do mnie ze burcy tel temu kolesiowi co teraz go obslugiwalam i fakt burcal wiec

ja-to TYjestes JANOSIK

on-Ja???? eee nie.

ja-powiedz RRRR bo wiem ze niemozesz tego wypowiedziec

on-niby czemu nie moge?????

ja-ty jestes Janosik powiedz rower

 

ON sie rozesmial i poszedl do kolesi i tam smiali wiec i ja tam tez polazlam i pytalam kto z nich ma na imie TOMEK???

Wszyscy smiali i kazdy niby mial. wiec ja do nich

-przepraszam tak przylazlam i nawet sie nie przedstawilam

 

ja-basia milo mi

pierwszy-staszek

ja -basia

drugi-mirek

ja-basia

trzeci-adam

ja-basia

czwarty-grzesiek

ja-basia

piaty-TOMEK

ja -to TY wow JANOSIK (i w smiech)

koledzy jego pytali co za janosik??? a Tomek powiedzial ze zadzwoni pozniej on dopiera przyjechal z hiszpani.

Wiec umowilismy sie na wieczor na festyn wojek mnie wyreczyl w budce.Tomek mi przywiozl roze czerwona a potem poszedl do zespolu i zamowil piosenke dla nas.

 

 

Potem czesto przyjezdzal do mnie. I tak wszyscy poznali JANOSIKA

 

Koles mial taki bajer byl soba, a nie jakis sztuczny.

 

Wiedzial jak powiedziec dziewczynie ubierz dzis sukienke nie uzywajac slow, przyjezdzajac w garniturze.

 

Wiedzial jak sie zachowac w danej sytuacji. Po miesiacu sie zakochalam w nim.

 

I TAK POWINNISCIE I WY PODRYWAC A NIE NA GG albo skypie.


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Już w najbliższą niedzielę 31 marca 2024 roku o 21:20  w TVP1 pokazane zostaną wizytówki rolników kandydujących do 11 edycji programu Rolnik szuka żony.
      https://www.facebook.com/100068842099677/posts/pfbid0cmEG3uYipVmh5j7CKx9xVcTAvyg1s4gNy4PNBRZXXxQ5jzPjzsYio44uA9iw4osel/?app=fbl
       
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj