marcin974

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

Polecane posty

petes    0

to znowu przegięcie w 2 stronę on to napisał tak że można było czytać zrozumiale a ty napisałeś to z premedytacją i specjalnie. Nie mam dziś humoru do przeżerania sie róbcie co chcecie Jeb** mnie to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martina    39

A niech płacze ;)


Rolnik z zamiłowania, ratownik z powołania :)

Jeśli potrzebujesz czegoś z DeLaval pisz na PW :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mateush    2

wy tu o 0,7 nie mówcie bo mi ktos obiecał 100 i flaszke;d


sprzedam wałek strunowy szer 2,2m z dociskiem pojedyńczy dzielony zapraszam po info na PW lub gg PŁUG RABE 4+1 w stanie idealnym na ażurach cena do uzgodnienia możliwośc przesłana zdjec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
petes    0

ja pomogę wypić. Wie ktoś jaki jest stan faktyczny Martiny wolna czy nie bo ja sam nie wiem ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Avendrion    40

To następne Agro Show czy jakaś większa "impreza" ;) to zbieramy się i każdy bierze 0.7 :D


Za tym co mówię! Zawsze stanę
Za tym co myślę! Zawsze stanę
Za tym w co wierzę! Zawsze stanę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
petes    0

ja jestem za niedaleko mnie jest taki klub bo można za darmo <sex> a wypić to jak wszedzie

 

To chyba ja już nie trafie do domu jak każdy po 0.7 weźmie ;D to od jutra zaczynam sie przygotowywać od 0.25

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mateush    2

sam sie jej spytaj bo ja sie zgóbiłem..

 

jakie numerki dziaj w dużym lotku były??;>


sprzedam wałek strunowy szer 2,2m z dociskiem pojedyńczy dzielony zapraszam po info na PW lub gg PŁUG RABE 4+1 w stanie idealnym na ażurach cena do uzgodnienia możliwośc przesłana zdjec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
petes    0

te dane sa mi potrzebne do ankiety która przeprowadzam sam we własnym zakresie;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Avendrion    40

Na razie trzymam formę więc trzeba szybko coś wypić ;)


Za tym co mówię! Zawsze stanę
Za tym co myślę! Zawsze stanę
Za tym w co wierzę! Zawsze stanę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535
sam sie jej spytaj bo ja sie zgóbiłem..

 

jakie numerki dziaj w dużym lotku były??;>

 

nie te co skreśliłeś ;)

 

chyba wolna


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
petes    0

ja już się hartuje od miesiąca 2 razy w tyg piwko po praktyce z kolegami a może teraz po 0.25 z tego smutku pić mi się zachciewa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

hmm a ja nie lubię topić smutku w %%


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Avendrion    40

10 29 37 43 44 46

Wyniki :D jeśli wygrałeś stawiasz każdemu po 0.5 :D

 

 

Topić smutki w alkoholu to już dno :D alkohol służy tylko do rozluźnienia atmosfery ;)


Za tym co mówię! Zawsze stanę
Za tym co myślę! Zawsze stanę
Za tym w co wierzę! Zawsze stanę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
petes    0

a ja z kumplem uważam że reset to dobra rzecz bo cóż mi innego w życiu jak laski nie mam

 

chyba chciałeś powiedzieć po 5L i to finlandi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakub16    122

dobrze że mi alkohol nie podchodzi ;) nawet piwo :D

 

pijoki :D


Już 5 lat na AF ;)
Pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

ja się zastanawiam nad zmiano nazwy tematu ;) jakoś uwodzenie cienko idzie :D


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maniek    6

Skoro ma sie tu nawijać o uwodzeniu to ja mam taki ''problem'' ale napisze to troche w innej formie niż w żeczywistości a więc jeśli do was świruje jakaś dziewczyna bądź chłopak (wiadomo pytanie dla uwodzicieli i uwodzicielek) i to tak dosyć natrętnie ale wy nie jesteście zainteresowani tą partią to jak zalatwiacie tą sprawe, czyli jak dajecie do zrozuminia tej osobie że nie chcecie pchać się w związek w którym tylko jedna ze stron jest zauroczona tą drugą osobą oczywiście nie raniąc tej osoby bo chcecie pozostać kumplamu/przyjaciółmi i utrzymywać normalny kontakt.

Na swoim przykładzie moge stwierdzić że to jest niemiła sytuacja ale nie wiem jak z tego wybrnąć.

Więc czekam na wasze propozycje ;)


Wszystko co da się powiedzieć, da się powiedzieć prosto, a czego nie da się powiedzieć o tym trzeba milczeć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
drzewis98    8

to zależy od charakteru tej osoby jak ona to zrozumienie przyjmie że nie jesteś zainteresowany, jadana sobie odpuści poszuka drugiego a inna bedzie za wszelką cene chciała osiagnąc swój cel, kumpel miał podobny problem tylko że dał troche jej do zrozumienia a ona sobie za dużo wyobraziła i nie mógł sie odczepić, a jezeli nic nie dałeś do wielkiego zrozumienia to lajt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gorzupiak    1
Skoro ma sie tu nawijać o uwodzeniu to ja mam taki ''problem'' ale napisze to troche w innej formie niż w żeczywistości a więc jeśli do was świruje jakaś dziewczyna bądź chłopak (wiadomo pytanie dla uwodzicieli i uwodzicielek) i to tak dosyć natrętnie ale wy nie jesteście zainteresowani tą partią to jak zalatwiacie tą sprawe, czyli jak dajecie do zrozuminia tej osobie że nie chcecie pchać się w związek w którym tylko jedna ze stron jest zauroczona tą drugą osobą oczywiście nie raniąc tej osoby bo chcecie pozostać kumplamu/przyjaciółmi i utrzymywać normalny kontakt.

Na swoim przykładzie moge stwierdzić że to jest niemiła sytuacja ale nie wiem jak z tego wybrnąć.

Więc czekam na wasze propozycje ;)

 

 

Poprostu trzeba sie spotkać wyjaśnić sobie wszystko od początku do końca i final :D

 

 

Ehh jakos doczytalem te 8 stron teraz ide spac

 

Dobranoc :D


"Myślę, że w dzisiejszych czasach to społeczeństwo wywiera na tobie pewną presję, jak powinieneś się zachowywać."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
drzewis98    8

ale czasami trzeba oprzeć sie pokusie i powiedzieć ,,nie" hehe a jak obrotna to może sie załamać że jej odmówił ktoś poraz pierwszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Już w najbliższą niedzielę 31 marca 2024 roku o 21:20  w TVP1 pokazane zostaną wizytówki rolników kandydujących do 11 edycji programu Rolnik szuka żony.
      https://www.facebook.com/100068842099677/posts/pfbid0cmEG3uYipVmh5j7CKx9xVcTAvyg1s4gNy4PNBRZXXxQ5jzPjzsYio44uA9iw4osel/?app=fbl
       
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj