marcin974

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

Polecane posty

Mateush    2

zgadam sie z kolegą... ale tak naprawde to można poznać osobe wszędzie i zawsze... po kielonie człowiek odwagi nabiera i przychodzi mu to łatwiej tak więc %% w małych ilościach ale naprawde w małych mogą byc wskazane dla tych nie śmaiłych szczególnie;p ale ponoc królewny wygineły to ja mam nikłe szanse na znalezienie jakiejś...


sprzedam wałek strunowy szer 2,2m z dociskiem pojedyńczy dzielony zapraszam po info na PW lub gg PŁUG RABE 4+1 w stanie idealnym na ażurach cena do uzgodnienia możliwośc przesłana zdjec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klama    13

No ja dzisiaj wsatć nie mogłem bo tydzien chory bylem to sobie spałem :)

Kurcze ale jak się tu trzymać tematu jak nie ma kogo uwodzic :):)

A ja swojej sympatii :) ( ale nie chodzimy ze sobą :) )chyba miesiąc płyte z muzą zgrywam ale musze w tym tygodniu się za to wziąść bo jeszcze się obrazi <_<

Ps. wreszcie mi naprawili aparat :angry: beda nowe foty :) I nie polecam aparatów samsung . Ja jak jeszcze bede kupował to wole dołozyc trochce wiecej ale jakiegos canona albo cos fajnego :)

Pozdrawiam i zapraszam panie do tematu bo niema kogo uwodzic a chłopaków o nie zabardzo :)


KPK - Ochrona

Zapraszam na moje konto YT /user/klama958

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin974    30

Witam ponownie w temacie, sam nie spodziewałem się ze tak szybko wróci ale Andrzej i wielu innych użytkowników mieli żałobę bez tego tematu, zaczęto się czepiać "jak to mod możne usuwać najczęściej wyświetlany temat na forum"...

 

Postanowiłem odchudzić trochę temat, o ile to sami zauważyliście, teraz nie pozwolę by choćby na chwilę pisano poza tematem, będę konsekwentny.

 

Serdecznie witam w temacie, teraz już o uwodzeniu, zapraszam do udzielania się tutaj

Czyszcząc ten temat zauważyłem ze najmniej postów usunąłem Eweliny, Marty i innych użytkowniczek, posty a najwiecej spamował @mateush i @petes, Panowie pilnować się <_<

 

 

 

Myślę ze po takiej w wpadce z tematem użytkowniczki będą chciały się jeszcze udzielać?

 

Teraz słowo do Pań, To od Was zalezy jakie powodzenie będzie miał ten temat, czy będzie budził zainteresowanie wśród użytkowników, ja nie pozwolę na spamowanie innych użytkowników, a od Was będzie zależało bardzo wiele :)

 

 

 

Wszelkie skargi i przyjmuję na PW/GG proszę tutaj juz nic po za tematem nie pisać

Pozdrawiam


Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skiet135    5

No to ja może zacznę jeśli ma być na temat uwodzenia to powiem że w mojej galerii pojawiło się zdjęcie Madzi którą uwiodłem <_<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

widziałem <_< Jak jo uwiodłeś??


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lysyrolnik    17

Na początku powitać wszystkich :) Cieszę się, że temat wraca do swojego przeznaczenia(tzn. odchudzenie ze zbędnego OT)

 

I teraz pytanko do "naszych" kochanych użytkowniczek jak i do nas panowie <_< : Jakich najczęstszych trików używacie aby zawrzeć nowa znajomość. Wiem sporo wypowiadających się jest nieśmiałych ale jak już dojdzie do jakiejś przypadkowej sytuacji na ulicy, gdzie wypadało by się przedstawić, to podchodzicie do tego na luzie, czy może z wielką powaga?? :)


Honda - The Power of Dreams :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balzak    6

widocznie kazdy dziecko neo i tylko przez minitor cyber sex uprawia


<p>Doradca Żywieniowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gorzupiak    1

eee ale na forum można równie dobrze uwodzić i poczytać sobie o innych historiach :) chyba już wszyscy(których można podrywać! :)) poszli spać...a więc i mi nie pozostaje nic innego jak sie pożegnać z wami bo jutro raniutko znów do szkoły trzeba wstać no bo wkońcu jest i "dla kogo" wstawać... :)

 

@marcin974

 

jedno tylko: soorka <_<

 

 

A i jeszce jedno macie może jakiś pomysł na prezent na dzień kobiet? Ale nie tylko zwyczajny kwiatek to musi być coś jeszcze coś wyjątkowego ale nie wiem co :/


"Myślę, że w dzisiejszych czasach to społeczeństwo wywiera na tobie pewną presję, jak powinieneś się zachowywać."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edek18    0

Gdzie tam śpią :) nie wszystkie <_< oczywiście nie zraziło Mnie to iż porządek musi być :)

Uuu...to Ja wole podejść do poznania ze śmiechem :) a to zależy,bo z początku i tak JEstem powarzna,bo nie umiem się otworzyć odrazu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patrick345    141
Bo wy tu uprawiacie uwodzenie co się nazywa smiech na sali-zamiast wyjsc gdzies, cos poderwac to oni siedzą na forum i piszą.

 

 

W końcu Andrzej to wirtualny uwodziciel <_<


Ursus C-330M każdemu go potrzeba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skiet135    5

Ja zamiast wirtualny jestem realny a zadanie miałem w miarę łatwe bo najpierw zostałem przyjacielem dziewczyny kolegi :) A kiedy on z nią zerwał zacząłem się starać o jej względy i się udało ale troszkę się uchodziłem :)

 

Dobranoc wszystkim uwodzicielom i uwodzicielką <_<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mateush    2

witam wszystkich... na poczatku chiłem wszystkich przeprosic, za te wszystkie zbędne posty i wogóle jesli coś gdzies było nie tak (lub bęzie) po prostu zwracać mi uwage na PW lub gg.... jeśli kogos urwaziłem również przepraszam...(chociaz nie wydaje mi sie bynajmniej- ale to jest moja opinia, kazdy moze inaczej odbierać) Marcin dobrze, że temat uporządkowałeś.... i wogóle... widze, zę do "odstrzału" też już namierzony zostałem;d

 

 

widocznie kazdy dziecko neo i tylko przez minitor cyber sex uprawia

 

co do wypowiedzi kolegi nie rozumiem co ona do tematu miała wnieść i czy to była do nas jakas aluzja... w sumie temat stwożaony po to, żeby podyskutowac a zarazem może pomóc... jak to Marcin w pierwszej części na wstępie napisał... Przychylam sie równiez do pytania kolegi @lysyrolnik jakie propozycje macie na przeprowadzenie zapoznania "zaplanowanego"? tu kieruje pytanie głównie do agrofotowiczek a także prosze o opinie agrofotowiczów...


sprzedam wałek strunowy szer 2,2m z dociskiem pojedyńczy dzielony zapraszam po info na PW lub gg PŁUG RABE 4+1 w stanie idealnym na ażurach cena do uzgodnienia możliwośc przesłana zdjec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edek18    0

NOm jak to jak ładnie rączke podać :) a nawet ucałować w dłoń <_< no i się przedstawić :) a później jakos idzie rozmowa dalej :)

Dobranoc :) Zyczę miłej nocy wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martina    39

Coś podupadła ten temat <_<

Widać że się mi szkoła zaczęła :)


Rolnik z zamiłowania, ratownik z powołania :)

Jeśli potrzebujesz czegoś z DeLaval pisz na PW :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

witaj Martuś <_<) :*

A no temat poszedł chyba spać :)


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martina    39

Tak jak ja zaraz <_<


Rolnik z zamiłowania, ratownik z powołania :)

Jeśli potrzebujesz czegoś z DeLaval pisz na PW :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

co?? już?? za wcześnie. Co będziesz w nocy robić??


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martina    39

Spać ale nie sama <_< Teraz na drzemkę pójdę :) Bo mnie w nocy ktoś wybudził swoim telefonem :)


Rolnik z zamiłowania, ratownik z powołania :)

Jeśli potrzebujesz czegoś z DeLaval pisz na PW :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

nie sama ??? oo a z kim jeśli można wiedzieć??? tel to chyba wiem od kogo był <_<


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martina    39

Hehehe <_< Kurcze wybudził mnie z mojego błogiego snu :) Ale nie mam mu tego za złe :)


Rolnik z zamiłowania, ratownik z powołania :)

Jeśli potrzebujesz czegoś z DeLaval pisz na PW :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Ach ten Rafał. to łobuz jeden <_<

Ale nie odp z kim spisz dziś :)


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martina    39

Z misiem pluszowym <_< Hehehe


Rolnik z zamiłowania, ratownik z powołania :)

Jeśli potrzebujesz czegoś z DeLaval pisz na PW :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klama    13

własnie nie odpisałaś <_< tu piszesz że Rafał w nocy cię telem budzi a ty nie sama śpisz :) oj nie ładnie :)

Aha :) dobre i to :)


KPK - Ochrona

Zapraszam na moje konto YT /user/klama958

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

a ten mis to ma na imię Rafał <_<


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martina    39

NIe <_< To jest mis którego dostałam na 18stke :) jak chodzę spać to on mi towarzyszy :)


Rolnik z zamiłowania, ratownik z powołania :)

Jeśli potrzebujesz czegoś z DeLaval pisz na PW :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Już w najbliższą niedzielę 31 marca 2024 roku o 21:20  w TVP1 pokazane zostaną wizytówki rolników kandydujących do 11 edycji programu Rolnik szuka żony.
      https://www.facebook.com/100068842099677/posts/pfbid0cmEG3uYipVmh5j7CKx9xVcTAvyg1s4gNy4PNBRZXXxQ5jzPjzsYio44uA9iw4osel/?app=fbl
       
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj